Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мел Евънс

All Serials и Форум Филм България ти предоставят невероятна възможност да спечелиш един от невероятните плакати от филма "Снежанка и ловецът" - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, номера на плаката, който искате да спечелите и отговор на въпроса, който ще намерите по-долу.

Въпрос:

Какво ще даде безсмъртие на Кралица Равена?

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.

Победителите ще бъдат 10 и ще се изберат на лотариен принцип!

Краен срок за участие 13 Юни до 20 часа вечерта!

Победителите ще бъдат обявени най-късно на 13 Юни до 00;00 часа!

Моля, който има Facebook, нека пусне конкурса :)

Плакат 1:

Плакат 2:

Плакат 3:

Плакат 4:

Плакат 5:

Плакат 6:

Плакат 7:

Плакат 8:

Гледайте премиерата на „Снежанка и ловецът“ на 08 Юни в кината. Разпространява ФОРУМ ФИЛМ БЪЛГАРИЯ!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пон 25 Юни 2012, 01:25; мнението е било променяно общо 1 път

Пийта Меларк

Участвам (:

Мел Евънс

Получено!

Vaniel

Аз обаче първо ще гледам филма, защото не съм сигурен дали това, което си мисля е правилния отговор. Иначе бих избрал номер 8.

Мел Евънс

Добре, чакаме отговора ти :)

vamp_girl33

Изпратих :)

Мел Евънс

Получено е, успех!

Бет Рандъл

изпратих си писмото

Мел Евънс

Получено е, само си пропуснала да напишеш кой плакат би искала ако спечелиш :)

Vaniel

Ден преди финала на играта и аз се включих. Филмът е страхотен! Всъщност искам плакат номер 7, заблудил съм се. Надява се, че не е изписан целия с Пума Пума Пума Пума Пума Пума Пума Пума Пума Пума

Мел Евънс

Да, няма да е ;д Писмото е получено!

Мел Евънс

Ето ги и победителите:

1. Пийта Меларк - плакат 5
2. Vaniel - плакат 7
3. L1m0nada - плакат 7
4. vamp_girl33 - плакат 4
5. Бет Рандъл - изпрати ни писмо кой плакат искаш
6. Роуз. - плакат 2
7. Iskra16 - плакат 5
8. valenenif - плакат 8
9. krisjaystew - плакат 7
10. Филип - плакат 5

Честито на победителите! Благодарим на всички участници, този път са по-малко едва 87, но все пак големи благодарности на тези, които се включиха! Участвайте и в другите ни игри и очаквайте още много!

Vaniel

Колко готино! Благодаря много! LOVE YOU

valenenif

Здравейте, много се радвам, че видях ника си сред спечелилите..наистина благодаря! :) ...сайтът е страхотен...исках да попитам само как ще си получа невероятното плакатче..

vamp_girl33

Благодаря!!! Много ме зарадвахте :)

Мел Евънс

Здравейте, честито отново на всички победители! Ще изчакам Бет да каже кой плакат иска до 3 дни, ако не получа съобщение на емайла или тук - във форума, ще изтеглим друг потребител, който е участвал в играта и той ще получи плаката. Не знам как ще си получите наградите, тъй като Форум Филм ще се заеме с изпращането, може би по куриер или БГ Пощи. След като им изпратя писмото с всички адреси, ще Ви пиша и как ще си получите наградите.

Мел Евънс

Всички, които са спечелили ще получат на е-майла от който са пратили писмото си за участие е-майл от Форум Филм с това как да си получат наградата.

vamp_girl33

Получих си плаката. Невероятен е!!! :)

Vaniel

Вчера и аз си го взех. Честно казано очаквах да е малък, като тези в метрото, но той е огромен и е супер цветен и красив!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]