Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Мел Евънс

First topic message reminder :

All Serials и ИК "Тиара Букс" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш “Господар на желанието„ - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и отговор на трите въпроса, които ще намерите по-долу.

Въпроси:

1. С какво ви грабна резюмето?
2. Какво мислите за корицата?
3. Имате ли любима книга на ИК "Тиара Букс" ?

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.

Победителите ще бъдат 7 и ще се изберат на лотариен принцип.

Краен срок за участие 14 Юни до 20 часа! Победителите ще бъдат обявени до 00:00 на 14 Юни.

Моля, който има Facebook, нека пусне конкурса :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пон 25 Юни 2012, 01:25; мнението е било променяно общо 1 път

shantavel

И аз изпратих писмото си.

Заедно с това пуснах и линк към конкурса:
https://www.facebook.com/ayvii1/posts/358172354249579

Мел Евънс

Получено е, моля потребителят с е-майл taralej4eto1986@abv.bg да ни изпрати и личните си данни, отговорите са получени.

sol.invictus

Здравейте и от мен. И аз изпратих. Успех на всички участници.

Мел Евънс

Получено е!

flo12

Пратих. Дали е.....

Мел Евънс

Получено е!

stasungera

Тъкмо изпратих имейла си, а ето го и линка: http://www.facebook.com/stasy.bogdanovavelinova/posts/246653842101720

Мел Евънс

Получено!

Филип Чеймбърс

И аз се включих,желая успех на всички потребители.

Мел Евънс

Получено е!

JoInT{}MaNia4ka

Само искам да кажа, да ми анулирате писмото, защото спечелих книгата от друг конкурс.

Мел Евънс

Добре, благодарим ти :)

e.stoikova

:) Пратих, дано е получено :)

Мел Евънс

Получено е!

Mellissa__

И аз съм изпратила.

Мел Евънс

Получено е!

Мел Евънс

Ето и нашите победители! Честито, ще си получите наградите по БГ Пощи най-вероятно, така че скоро очаквайте известие, сигурно в понеделник - вторник :))

1. liusi
2. miish
3. newblood
4. Руд
5. Роуз.
6. shantavel
7. tedka78

* Тъй като от издателството ни съобщиха, че shantavel е вече спечелила награда, ние ще изберем друг потребител, който да спечели безплатно копие от книжката и това е:
6. tanq1986

В нашата игра участие взеха 206 потребители, благодарим на всички, които се включиха, очаквайте още много награди от нас и нашите партьори. Специални благодарности и на ИК "Тиара Букс" за предоставената възможност и за големият брой награди, които ни предоставиха за тази игра!

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пет 15 Юни 2012, 02:42; мнението е било променяно общо 1 път

Руд

Благодаря много klav

Мел Евънс

* Тъй като от издателството ни съобщиха, че shantavel е вече спечелила награда, ние ще изберем друг потребител, който да спечели безплатно копие от книжката и това е:
6. tanq1986

miishh

Ъм,да попитам тъй като моя ник е miishh,а горе-изписания miish,аз ли печеля (проверих и няма друг потребител с това име,но все пак да питам) :)

Мел Евънс

Да, ти печелиш, в писмото си написала "nick : miish" оттам идва объркването, честито!

miishh

Следващият път ще внимавам.Много благодаря ^^ Hearts

liusi

Благодаря много. Много се зарадвах, ще си я прочета с удоволствие.

tanq1986

Леле, чак сега видях Много благодаря, за първи път печеля в конкурс.

shantavel

Извинявам се много, че не предупредих, че съм спечелила. Просто съм забравила, че участвах в този конкурс. Изключително се извинявам. Дори и да не бяхте разбрали, ако ми беше дошла още една книжка, щях да си я върна. Просто сега отворих тази тема да видя тази тема. И се оказа, че съм участвала. Просто .. извинявам се.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next