Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

1 Резиденция на Силавандерсън on Пон 23 Апр 2012, 11:40

Александър Андерсън

First topic message reminder :

Кухня:

Хол:

Трапезария:

Спалня:

Баня:

Стая:

Библиотека:

Закрит басейн:

Александър Андерсън

Изпръхтях весело и се засмях.
- Е да, просто си мислех, че искаш да идем на конкретно място. Чак после ми дойде на ум - околосветско пътешествие.
Станах и я прегърнах през рамото, после разперих ръка към далечината.
- Помисли си само - ние двамата и целия свят, ще идем навсякъде, ще видим всичко... и ще си пожелаем целият свят да е само за нас.

Лия Силванас

Усмихнах се и се свих в него. Загледах се в далечината и само кимнах. Честно да си кажа така както той ми го разказва, ще е страхотно. Но беше малко странно, че иска да се откаже за няколко дена от живота си тук, за да ме заведе къде ли не. Може би наистина ме харесваше.
Досега да си го кажа си мислих, че само ме занася, но сега не мисля, че е така. Май наистина изпитваше нещо към мен освен съжаление.
Надигнах се на пръсти и го накарах да се наведе, за да го целуна съвсем неопитно и невинно.
-Звучи страхотно.

Александър Андерсън

Усмихнах се и целунах устните ѝ в отговор наслаждавайки се на буйната ѝ червенина, която обля лицето ѝ:
- Добре. Както кажеш, с теб ще ми е приятно навсякъде. Може би,... Дали да е яхта или самолет?
Прресторих се на замислен и я погледнах палаво.
- Я кажи?

Лия Силванас

-Яхта. - изръсих без да мисля. Ем със самолет. Хъх. Какво ще видиш. Само някакви облаци и край. Пък ако си с яхта ще видиш и морето. Пък може и да ме хванат лудите и докато сме в открито море да взема да скоча във водата. Това ще да е забавно.
-Определено ще да е яхта. - И сега. Значи трябваше да се подготвим. Понеже исках да се махна, колкото е възможно по-скоро от този град. Докато хората ме забравят и така. Поне аз съм ги забравила. И да се опитам да свикна с Александър.

Александър Андерсън

Усмихнха се и я прегърнах.
- Добре, мила моя. Разрешавам ти даже да опаковаш багаатегля пари и приготвя провизии.
Усмихнат я изпратих с поглед. Обърнах се и поех към града. Спомних си, че...
Погледнах си часовника. Още нямаше шест след обед, бижутерията не беше затворила още.

Лия Силванас

Е докато Александър се разхождаше насам натам реших, че му е дошло време да отида до магазина за някоя дрешка. Не исках да му е некомфортно около мен, особено когато му взимах дрехите.
И така след като изчезна от полизрението ми облякох някаква негова тениска, която беше по-малка и някак успях да направя дънки само от магия, та тръгнах и аз. Минах през купища магазини и от всеки излизах с по една, две торби. След целия пазар тръгнах до хранителния магазин, за да взема няколко неща от сорта на вино, чист си шоколад и такива нещо, които бас ловя Александър няма да се сети да вземе.
Най-накрая се върнах и за пръв път се радвах, че той взе, че купи кола. Иначе щеше да е много забавно всичкото това влачене на нещата. Хвърлих всичките торби с дрехи на леглото и внимателно извадих дрешките, който той нямаше да види докато не тръгнем.
Взех един куфар и се заех първо неговия багаж да оправя. Но беше изключително лесно, а след няколко минути и втория куфар, пък с моите неща беше на шест. И сега трябваше само да изчакам Александър.

Александър Андерсън

Погледнах с любопитство двете кръгчета метал. Кимнах решително и затворих капачето на кутийката и я напъхах в джоба си. Вмъкнах се в къщата и попитах решително.
- Добре, много добре... Лия готова ли си?
се лъчезарно и оставих двете си чанти.
- Взел съм документи и за двама ни. И сзм уредил едно две хотелчета, за местата кздето ще останем по-задълго.

Лия Силванас

Кимнах енергично и леко ми се замая главата от това ми мое действие. Понеже бях седнала на леглото се хванах за ръба му и се надигнах. Изправих се и бях вече лице в лице. Или по-точно точно пред него, защото за лице в лице трудно можеше да се говори.
-И аз съм готова. - килнах глава настрани и се усмихнах. - Но наистина ли искаш да тръгнеш някъде с мен? Искам да кажа, че ти сам каза, че се познаваме от няколко дена. - погледнах го и зачаках отговор. Не исках да съм нахална, нито да съм недай си боже напаст за него. Въпреки че беше единствения, на който вярвам и разчитам в момента.

Александър Андерсън

РАзперих доволно рце и я прегърнах.
- А ти пък ми кажи по-подходящо време да се опознаем от едно пътуване заедно. Понякога това е по-добро от което и да е друго начинание за опознаване.
Погледнах я с ясни и открити очи и зачаках да се растопи. Май само с чакането щях да си постана..

Лия Силванас

Усетих как пак почервенявам от погледа му. Коленете ми омекнаха и добре, че ме беше прегърнал, защото щях да се изръся на земята. Да не говорим, че едно доста гадно усещане се появи в областта на корема. Се едно те гъделичкат от вътре. Бррр. Ужасно.
-Мда прав си. Значи все пак си решен да тръгнеш с мен? - ясен ми беше отговора. Нямаше нужда изобщо нищо да казва. Отдръпнах се от него и хванах куфарите и започнах да ги дърпам.
-Е хайде да тръгваме. И ти заключваш. - казах и се засмях.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3