Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Шезлонгите край плажа on Сря 04 Юли 2012, 02:49

Elena Gilbert

2 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 01:29

Фей Чембърлейн

Беше хубав и слънчев летен ден.Супер за плажа.Бях станала рано сутринта.С Елеонора се бяхме разбрали да се попечем на плажа и там да се разберем за партито.Идеята ни дойде съвсем спонтанно.Аз мислех за го направим в училищния салон,но тъй като бяхме ваканция не знам дали щяха да ни разрешат.Облякох си една къса розова рокля на и тръгнах към плажа.Елеонора ме чакаше на шезлонгите.Беше се излегнала и се препичаше на слънцето.Дори си беше взела разхладително питие.
-Здравей-казах-все още сънена,защото не бях пила дори кафе.

3 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 03:20

Луна

Днес алармата ми ме събуди рано сутринта. Надигнах се от леголото и дръпнах пердетата. Беше само 6:30, но слънцето вече беше изгряло и затоплило земята. Влязох в банята и си взех душ набързо. Имах среща с Фей в 8 часа на плажа, затова не бързах много с избора на дрехи. Сложих си бански, който беше бял на сини точки. Обикалях насам-натам по бански, докато излбера какво да облека. Накрая реших да сложа къси светло сини панталонки и зелена блуза с паднал ръкав с някакъв надпис на нея. Сложих си джапанките и набързо сложих в една чанта хавлия и плажно масло. Подраних с 10 минути, затова реших да се разположа на един от шезлонгите и си поръчах ягодов шейк. Тъмо се бях настанила на шезлонга и затворила очи в мислене за партито.Да точно така бях вампир и се бях излегнала под парещото слънце да се пека, за да хвана малко тен. Чух Фей да пирближава и да ме поздравява със сънлив глас.
- Здравей, поспаланке. - казах аз и се надигнах от шезлонга, за да я прегърна.
Отдавна не се бяхме виждали и онзи ден се разбрахме по телефона да се срещем. Отидох до морето и напълних в ръцете си вода, с която намокрих Фей,за да се събуди малко.

4 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 05:07

Фей Чембърлейн

"Здравей поспаланке"-каза ми Елеонора и се засмя.След което взе вода от морето в шепите си и я плисна право в лицето ми.
-Какво правиш?"Ужасна си"-развиках се,защото ми стана много студено,но после се разсмях.
Свалих роклята си.Бях със коралово червен бански с къдрчки-един от любимите ми в колекцията.Косата си бях сплела на странична френска плетка.Настаних се до нея на шезлонга,излегнах се блажено и веднаха си поръчах студено шоколадово фрапе.На плажът все още нямаше никого,което ми харесваше.Беше пусто и спокойно,а ние си стояхме просто ей така и се наслаждавахме на утрото докато още не се беше появила голямата навалица от хора,които точно около обяд решаваха да дойдат да поплуват,да се попекат,а някои и да обядват в заведението на плажа.
-Все още не разбирам как така стоиш на слънце?-запитах я.

5 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 05:36

Луна

Когато тя се развика, че съм я намокрила и подадох една кърпа, за да си избърше лицето.Настани се на шезлонга до мен и съблече розовата си рокля, с което подсети и мен да си сваля късите панталонки, защото за момента бях свалила само блузата. Тя ме попита как така мога да стая на слънце и да тя беше от малкото хора, които познавах по-добре. Тя също ме познаваше доста добре, бяхме се срещнали още, когато се преместих в града.
- Това е длъга история. - казах аз като погалих гердан с формата на мече, което беше сребърно. - Още когато живеех в Лондон при родителите си се срещах с едно момче, което ми подари този гердан. - посичих гердана, който висеше на врата ми. - След като се превърнах напуснах родната си страна и дойдох тук, но преди да дойда една вещица направи заклинание на гердана, така че да мога да излизам на слънце. Но стига толкова за мен. - усмихнах се и продалъжих. - Какво ново при теб?

6 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 05:44

Фей Чембърлейн

Подсуших се с кърпата и вече можех да изпия фрапето си.Не се бяхме виждали цяло лято,тъй като бях при баща си,а и така внезапно заминах,че почти никой не знаеше къде се намирам.
-Това момче ще трябва да е било много специално-усмихнах се издайнически.А и щом ти е дал гердана значи те харесва.Е, както и да е.Не исках да любопитствам повече.
-"Какво ново при теб" -попита ме тя.
-Бях в Калифорния.При татко и новата му жена.С татко беше добре.След развода изпълнява всичките ми прищевки.Засмях се.
Но, новата му жена!-казах и отпих от фрапето.Само да я видиш!Ненавиждам я!Прави се на мила, но всъщност ме мрази.Иначе като оставим това си прекарах страхотно в Калифорния-казах и се усмихнах лукаво.

7 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 06:02

Луна

- Калифорния? Там е чудесно. А, за тази "шматка", без да се обиждаш, да я беше пратила в морето. - засмях се и тогава усетих как вампирските ми зъби се появяват.
Не бях "закусвала" така да се каже.Бях дошна направо тук. Но се бях подготвила.В чантата си носих една банка с човешка кръв.
- А+. - казах и се засмях. - Любимата ми.
Направих малка дупка със зъби, добавих малко в питието, а останалото го изпих. Разбърках шейка и той стана по-тъмен от преди.Вързах си косата на опашка, а след това с шнола я вдигнах нагоре. Сокчих в морето и казах:
-Хайде, ела да поплуваш малко. Ако ли аз ще дойда да те взема.

8 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 06:23

Фей Чембърлейн

Размина се само с няколко дребни магии.Но когато татко се усети се наложи да спра.Знаеш колко е скептичен.Все още мисли,че не мога да контролирам силите си-казах и отметнах от косата си.В този момент Елеонора извади от чантичката си една банка кръв и наля малко в ягодовия си шейк.Направих неволна гримаса.Все още ме отвращаваше пиенето на кръв!Но вече бях приела,че тя е вампир.Това беше природата й.
-"Хайде,ела да поплуваш"-каза Елеонора и набързо влезе във морето.
-Идвам казах.Знаеш,че няма нужда да ме навиваш.Обожавам да плувам,но не тук-казах и се сетих за нощното си приключение във водопада в гората.Усмихнах се сама на себе си.
Двете влязохме във водата.
-Трябва да направим един купон,знаеш ли?Нали наскоро се завърнах.Имам голяма нужда от едно парти.Засмях се.

9 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 06:43

Луна

-Парти? Парти звучи страхотно. - казах докато плувах.- Отдавна не съм ходила на патри може би от 2-3 години. Ти сега си последна година нали? - казах и си припомних, моето завършване.
Отпуснах се във водата и направих звезда.
- Къде мислиш да направиш партито? Кой мислиш да поканиш?
Приближих се до нея в гръб и и се метнах на гърба. Тежах само 50 кг, но и водата също помагаше, така че нищо нямаше да й натежи.Реших да е пошегувам с нея и я завлачих заедно с мен под водата. На мен не ми трябваше въздух, но на нея скоро щеше да й потрябва, затова изплувах нагоре. Излязох от водата за миг и се оказах легнала на шезлонга. Не след дълго и Фей дойде.
- Ягодов шейк? - попитах я.

10 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 06:57

Фей Чембърлейн

-Ако искаш да го направим заедно.Можем да поканим всички ученици,примерно.Да бъде нещо масово.Аз не познавам кой знае колко хора.Но ще го направим накъде където да дойдат всички.Така ще се заредим за новата учебна година.Тя се покатери върху мен и изведнъж потънахме във водата.Понякога правеше откачени неща,но пък и аз бях любител на екстремните усещания.Потопихме се и скоро изплувахме на повърхността.Зя няма и секунда бяхме на шезлонгите."Ягодов шейк"?-попита ме тя.
-С удоволствие,само че го предпочитам чист-отвърнах като се изсмях на висок глас.Намеквах й за кръвта в нейния.
-Е, какво ще кажеш?Харесва ли ти идеята за ретро парти?

11 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 07:05

Луна

Какво не мога да повярвам на ушите си. Ти не познаваш много хора? - повдигнах вежда. - Миналата година, когато и аз идвах на училище ти беше едно от най популярните момичета и желаните. - засмях се.
Налагаше ми се миналите години да ходя на училище, за да не се заподозре нещо. Но пък, кого да заблуждавам като този град гъмжи от свърхестествени неща.
-Ретро парти супер. Но имам усещането, че ми намекваш нещо, а аз не съм чак толкова стара. Само една година по-голяма съм от теб. - като казах последното се засмях. - Можем да го направим в салона или в някоя хижа.

12 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 07:55

Фей Чембърлейн

-"Какво,не мога да повярвам.Миналата година ти беше най-популярното момиче."-каза тя очудена.
-И все още съм.-отвърнах небрежно.Исках да кажа,че нямам много истински приятели.
Ретро парти-супер,каза Елеонора.Но после се пошегува,че й намеквам за възрастта й.
-Всъщност на колко точно гадини си?Засмях се.
-А и знаеш ли колко нови има?Няма да повярваш!Трябва да се запознаем.Искам да се забавлявам.
-Нашият град с какво ли ги привлича?Новите...искам да кажа.
Тогава тя предложи да го направим в хижа или в салона.Знаех си,че ще има хубава идея.
-Аз съм за салона-казах й.Ако имаш други идеи?
Смятам да е ретро парти.В стил "Отнесени от вихъра". Ще облечем от онези рокли с обръчи.Въодушевявах се вече като си мислех за партито.Знаеш,че си падам по тези неща.Намигнах й.

Последната промяна е направена от Фей Чембърлейн на Вто 28 Авг 2012, 08:18; мнението е било променяно общо 1 път

13 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 08:15

Луна

-Искаш да ни отнесе нещо ли? - пошегувах се с нея.- Можем да добавим и маски? Също така мога да направя и декора и рокли. Ще бъде страхотно.
Отпих от шейка си и започнах наум да създавам спъсък какво имам да правя.Взе да ми става много горещо и реших да се понамокря малко. Когато се върнах изкарах едно списание от чантата си и го зачетах. Видях, че сервитьора минава наблизо и направих знак да дойде.
- Една чаша червено вино. - поръчах и му намигнах.
Знаеше, че имам предвид кръв, защото му го внуших.

14 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 08:25

Фей Чембърлейн

-Да, ще ни отнесе урагана Фей-отвърнах на шегата.
Тя повика сервитьора и си поръча една чаша червено вино.Аз я погледнах изпод вежди.
-Въздейства му нали?Срамота!-пошегувах се.
-Значи ще направиш роклите.Ти си страхотен дизайнер.Аз ще помогна за декорите.Усмихнах й се.Може да стане като бал.Да го направим в училищната зала.Ще говоря с мама.Нали е директор.Ще стане супер.Още от сега мисля каква ще бъде роклята ми.
Обожавах партитата!А изглежда и на Елеонора й хареса идеята.Вече нямах търпение.

Последната промяна е направена от Фей Чембърлейн на Вто 28 Авг 2012, 08:36; мнението е било променяно общо 1 път

15 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 08:35

Луна

-Страхотно! Можем да направим маски за всички, които ще са еднакви, а салона ще раделим на няколко отделения, като във всяко ще има различни неща. Когато всеки влезе ще получава карта, с която полсе ще се обяви, кои карти къде да влязат.
Казах всичко на един дъх. Тъкмо пристигна питието ми и аз отпих голяма глътка.
-Искаш ли малко? - подразних я. - А за роклята няма проблем, кажи каква искаш да е, или донеси списание, а може и да ти измислим нова.
Усмихнах се и отпих още една глътка.
- Мисля, че вече измислих каква ще бъде моята рокля и твоята също. - засмях се. - Имам идеи и за декорите, следобея почвам да правя нещата. Вече имам целия салон в главата си окрасен.

16 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 08:41

Фей Чембърлейн

Имаш страхотни идеи-казах й.Аз искам нова рокля.Разбира се,да е уникална.Елеонора каза,че имала идеи за всичко.Е, все пак е творец.
-"Вече знам каква ще е моята и твоята рокля"-каза ми.А после попита дали искам да си отпия от нейното "питие",ако това можеше да се нарече такова.
-О, не благодаря ти,ще пропусна.
Колкото до маските-казах.Смятам,че ще е по-добре всеки да има различна.А залите могат да бъдат решени в различен стил.Тук ти ще се развихриш.Може да има и залагания. Ще имаме доста работа. И трябва съвсем скоро да започваме.

17 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 08:55

Луна

-Ее, защо не искаш да опиташ, ще ме обидиш.
Почуствах как се след като изпих "напитката" си се заредих с нова сила.
-Според мен момичетата трябва да са с един модел маска, а момчетата с друг, защотото първо ако на всеки е различна ще има много работа, не мога да измисля 500 различни маски и второ ако са различни маските ще е по-лесно да запомниш кой, кой е.
Развързах червената си коса и тя се спусна надолу по целия ми гръб. Беше влажна, но скоро щеше да изсъхне.
- Що се отнася до декора, може да ми помогнеш с него. Аз още след обяд отивам в салона с всички неща, които ми трябват и започвам да го украсявам. Роклятата ти ще яскицирам и ще ми кажеш дали ти харесва, обмислям да е с дължина до коляното, с едно рамо и лилава.Моята смятам да е небесно синя, със същата дължина, нагоре да от трико, а от краста надолу бухнала с тюл. Какво мислиш?

18 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 09:07

Фей Чембърлейн

-Ок,като се замисля за маските...така наистина ще е по-трудно да се разпознаваме.Което е и по-интересното.Колкото до роклята ми разбира се,че ще е в лилаво-знаеш,че това е любимият ми цвят.Но искам да бъде светло лилаво,люляков цвят.Освен това да има много тюл и къдрици и да е с обръч.Такава искам.Не е задължително да е дълга.Може да бъде тип русалка,която се разширява надолу.
Тя каза да й помогна за декорите.Съгласих се.
-Утре тогава се захващаме за работа в ателието ти.

19 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 09:14

Луна

Тя ми обясни каква рокля иска и аз щях непременно да й я направя.Зарадвах се, че се съгласи с мен за маските и ще ми помага.Когато каза, че утре ще дойде в ателието се сетих, че там няма да могат да се поберат нещата.
-Не мисля, че ще успеем да поберем всичко в ателието, а и после трябва да ги пренасяме до салона. Няма ли да е по-добре направо в салона да работим?
Станах и започнах да се приготвям да тръгвам. Извиках сервитьора и му платих. Облякох се и денах на шезлонга.

20 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 09:38

Фей Чембърлейн

В салона ще е по-добре.Направо отиваме утре.Тя се облече и плати на сервитьора.
-Но следващият път аз черпя.
-Трябва да тръгваме вече става късно.Искам да се потопя във ваната-казах.Станах,облякох роклята си,развързах косата си,която се беше накъдрила от влагата и морската вода.
-Е, какво ще се разберем за утре?-попитах я докато си слагах балсам за устни.

21 Re: Шезлонгите край плажа on Вто 28 Авг 2012, 10:38

Луна

Докато тя се обилчаше аз и обяснявах:
- А отивам веднага щом се изкъпя, а ти утре в 7 най-късно бъди там.
Сресах косата си взех си чантата и тръгнахме. Когато стигнахме пресечката където се разделяхме я прегърнах и й казах:
-До утре и не закъснявай! -намигнах и и след миг вече си бях в къщи.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]