Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Изберете кмет?

53% 53% [ 8 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
33% 33% [ 5 ]
7% 7% [ 1 ]
7% 7% [ 1 ]
Общо гласове : 15

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Contest Кандидатирай се за кмет on Пет 25 Май 2012, 11:38

Мел Евънс

Мандатът на кмета ни - Кастие приключи! Сега е време да си намерим нов за 3 месеца. За този период персонажът ще получи 10 000 Евро, той ще бъде избран от народа и ще има за цел да организира мероприятия, конкурси и да прави всичко, за да забавлява потребителите. Искаш да си кмет? Пиши в тази тема до 31.05, че се записваш и скоро след това ще бъде пусната анкета, чрез която потребителите ще решат кого искат за кмет на града :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Чет 05 Юли 2012, 14:34; мнението е било променяно общо 2 пъти

2Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Пет 25 Май 2012, 11:51

Реджина Милс

Здравейте,
Бри Ван де Камп се кандидатира за кмет на града. Има основана кетъринг компания "Bree Catering & Co", чрез нея ще се погрижи винаги купонът и забавата да са на макс. Забавлението ще е гарантирано. Също така е отговорна, сериозна, но умее и да се забавлява. Смята, че ще се справи с тази важна длъжност и ви уверява, че няма да има предрсрочни избори

3Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Пет 25 Май 2012, 13:07

Кейтлин Невърленд

Е, и аз се включвам в надпреварата. Ако ме изберете, обещавам да съм добра кметица, да ви правя различни партита поне един път в месеца, да се забавляваме и няма да бъда от сериозните, страшни управители на града, ще бъда една от вас, само дето ще отговарям за това, да сте щастливи. (:

4Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Съб 26 Май 2012, 04:24

Пийта Меларк

И аз също се кандидатирам. Ще пускам всякакви конкурси, ще има много развлечения както за господата, така и за дамите. Няма да сбъркате ако изберете мен. Обещавам да извоювам повече пари на бедните потребители, да правя всяка седмица разнотипни партита и вечери и още много други неща. Ще направим различни клубове, в които да отбивате времето. Ще създадем един по-добър свят, един по-добър форум !

5Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Съб 26 Май 2012, 09:16

Kimberlly Huff

И аз бих желала да се кандидатирам. Ако ме изберете ще се постарая да има повече мероприятия. Весели разбира се! Да имате облаги от това - да ставате за смях пред целия град или да се наливате като луди! Ще има пиянски запои в месеца поне веднъж (ако мога да уредя и два пъти или повече, зависи от вашите желания)!И на всяко парти ще използваме услугите на Бри Ван де Камп.. все пак има кетъринг компания!
Ще има конкурси за красота както за силната част от града така и за нежните дами. Ще има състезания! Може да са стари, но ще се постарая да измисля нещо ново!
Ще се забавляваме ако ме изберете. А ако не го направите.. сигурно също ще се забавляваме! ;д

6Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Сря 30 Май 2012, 09:12

Addison.

Айде и аз се кандидатирам за кмет ;д .. Честнаа дума, дума давам, че обещавам да ви пазя.. Абе глупости д; въобще не обещавам да ви пазя пазете си се сами ;д .. Само ще ви забавлявам това е, това го умея мисля, че малко или много съм го доказал тук ;д .. К'во друго да ви обещая.. Мчи скоро ми наближава рд-то /тук/ така, че ето защо пък да не ме изберете за кметица и това парти да е началото ми .. ;д.. Абе вие си знаете, ама к'во да ви кажа.. внимавайте в избора си, 'щот ще ви издирвам цял живот.. малко дълъг ми стана поста ама сорка ;д .. а и ще бъда по-крата в речите си ОБЕЩАВАМ ! ;д

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

7Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Сря 30 Май 2012, 11:51

Лекси Нортман

единственото което ще напиша е че и аз се кандидатирам за кмет и нищо повече! ;д

8Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Съб 02 Юни 2012, 05:36

Мел Евънс

Пускаме гласуването. Край на записването. Него може да намерите в тази тема - отгоре!! Избирането ще трае 10 дни. Успех!

9Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Пон 25 Юни 2012, 01:27

Мел Евънс

Съвсем изключих ... И така.. новият кмет на Мистик Таун е: Бри Ван де Камп - честито! Тя спечели с цели 8 гласа. Бри, ти получаваш 10 000 Евро и в период от 3 месеца ще трябва да се грижиш за жителите на града! Спорна работа!

10Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Пон 25 Юни 2012, 09:21

Джени

Честито на победителката! :) Надявам се да изпълниш обещанията си към жителите на града. ;)

11Contest Re: Кандидатирай се за кмет on Сря 27 Юни 2012, 23:17

Kimberlly Huff

Честито! Искаме много купони ;дд

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]