Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important Не съм ли най-страхотната ... on Нед 17 Юни 2012, 10:47

Gossip Girl

Последните два дена си почивах, клатейки крака край басейна, наливайки се с маргарити, но сега съм готова да ви се реванширам и се връщам при вас със сладка изненада. Предполагам, че всички сте гледали gossip girl, но за тези, които не са, сега ще направя малко разяснение:

Това е сериал за хората в Ню Йорк, но има едно момиче, което аз самата бих нарекла злобна и си няма личен живот, затова се меси и прецаква живота на другите (в случая това съм АЗ). В сериала тя има две главни роли – на разказвач и на герой, който никой не познава, но всички герои четат блога й. По този начин тя разкрива съкровени тайни, създава конфликти и общо взето е гласа на целия град. Всички герои й пишат смс с информация, която представя другите в лоша светлина и доста рядко в добра.

До сега аз бях само разказвача(което ще продължа да бъда и за напред), показвайки ви какво се случва в „прекрасния” ви град, но днес се вдъхнових от колежката си в сериала и реших, че ако ще нося нейното име, то аз трябва да бъда самата нея. Това е и причината, този блог да бъде създаден. Тук ще пиша направо към героите, а не към самите потребители. Вие решавате сами, дали вашите герои да четат блога и да научават тайните на най-близките си или ще бъдат в неизвестие за съществуването му, а може просто да не ги вълнува, защото го мислят за пълна глупост. Аз обаче трябва да поддържам имиджа си на гадна кучка и заради това всеки, който е включен в новата ми клюка, ще получава смс (на ЛС), който ще съдържа цялата клюка и реално погледнато, няма как да бъде игнориран. От вас искам само едно – бъдете гадни, пускайте слухове за другите, разкривайте тайните им, ПИШЕТЕ МИ ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ и се надявайте това да обърка живота на другите достатъчно, за да може да получите отмъщение или друго, което сте искали повече от тях.

Надявам се, че сега ви е станало ясно, а ето и няколко ПРАВИЛА, които вие трябва да спазвате, когато пишете в блога ми или ползвате информацията:

1. Имате права да пишете само от името на героя си! Не се позволява писане от име на потребителя тук, освен в ТАЗИ тема и в темата „Коментари”.
2. Ако героя ви пише някъде, в някоя от темите, то той задължително е запознат с клюката в съответната тема, независимо дали я игнорира или използва за лични изгоди.
3. Както във всички други блогове, така и тук можете да измислите свой никнейм, който сте ДЛЪЖНИ да пишете преди всеки нов пост, ако искате да останете анонимни, като някакъв обикновен потребител. Тогава само вашите приятели ще знаят, че това е профила ви и вие пишете в блога ми или хората, на които сте казали. Също така можете да пишете БЕЗ никнейм, като тогава всички герои, прочели клюката ми, ще знаят, че и съответния човек е писал. (извинявам се за това правило, малко е объркано и ако има въпроси към него, ще отговоря с удоволствие)
4. Това не бих го нарекла правило, но ще бъда благодарна, ако имам подкрепата на гражданите, които ми пишат лични съобщения, за да разпространя някоя клюка, иначе ми се налага да ви почвам под ред. Приемам и реклама на партита. Тоест някой организира парти в последния момент, иска няколко човека да дойдат на партито му и аз веднага ще го пусна в блога си, надявайки се това да помогне за разрастването на купона.

Надявам се всички да са наясно за блога и също така да са приятно изненадани. С радост ще отговоря на всичките ви въпроси, ако има такива, но помнете, че само в тази тема и темата „коментари” можете да пишете от ваше име.

Обичам ви, вашето клюкарче

Питър Анимъл

Така.. идеята за блога.. много ми харесва и.. как да го кажа. Поклон пред твое величество клюкарката, че го измисли преди мен. Все пак аз съм този с прякора "човека с идеите", но не винаги мисля трезво.. все пак.. любовта заслепява, но и други работи заслепяват, но това няма да го обсъждам. Само искам да ти кажа, да не вземаш да се възгордяваш много, защото... нали.. която и да си... аз също мога да бъда опасен.. все пак.. може би предишните клюкарки се отчаяха от коментарите ми относно тях, за това са напуснали :Д:Д Не ме предизвиквай!

Gossip Girl

Не забравяй ... аз знам всичко и това, че ти нямаш никаква представа коя съм аз, не важи и за мен. Точно заради това съм научила слабите местенца на влюбените момченца. Бих те посъветвала ти да не предизвикваш мен, защото отдавна съм запозната с тайните ти но все още съм добричка ... докато не ми потрябват

Shane Taylor

Фен съм ти!

Реджина Милс

Бри е най- голямата ти фенка... чака нови клюки!

Shane Taylor

Клюкарчо, ще станеш още по-страхотно ако се сетиш да пишеш! Липсваш!

Реджина Милс

Не си страхотна... УНИКАЛНА СИ! Ама трябва да пишеш, липсваш ми. Зажаднях за клюки!

Мел Евънс

Май е време да кажа, че клюкарчето е малко в отпуска, писа ми преди и скоро ще се върне, но нека това не бъде успокоение, това че не пише, не значи, че не чете какво се случва в Мистик Таун :))

Kimberlly Huff

Леле.. много тъпо се получава... :@

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]