Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1 Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 11:12

Луцифер

Външен вид:

Спалнята:

Баня:

Кухня:

Спалнята:

Стая за гости:

Всекидневната:

Гаражът (без колите от снимката):

Кино стаята:

Стаята с джакузито, басейна и сауната
басейн -
сауна -

джакузи -

Последната промяна е направена от Луцифер на Вто 18 Сеп 2012, 08:09; мнението е било променяно общо 6 пъти

2 Re: Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 11:29

Зоуи Редбърд

С Ерик се бяхме уговорили да се видим у тях.Естествено бях съгласна понеже исках да разгледам палата му.Пътувах не много дълго и накрая стигнах.Не бях виждала такава голяма ... къща,замък или .. както и да е.Намерих вратата и позвънях.
- Аз съм - Зи. - казах на бялата кутийка и вратите пред мен се отвориха.След като намерих място за колата си успях да се добера някак си до Ерик.
- Здравей !

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

3 Re: Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 11:43

Луцифер

Тамън си бях направил едно бързо душче, когато някой извъня ня вратата. Беше Зоуи, отворих и портата и тя успя да запаркира в гаража. Сложих си едни къси панталони и един потник и излязох да я посрещна.
- Здрасти Зи. Как си днес? Отдавна не сме се виждали... Явно си първата който разбра за това райско местенце. - Поканих я да влезем и да и покажа стаите, които всъщност не бяха много.
Поканих я първо в всекидневната да поседнем да си поговорим, преди да я разведа наоколо.

4 Re: Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 11:52

Зоуи Редбърд

- Че ако аз не съм първата кой друг ? - засмях се.
Всекидневната както и всичко имам предвид големия двор гаража и малката част от къщата която видях бяха прекрасни.Естествено Ерик имаше вкус.Не се съмнявах в него.
- И какво ново ? - засмях се.

5 Re: Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 12:00

Луцифер

- Какво ново ли? - попитах я аз. Та то всичко тук си беше ново, дори някои от превозните ми средства.
- Имам луксозна кола, мотор и яхта в гаража, незнам как яхтата се побра, но в скоро време ще я пусна в морето, до я покарам. - докато говорихме и показах двете спални.
- Така ето това сега е стаята за гости, както видя вече е спалните всичко е много готино. - и така тръгнахме надолу по стълбите към стаята с най-много екстри: басейна, джакузито и сауната.

6 Re: Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 12:06

Зоуи Редбърд

- Всичко е много красиво !
После той ми показа басейна,джакузито и другите екстри в тази стая.В мислите ми се показаха много картини от спомени с Ерик .. като се има предвид че не си бяхме толкова близки.Всъщност най - запомнящо беше когато се напихме и го направихме,но както и да е.Да се върнем на къщата .. беше огромна и красива.

7 Re: Палата на Луцифер on Сря 08 Авг 2012, 12:25

Луцифер

Докато Зоуи се възхищаваше на къщата бяхме стигнали до лубимата ми стая от всичките домашното кино, това беше великолептно имаше място за много хора, но да не се прекалява, понеже всичко си беше чисто ново. Седнах на един от столовете и извиках Зоуи.
- Ела Зи, ела да седнеш до мен, до видиш какви удобни столове си имам аз тука. После ще се върнем в всекидневната и ще решим какво да правим.

8 Re: Палата на Луцифер on Чет 09 Авг 2012, 20:57

Зоуи Редбърд

Той имаше и кино салон.
Отидох там и седнах до него.
- Честно да ти призная имаш уникален вкус за обзавеждане.Трябва да работиш в някоя такава фирма .. за обзавеждане. - усмихнах се.
Облегнах се на стола и се загледах в една точка.

9 Re: Палата на Луцифер on Пет 10 Авг 2012, 01:08

Луцифер

- Хахаха, наистина имам уникален вкус, но чак за такава работа не ставам. - казах и. Тя се беше загледала на някаде и аз реших да отидем във всекидневната, за да я разсея.
Досетих се, че не съм и показал гаража, но тя сигурно вече беше го видяла, докато си запаркирваше колата. Но все пак реших да и го покажа. Влязохме вътре и аз цъкнах лампите. Беше си бая големичък, а пък имаше толкова свободно място. Разведох я до мястото където беше паркирана яхтата, която все още не беше излязла на море. Тя ми видя мотора и колата. И накрая отворих гаражната врата. На двора имаше самолетна писта, която беше все още в ремонт. Точно в началото на пистата беше и моя самолет, нямаше как да го прибера в гаража, заради размерите му, затова стоеше отвън.
- Е какво ще кажеш за всичките неща, които видя? Все едно съм спечелил от някоя лотария.... - казах и аз.

10 Re: Палата на Луцифер on Съб 11 Авг 2012, 11:04

Зоуи Редбърд

Заведе ме в гаража,който вече видях,но не разгледах обстойно.Имаше яхта и .. мотор .. и дори самолетна писта ,която беше в ремонт и естествено самолет.След това той каза:
- Е какво ще кажеш за всичките неща, които видя? Все едно съм спечелил от някоя лотария....
- Това щях да кажа. - засмях се.

11 Re: Палата на Луцифер on Съб 11 Авг 2012, 23:14

Луцифер

Погледнах си часвоника, докато влизахме в къщата. Видях, че е станало към три-четири часа. Замислих се и докато Зи, отиваше към всекидневната, се върнах при работниците на пистата и им казах:
- Днеска къщата ми е на ваше разположение, утре продължавайте с работата по пистата. - погледнах ги и те се усмихнаха и ми благодариха.
След това се върнах при Зи. Тя беше седнала. Налях и малко "Истинска кръв", за да се ободри малко и казах:
- Имам много специална работа, за която ще съжалявам ако не тръгна скоро. За това давай си побъбрим още десет минути, да те изпратя и аз да тръгвам. Погрижих се за работниците по пистата, като им предложих къщата за през ноща. - казах и аз, като леко се притесних.

12 Re: Палата на Луцифер on Нед 12 Авг 2012, 12:37

Зоуи Редбърд

Той ми сипа кръв.Да .. вярно,че и той не беше човек,а вампир.
Оказа се,че има работа.
- Добре няма проблем.Ще се видим някой друг път ! - усмихнах се.
Поговорихме си още малко и аз се прибрах вкъщи.

13 Re: Палата на Луцифер on Пон 13 Авг 2012, 00:03

Луцифер

Със Зи си поговорихме още малко и тя си тръгна. Оставих ключовете на работниците, преоблякох се с по-хубави дрехи, отидох до гаража и се качих в колата си. Толкова беше хубаво да вътре. Понаместих се, запалих и излязох на улицата. След това тръгнах към Хотел-а.

14 Re: Палата на Луцифер on Сря 26 Сеп 2012, 12:05

Луцифер

Пристигнахме пред къщата ми. Само и казах:
- По външен вид бива, но е малко пренасилено, защото все пак това е доста голяма къща, а приятеля ми я остави цялата. - тръгнахме из алеята и влязохме в къщата.
Поканих я в всекидневната и казах:
- Изчакай секунда. - отидох до кухнята изкарах сладолед и сложих допълнителните работи които Ан поиска. Върнах се след две-три минути и и подадох сладоледа, след което казах:
- Да ти е сладко. И сега след като видя къщата на външен вид, какво мислиш за нея? - не че и бях показал всичко в къщата, имаше много неща, но нямаше да почвам веднага да я развеждам, ами щяхме да си поговорим на топло и светло...
- Извинявай за преди малко, не знаех че се страхуваш от високото, но аз ти обещавам, че следващият път когато се видим и ти дам подаръка, двамата с теб ще ти преодолеем страха от височини. - казах и я загледах...

15 Re: Палата на Луцифер on Сря 26 Сеп 2012, 12:49

Анабел Фокс

-Твоя приятел е доста..щедър.-отбелязах и се усмихнах. Влязохме вътре,като се опитвах да разгледам всичко,докато стигнем. Седнах ,а след малко си получих сладоледа. Започнах да пресмятам за колко време мога да го изям. След това казах:
-Ами.."къщата",което е меко казано,е хубава. Интересна,по-скоро.-кимнах и опитах сладоледа. Обичах сладолед. След това станах,взех сладоледа и лъжичката и отидох пред Лу. Усмихнах се игриво и казах:
-Имаш нещо..Изцапал си се...-с тези думи взех с лъжичката малко сладолед и го лепнах на носа на Лу. Засмях се звънливо и довърших изречението си:
-Нещо май си се изцапал..-започнах да се кискам,защото изглеждаше като коте, на което са му откраднали играчката.

16 Re: Палата на Луцифер on Чет 27 Сеп 2012, 02:48

Луцифер

Тя каза че приятелят ми е много щедър, така си беше, но аз нищо все още не и бях показал, имах яка кола и мотор, имах какво ли не, а не познавах почти никой. И така се явявам като някакъв богаташ. Поне сега познавах някой като мен, дори и да няма криле, тя беше паднал ангел...
- Ясно вече нямаш думи за къщата ми, а още нищичко не съм ти показал, сигурно ще се смаяш. - казах след което тя стана дойде пред мен и взе с лъжичката си малко сладолед и ми го лепна на носа, като каза игриво, че съм изцапан. Облизах се и си помогнах с ръката, колкото можах, но остана още. Стори ми се вкусно, но все още не бях свикнал с човешките храни.
- Да, забелязах че съм изцапан. Но и ти също си изцапана Ан. - след това и взех от ръцете сладоледа направих същото каквото тя ми направи. Сега вече си беше забавно и аз се разсмях. Върнах и сладоледа, не беше останал много, но все пак я попитах.
- Искаш ли още сладолед или вече се задоволи с този? И вече като си хапна какво искаш да правим, смятам първо да те разведа из къщата и после да правим каквото искаш ти. - казах и зачаках отговорите на въпросите ми.

17 Re: Палата на Луцифер on Чет 27 Сеп 2012, 23:27

Анабел Фокс

Докато се усетя и вече аз също бях изцапана със сладолед. Засмях се и го избърсах.
-Не,не искам повече сладолед.-огледах се и добавих:
-Да,хубаво ще е да ме разведеш. Кой знае..ако реша да избягам и тръгна из къщата..не мога да си позволя да ма се загубя и да ме намериш,нали?-първоначално бях сериозна,а след това се усмихнах.
-Шегувам се ,разбира се...-усмихнах се широко и продължих-Може би.-намигнах му шеговито и се замислих колко ли голяма може да я къщата.
-После ще решим какво да правим,а ако стане много късно,мисля,че ще е време да се прибирам. Имам само една молба..-наклоних главата си на една страна и с усмивка казах:
-Искам да ми дадеш някаква блуза с дълъг ръкав,защото ми е..хладно.

18 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 01:14

Луцифер

- Добре, щом приемаш да ти покажа палата си. - казах аз и я погледнах и се усмихнах.
Тръгнахме из къщата, вървяхме по коридора и тя каза, че ако стане късно докато свършим с разходката, ще трябва да се прибира.
- Предлагам ти да останеш, понеже имам две спални и една гостна стая. А пък и ще ми е скучно да бъда сам...
- Но спокойно няма да се изгубиш не са много стаите...
Тогава влязохме в моята спалня и казах:
- Това е моята спалня, а съседната врата е другата спалня. - продължихме нататъка. Стигнахме до гостната и казах:
- Това може да бъде твоята стая за вечерта? Ако искаш да останеш де. - казах и и показах банята..
- Е има и още много стаи и екстри, но досега хареса ли ти, Ан? - попитах я и зачаках отговора и...

19 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 10:06

Анабел Фокс

Лу започна да ме развежда насам-натам и предложи да остана.
-Да,добре. Ще остана. И без това ме е страх да спя сама.-казах и продължих да се оглеждам. Наистина исках да запомня всичко.
-Да,харесва ми,доста е голямо. Опитвам се да огледам всичко. -усмихнах се и казах:
-А имаш ли стая за игри? Или пък...Не знам,нещо което е интересно..Не ме разбирай погрешно,просто..Бързо се отегчавам.-надигнах рамене и въздишах. Идея си нямах колко е часа.
-Е,кажи ми какво мислиш да правиш сега? Освен,че ще си върнеш "трона". Би трябвало да имаш приятели. Може би..-Това беше интересна тема. Не мислех,че Лу ще тръгне да убива хора,но кой знае. Едва ли ще превзема земята..

20 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 10:50

Луцифер

Отидох за секунда до моята стая и взех една блуза с дълъг ръкав. Върнах се и я подадох на Ан.
- Съжалявам за преди малко, бях се замислил кое да ти покажа първо и кое после и забравих да ти донеса, това което поиска... - след това тя каза, че и станало скучно, и че бързо се отегчава. Замислих се и то както бяхме тръгнали, щяхме да стигнем и до горе-долу забавните стаи. Вървяхме по коридора и аз казах:
- Ами имам една голяма и обща стая със сауна, джакузи и басейн, със сигурност не ти се плува сега... За това остава мини кино салона. Там ще ти хареса. - стигнахме до стаята, отворих вратата и я поканих вътре. Не беше кой знае какво, няколко уютни места за гостите и един екран в края на стаята. Може по-късно да гледаме някой филм или ако искаш направо сега. - казах и продължих си мисля за гаража, но реших него да го оставя за утре, щом се съгласи да ми гостува и за през вечерта, имаше време за утре.
След това Ан ме попита, какво мисля да правя, ако си върна трона, защото според мен, това нямаше да е лесно. Помислих и казах:
- Колкото и да звучи налудничаво, за сега няма да се разправям с тези неща. Искам да кажа, отново да ставам Дявола, не че сега не съм, но не съм официално. Всъщност през отделеното време с теб, смятам че повече ми харесва като архангел. Иначе за това че преди мразех хората, може и да се е променило, преди време се запознах с едно момиче, човек. Не ми се струват толкова лоши, не знам защо ми се е породил този гняв срещу тях. - казах и се усмихнах. Сякаш Дявола Луцифер, вече го нямаше, а бях като нов Архангел Луцифер....

21 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 11:30

Анабел Фокс

Взех блузата,която ми даде и я облякох. Да,определено ми стоеше като подарена. Бях си сладка.
Стигнахме стаята за филми и аз започнах да я разглеждам. Ръкавите на блузата закриваха пръстите на ръцете ми ,а аз се направих на птичка и почнах да ги размятам.
-Пиу,пуи..-направих жалък опит за изимитирам птичка и преди Лу да има повод да умре от смях казах:
-Е,може да не ставам за птичка,но пък доста добре имитирам котка..Мяу..Мяяяуууу..-измяуках няколко пъти ,преди напълно да се залея от смях. Определено ако имаше цирк в града ,щях да съм главната им атракция. За да стане всичко по-достоверно скочих пред Лу и се потърках по очите като коте,после се почесах зад ухото с моите котешки движения ,наведох се малко,погледнах го в лицето и сериозно казах:
-Мяу...мяу мяу,мяу мяу..Което ще рече..Нищо.Защото си го измислих.-засмях се отново на себе си и погледнах Лу многозначително.

22 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 12:19

Луцифер

Хахаха... Тя ме разсмиваше, колкото и невероятно да звучеше това за мен. Беше ми приятно в нейната компания. Тя започна да се прави на птичка, това беше много забавно, но преди да се засмея тя допълни, че ако има цирк в града, определено щяла да бъде главната атракция... Е сега аз нищо не можех да кажа, но мен лично ме разсмиваше. Тогава тя се доближи до мен, погледна ме в лицето и започна да мяулка... Вече не издържах и се разсмях. Накрая реших да и кажа за малкия ми подарък предварително.
- Понеже Ан, си така мила с мен, а повечето същества биха ме отблъснали, ще ти разкрия подаръка си, но ще мога да ти го подаря сутринта, като се събудиш, сега вече съм изморен от днеска, е не съвсем, но усещам човешкото чувство умора и явно трябва да спя... - замълчах за секунда и я погледнах, направих си сериозен поглед, отидох до нея и и казах на ухото:
- Ще ти върна крилете, но като моите черни. Не знам дали ти харесаха, но с теб се чувствам различен и това е най-малкото което мога да направя за теб. - след това се отдръпнах назад и от сериозния ми поглед се появи една голяма усмивка...
- Е какво мислиш, ще пожелаеш ли отново да имаш сили и основното при нас криле? - попитах я и зачаках първо реакцията и и после отговора и...

23 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 13:07

Анабел Фокс

Докато се забавлявах как на Лу му беше забавно ми се стори,че той ми каза,че ще ми върне крилата. След като обмислих какво ми е казал ми прилоша. Буквално,стана ми лошо. Той сериозно ли? Крила? За мен? Крила? Не знаех какво да кажа. Направо бях изумена. Не го очаквах. Изобщо. Крила? Хванах се за него,за да не се залепя за пода. Колкото и да бях очарована трябваше да спра тази заблуда.
-Не.-казах твърдо.-Те ще ме намерят. Това беше наказанието ми. Не..Аз..Не мога.-поклатих глава. Така беше.
-Да получа нови крила беше все едно да отида в райската поляна и да изкрещя "Хей,аз избягах,а сега се връщам с крила,за да ме хванете и отново да ми ги вземете." Не ме разбирай погрешно..Благодаря ти но,..аз не мога да рискувам.

24 Re: Палата на Луцифер on Пет 28 Сеп 2012, 13:25

Луцифер

- Точно за това съм решил да ти ги подаря на сутринта, вечерта смятам да работа върху това да не те откриват. Все пак мен никой не ме е открил, дори и да си ги използвах в лабиринта. - исках да и кажа, че тези черни крила са по-различни, с тях не може никой да я намери, а ако я намерят, аз щях да усетя, защото аз съм и ги подарил и щях да я защитя..
- Предлагам ти една сделка. Приемаш крилата, като подарък, а ако някой те намери, дори и да боли откъсни едно малко перце и аз ще те защитя от който и да. Искам да кажа, че веднага ще разбера дали си в опасност. Разбираш ли ме Ан? - дано да не откажеше и сегашния път... Помислих и казах:
- Ако искаш да можеш да отидеш до райската градина и да кажеш, че се завръщаш за отмъщение или нещо от този сорт, заради старите ти криле, а аз ще те придружавам, да видим дали някой ще ти посегне.... - казах и замълчах. Когато разбра за подаръка ми тя едвам не падна на пода, Ан се хвана за мен и аз я хванах също...
- Един път в живота ти се предлага такъв шанс и то от мен, и ти ще го откажеш? - попитах я аз и я погледнах в очите. Щях да разбера, ако ме излъже...

25 Re: Палата на Луцифер on Съб 29 Сеп 2012, 09:35

Анабел Фокс

Явно не можех да откажа,дори и да исках. Засмях се на предложението му и казах:
-Да,добре. Какво пък...-усмихнах се неуверено и кимнах. Огледах се и продължих:
-Е,коя стая следва сега? Или ще гледаме филм?-след въпроса ми осъзнах,че все още се държах за него. Бързо го пуснах и се постарах да стъпя здраво на краката си.
-Така де.-смотолевих. Направо си бях голяма излагация . Първо ,че се държах като заек и се страхувах от най-малкото нещо,а сега и това. В сравнение с държанието ми към Дейлън,сега си бях направо смешна. Поклатих глава невярващо и се върнах в реалността. Където нямаше Дейлън и нямаше караници. Погледнах Лу и се зачудих как някой като него може да е "дявол". На мен ми изглеждаше доста..нормален. Е,обратно в лабиринта не беше толкова нормален,но се опитвах да не мисля за тогава.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next