Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Въпроси on Пет 06 Юли 2012, 13:10

Мел Евънс

Тук може да задавате всякакви въпроси свързани с играта. Тъй като не мога много добре да обяснявам, тази тема е важно да я има. Не се притеснявайте да питате за всичко, което не ви е ясно по мисиите :)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

2 Re: Въпроси on Вто 10 Юли 2012, 08:32

Tessa

Аз имам едно въпросче, че си падам леко руса.
Значи на ден можем да качваме максимално едно ниво, това означава ли, че можем да правим определения брой мисии за това ниво за един ден? Тоест за покачване на първо ниво ми трябва един ден, в който пиша само един пост, а вече второ ниво, което изисква минаването на две мисии пак мога да го кача в един ден, но на следващия - изпълнявайки и двете мисии една след друга(в същия ден), така ли?

3 Re: Въпроси on Вто 10 Юли 2012, 12:15

Мел Евънс

Така.. ден 1-ви - минаваш една мисия
ден 2-ри - минаваш 2 мисии
ден 3-ти - минаваш 3 мисии
и т.н Т.е на ден можеш да минеш толкова мисии, колко ти изисква качването на 1 * да го кажем, днес ако пишеш 1 пост, утре нови 2 :)

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

4 Re: Въпроси on Вто 10 Юли 2012, 12:34

Tessa

Мдаам, мерси, исках да съм сигурна, че правилно съм разбрала. ^^

5 Re: Въпроси on Чет 22 Ное 2012, 08:36

Реджина Милс

Сега, докато бях в профила на Закия забелязах два други показателя- бързина и енергия. Въпросът ми е как можем да ги повишаваме?

6 Re: Въпроси on Чет 22 Ное 2012, 08:40

Elizabeth Van Heller

Не знам кога ще ти отговори админката, но ако мога аз да ти обясня ..
Повишават се чрез закупените предмети от магазина за отборите. Например даден меч ти дава еди-колко-си бързина, а някой пръстен - енергия и т.н.

7 Re: Въпроси on Чет 22 Ное 2012, 08:43

Анабел Фокс

Ако не се лъжа,магазина е само за отбори.

8 Re: Въпроси on Чет 22 Ное 2012, 08:43

Валанар Соул Байндър

Сега и аз да задам 1 въпрос Реджина Милс какво си правила ти в профила ми ? хД

И да както Карин каза трябва да закупуваш предмети от Магазина за ОТБОРИ и за да направиш това трябва да си част от отбор ида имате парите ..още малко инфо ,че парите който има героя ти не важът в този магазин ще ти трябва печалбата от отбора.

9 Re: Въпроси on Чет 22 Ное 2012, 08:51

Реджина Милс

Ама лелееее(xD) "Човек вече и профилите ви да не може да посещава :D
Иначе благодаря за отговора.

П.П. Карин, ще отговоря в нашето РП възможно най- скоро(като ми дойде музата за писания) ;дд

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]