Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Предложения on Пет 06 Юли 2012, 13:09

Мел Евънс

Тук може да предлагате мисии, които да добавим в 2-та форума, също така предложения по самата игра, предложения за подаръците, интересни дарби и предмети, които ще ви допаднат да спечелите.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

2 Re: Предложения on Сря 18 Юли 2012, 11:35

Дейна Уайтли

Възможно ли е да добавите мисия за трениране на сила с някакъв вид спорт, примерно фехтовка, волейбол? Извинявам се, ако ставам досадна или нахална

3 Re: Предложения on Сря 18 Юли 2012, 22:33

Мел Евънс

Да, това е страхотна идея, ще бъде добавено скоро, благодарим ти! :)

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

4 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 05:00

Spencer Hastings

Има ли как мисиите за сила да не бъдат само битки със свръхестествени същества,а нещо по-нормално?
За тези които не са вампири,върколаци или вещици?

5 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 05:15

Мел Евънс

Например? А и за да дигнеш сила, трябва да тренираш, да се биеш, защото това ти предстои

6 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 05:53

Spencer Hastings

Да,ама моята героиня е човек.И не върви просто.
Нямам идея какви да са.Обаче няма как да ги изпълнявам тези.А за да вдигам нива нали са ми нужни и сила и интелект.
Аз за интелект ще ги направя,ама мисиите за сила как?

7 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 05:59

Elizabeth Van Heller

Сериозно и аз съм на мнение, че малко не върви обикновен човек да се бие със смъртта, шинигами, демони, повелители на времето и т.н. Та той им е на една атака живот. Може би има как да се пробва с нещо по-леко от съществата (да речем вампир, дух, елф, тея тролчетата и т.н.), но да има нещо по-просто за хората, което да изисква да речем повече физическо натоварване. Цял ден във фитнеса, боксов мач, че ако щете и пренасяне на дърва и чували с цимент. ;д

8 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 06:26

Spencer Hastings

Именно да,съгласна съм.Явяване на конкурси,състезания,училищни дебати,задачи сякакви може да са,примерно бягане от училище,спречкване със съученик,с учител,среща с директора,дори някакви мероприятия свързани с училище :) каквото и да е,администраторите знаете какви са възможностите и можете ли да ги направите,аз само предлагам.
А пък и наистина за хората няма много варианти.
Повече са за свръхестествените същества.А все пак форума не е само за такива :)
Държа да подчертая,че НЕ критикувам или нещо подобно :)
Мисля обаче,че ще е добре така :)

9 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 07:11

Реджина Милс

Ми да. Но пък точно среща с директора е пресилено... какво ще направиш, ще го пребиеш ли? Дебатите са по- скоро интелектуални, затова трябва да са за повдигане на интелекта. Тичането е бързина. Това е предложение. Сега ми хрумна - може да бъде добавена нова статистика- "бързина"...
няма да е зле за героите- хора, да има по- човешки битки, но пък мен си ме устройват и сегашните...

10 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 07:37

Spencer Hastings

За това с учителя нямах предвид пребиване,а друго.
Като цяло идеята е просто да има по-човешки мисии.

11 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 11:03

Мел Евънс

Ще се заема, Дейна беше предложила преди мач, сбиване с човек, фехтовка и вашите предложения.

12 Re: Предложения on Чет 22 Ное 2012, 11:09

Реджина Милс

*Боксов мач
*Битка на някое екстремно място(например в самолет, влак стрела или каквото решиш, Tower Bridge, ако щеш ;дд)

засега тези ми идват като идеи, ако има още- ще добавям... ;)

13 Re: Предложения on Пет 23 Ное 2012, 00:12

Spencer Hastings

Различни състезания-бягане,плуване,стрелба с лък,както казахте фехтовка,голф,тенис,баскетбол,разни турнири и т.н.
Може момичешко сбиване за косите :D състезания с коли също е готино :)

14 Re: Предложения on Пет 23 Ное 2012, 03:47

Реджина Милс

Ех... айде поне да бъдем реалисти. Показателя се казва "Сила". Не може да се сложи примерно шахматен двубой, защото това спада по- скоро към интелектуалното състояние на героя... тук, разделът трябва да е наситен с екшън, битки и т.н., а не с някакви си голф мачове. Какво ще е сбиването на игрището? Със стиковете ли?! В Уикито може да откриете военни, дори, дисциплини. Има много видове бойни изкуства, във всяко от тях има боеве, които могат да бъдат добавени!
Далеч съм от това да натрапвам мнението си на околните, затова не разбирайте поста ми като обиди, натрапване и т.н., и т.н. Просто изказвам собствената си гледна точка..

15 Re: Предложения on Пет 23 Ное 2012, 05:37

Spencer Hastings

Реджина е от една страна права.Само,че ако бъдем реалисти защо ще им е на някакви си нормални хора да се бият във боксови мачове.? И някакви страшни битки?:D
Де да знам.Темите са направени вече видях. Не са лоши.
Устройват ме.Тези битки са ми малко нереални.
Пък да не вземете да се обидите сега :)Това си е само мое мнение,разбира се.

16 Re: Предложения on Пет 23 Ное 2012, 05:43

Мел Евънс

Нереални? А какви трябва да са тогава, давайте предложения и ги слагам. Наистина голф мачове, шах и т.н са за интелект. За да се развие силата е нужна битка.

17 Re: Предложения on Пет 23 Ное 2012, 08:31

Реджина Милс

Еййй.. Значи това, че героинята ти е момиче, не означава, че не може да се бие. Аз така разбрах поста ти, Спенсър, ако може да те наричам така. Даже нежния пол е по- изобретателен в някои случаи.
Нереални битки?! Не... колко често, особено на запад, не в България, стават улични сбивания, улични боеве(всъщност Мел можеш да го добавиш)? Изключително често! Така че, не виждам защо ти трябват голф мачове, тенис(хайде това става, пак ще тренираш замаха, за по- добри удари), или шах? За да си силен, не става само с тренировки във фитнеса и помпане на мускулите, а трябват и битки!!!

Мел, страхотни са мисиите

18 Re: Предложения on Пет 23 Ное 2012, 12:55

Spencer Hastings

Съгласна съм Реджина.И разбира се,че момиче може да участва в битки.Естествено,че в реалният живот има такива неща.Затова можем да добавим примерно нападение посред нощ,или грабеж или нещо подобно например.Какво ще кажете?
Надявам се да сте ме разбрали правилно.
Но това са си правилата на форума и форума е такъв.
Просто аз за себе си казвам,че моята героиня няма как да изпълнява подобни мисии.
Иначе добавените от Мел са готини.И на мен ми харесват.

19 Re: Предложения on Съб 05 Яну 2013, 04:41

Джесика Адамс

Понеже героинята ми обича спортната стрелба, а не видях - предлагам! :) Става въпрос за тази с огнестрелни оръжия - пистолет, пушка и т.н.

20 Re: Предложения on Съб 05 Яну 2013, 04:48

Мел Евънс

Добавям го :)

21 Re: Предложения on Съб 05 Яну 2013, 05:08

Ария Чайм

Тъй като добавихте много нови мисии за сила защо да не добавим някоя нова и за интелект? Може например да добавите първа среща или развод (тъй като има тема омъжи се / ожени се).

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]