Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Съвсем мааалко проблемче.. on Нед 26 Авг 2012, 07:12

Реджина Милс

Здравейте,
днес докато пишех пост забелязах, че покрай забраната за копиране на съдържание, не мога да поставям линкове, чрез комбинацията "Десен бутон- пейст", а на мен така ми е най удобно... другата е CTRL+ V, но лично аз не мога да поставям линкове така... просто не ми е удобно. Няма ли какво да се направи по въпроса?

http://prikachi.com/images.php?images/475/5187475Y.jpg ето за какво говоря.

2 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Нед 26 Авг 2012, 07:42

Мел Евънс

Ще обмислим това, тъй като ще ни е нужно и за новите бланки на героите. Благодарим за споделянето! :)

3 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Нед 26 Авг 2012, 09:14

Мел Евънс

За да ти работи всичко, отваряй в нов прозорец т.е натискай Post Reply , а не пускай поста в Quick Reply. В пускането на нова тема/мнение всичко си работи :)

4 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Нед 26 Авг 2012, 09:34

Реджина Милс

Аха... благодаря! Victory

5 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 00:21

Реджина Милс

Аз отново имам проблем. Снощи реших да си поиграя с фотошопа и да си направя нов подпис. Направих го + аватар. Смених ги. Нямам проблем с визуализацията на аватара, но с тази на подписа имам- не го зарежда никъде..

* Отново ще дам скрийншот- тук.

6 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 00:58

Мел Евънс

Оправих го, понякога качените файлове от прикачи се губят, затова по-добре изпозлвай http://picbg.net

7 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 01:33

Реджина Милс

Отново благодаря :))

8 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 10:30

Луна

Не знам дали тук е мястото да питам, но защо кагото дам да пратя ново съобщение ми изписва : You haven't reached the post limit for sending private messages.

9 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 10:31

Мел Евънс

Защото сме сложили ограничение от 35 поста, преди да се праща лс с цел прекратяване на рекламирането на други форуми.

10 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 10:34

Мел Евънс

Искаш ли да махна ограничението, за да си пратиш лс-то?

11 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 10:37

Луна

Мхм, мерси за отговора.
И, ако може да ми отговорите на още няколко въпроса.
1. Аз ли трябва да си създам тема, в която да описвам работата си?
2. Как да получа домашен/специален любимец?
3. Освен с работа, как се печелят пари?

Мерси, предварително!

12 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 10:47

Мел Евънс

1. Да, темата за работата си я създаваш в града и там периодично пишеш рп - може сама, може да го водиш и с други хора - *примерно някой поръчва дреха при теб*

2.Домашните любимци се намират в профила ти. Избери от менюто горе -Profile- и оттам може да си избереш любимец, да му дадеш име и точки, в зависимост от това какво искаш той да притежава.
Другите добавки, като къщи, коли, животни, предмети и т.н, които можеш да използваш в рп-то си се продават в магазина -менюто Store- .

3. Пари се печелят от много места, най-лесния начин е да водиш рп. В различните теми получаваш различна сума пари.
В града и извън него - 10 Евро на пост / 20 за тема
Във Forgotten Island - 30 Евро в масовото рп
В Портала - 30 Евро на пост / 30 за тема, но първо трябва да дадеш 50 Евро, за да се телепортираш.
В спам зоната - 1 Евро за пост / 3 за тема
В темата Измисли реплика - 50 Евро за пост / 3 за тема
В трениране показателите на героя, в темата изпълнение на мисиите - 40 Евро за пост / 10 за тема
Може да печелиш от игрите във форума Стани Богат, Горещия Стол или от Лотарията - там, за да купиш билет са ти нужни 100 Евро, но ако спечелиш си струва-
Когато влизаш във форума на ден ти дава по 1 Евро
В другите теми също дава Евро, но те са както следва 1 Евро за мнение / 3 за тема

13 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 10:53

Луна

Мерси много. Просто ми трябваше някой, който да ми разясни малко нещата тук, защото е по-различен от другите рпг форуми, в които съм била и наистина така е по-интересно. И отново благодаря.

14 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 11:01

Мел Евънс

Няма проблем, току що спечели книжка от нашата игра, може да видиш тук: http://www.all-serials.net/t2557-topic#143580

15 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 11:06

Луна

Наистина ли?? Не мога да повярвам.

16 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 11:08

Мел Евънс

Махнала съм ограничението, очаквам да ми пратиш на лс - трите си имена, град/село, пощенски код, точен и пълен адрес и телефон за връзка

17 Re: Съвсем мааалко проблемче.. on Пон 27 Авг 2012, 11:17

Луна

Пратих.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]