Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Градината. on Сря 29 Авг 2012, 09:28

Зоуи Редбърд

[You must be registered and logged in to see this image.]

Градината представляваше един огромен лабиринт, в който ако не следиш откъде минаваш - измъкване няма. Може да се луташ с часове и накрая да осъзнаеш, че просто се въртиш в кръг. Това място колкото и да беше ужасяващо, бе толкова красиво и поддържано.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

2 Re: Градината. on Нед 09 Сеп 2012, 05:26

Фей Чембърлейн

Аз и Реджина решихме да отидем в грдината.На мен ми беше интересно да я видя,защото всички говореха за нея.И наистина беше прекрасна-пълна с цветя,цялата в зеленина и лабиринти,които й придаваха загадъчен и местериозен вид.
-Харесвам такива места-казах на Реджина.

3 Re: Градината. on Нед 09 Сеп 2012, 06:20

Реджина Милс

Ето, че вече бяха в градината на училището. Времето бе хубаво. Грееше слънце. Рядко по небето се виждаха облаци, а още по- рядко закриваха слънцето. С няколко думи- хубав, слънчев, но учебен, ден...
Имаше разни цветя, но вниманието на Реджина привлече лабиринта. Бе виждала изключително много като този. Фей отбеляза, че харесва такива места.
- И аз... - отвърна Реджина, а след това предложи:
- Ще влизаме ли?

4 Re: Градината. on Сря 12 Сеп 2012, 13:33

Фей Чембърлейн

Вече се разхождахме в градината.Нямаше никого.Лабиринта беше доста заплетен,зелен и красив.Вниманието на Реджина се насочи точно натам-както и правилно предполагах и тя искаше да влезе.
- Ще влизаме ли?-попита тя.
-Естествено,че ще влезем-казах.

5 Re: Градината. on Пет 14 Сеп 2012, 07:12

Реджина Милс

Фей се съгласи да влязат в лабиринта. Реджина никога не се бе губила в такива места, пък и нямаше намерение точно това да е първия й път. Наоколо всичко зеленееше. Но тя изобщо не обичаше цвета.
- Фей?- обърна се Реджина към нея.
- Да имаш някое увлечение?...

6 Re: Градината. on Пет 14 Сеп 2012, 07:19

Фей Чембърлейн

Усмихнах се на Реджина.И тя като мен имаше авантюристичен и приключенски дух.Точно това ми харесваше у нея.Щяхме да влезем в лабиринта.
-Фей-обърна се тя към мен-имаш ли някакво увлечение?
-Увлечение в смисъл?-попитах и я погледнах въпросително.Имаш предвид хоби,нещо по което съм запалена или някой определен мъж?-казах и тайнствено се усмихнах.

7 Re: Градината. on Пет 14 Сеп 2012, 08:39

Реджина Милс

Фей също се усмихна. След въпроса на Реджина момичето я погледна с въпросителен и изпитателен поглед. Погледът й беше доста дързък. Точно като този на Реджина, която вече със сигурност знаеше, че нещата между двете ще потръгнат.
- Ами...- започна тя.- Нека започнем от хобито и ще стигнем до мъжете. Тук сме на спокойно място и мога да ти кажа и покажа всичко- каза тя на Фей и й се усмихна.

8 Re: Градината. on Пет 14 Сеп 2012, 08:55

Фей Чембърлейн

Реджина искаше да знае повече за мен-хобита,интереси.
-Добре,харесвам химията,мистериите-казах.Обичам да правя разни химически отвари или не-точно,нали съм вещица.Освен това историята ми допада,театъра,литературата,както вече си забелязала.
Обичам предизвикателствата,авантюрите,състезанията,интригите,високите скорости,музиката...казах и спрях.Замислих се за момент.
-Знаеш ли Реджина,скоро не съм забърквала някаква интрижка.Време ми е.Така както ги усещам нещата,с теб можем да оплетем някоя мрежа.Какво ще кажеш?
Колкото до мъжете-не съм сериозна във връзките си.Гледам да не се раздавам много.Харесвам лошите момчета.Не обичам ангажименти.Дългите връзки,лигавите имена,тези неща не са за мен.Освен ако не срещна някой наистина специален.

9 Re: Градината. on Съб 15 Сеп 2012, 08:58

Реджина Милс

Оказа се, че Фей харесва химията и мистериите.
- И аз харесвам мистериите.- подхвърли Реджина.- Изглежда имаме много повече общи неща.
Приятелката й, продължи да изброява нещата, които харесва- авантюри, състезания, интриги. Добави, че отдавна не се е забърквала в някоя интрига и че вече й е време.
- Хмм... нямаш проблем. Стига да поискаш- мога да те забъркам в нещо интересно. Аз съм Кралицата на интригите.- засмя се Реджина.
Тя разбра, че не харесва дългите връзки, лигави имена и че гледала да не се раздава много- много.
- И аз не харесвам разни нарицателни имена, от сорта на "агънце", "мече" и така нататък. Но виж, аз съм съвсем различна натура по отношение на връзките с мъже. Искам, когато срещна правилния, да изградим дълбока връзка, която не може да бъде разрушена от нищо... освен от мен.- добави Реджина...

10 Re: Градината. on Нед 16 Сеп 2012, 06:03

Фей Чембърлейн

С Реджина продължихме разговора си.На свой ред тя сподели,че искала дълга,сериозна и дълбока връзка.Не бях против това,но досега не бях срещнала мъж,на който така да се доверя.
-Може би ако намеря подходящ-казах й и смигнах.Просто засега не съм го срещнала.Всички тук са лиглювци,мамини синчета и самовлюбени глупаци-казах.Аз харесвам по-зрелите мъже.Като Артур например-вметнах съвсем небрежно,колкото на шега,толкова и сериозно.
-Е, Реджина какво стана с Алън?-попитах.Тази интрига няма ли да се развързва вече?Вички тръпнем в очакване коя ще спечели сърцето на добрия принц-казах и се засмях.

11 Re: Градината. on Нед 16 Сеп 2012, 08:23

Реджина Милс

- Да... наистина доста от мъжете в Мистик са или самовлюбени, да не казвам и нарцисисти, или все още недорасли.- съгласи се Реджина, когато Фей изрази мнението си за мъжете, които е срещала в Мистик Таун. Добави, също така, че търси някой по-зрял мъж - като Артур.
- И тук ще се съглася с теб.- усмихна се Реджина.- За такъв мъж си заслужава да се бориш, с когото и да било, където й да било. И определено ще се пробвам...- след като се позачуди продължи.
- Не... няма да се пробвам, а ще победя в "битката" за Артур. Не само аз съм му хвърлила око...
Събеседничката й я попита какво става с интригата "Алън- Емили- Реджина", както вече бе известна из града.
- Това е интересен въпрос. То се знае кой ще го спечели- аз. Но моите интриги, не са кратки... така че има още да се позанимавам с онова малко, нагло и проклето същество Емили.

12 Re: Градината. on Нед 16 Сеп 2012, 08:59

Фей Чембърлейн

Новата ми приятелка се съгласи с мен относно мъжете в града.Каза,че били самовлюбени,незрели и недорасли.Кимнах в съгласие.Не след дълго отново се върнахме на старата тема-Артур.
Всички много го харесваха и очевидно беше,че има много обожателки.И Реджина беше една от тях.Тя даде да се разбере,че би се борила за тъкъв мъж,с каквито и да е средства.Усмихнах се лукаво.
-Аз пък не бих се борила,а ще го накарам да ме забележи сам-отново се усмихнах леко,този път заговорнически.Той едва ли си пада по ученички,но това не ме вълнува.А и освен това не бих се унижавала да се правя на поредната глупачка като се хвана за косите,с която и да е било...под нивото ми е-рязко казах и откъснах едно клонче от близкият храст.
Попитах я за развръзката с Алън-не пожела да каже кой много.Отново повтори,че нейните интриги нямат край.
-Горката Емили казах.
Кажи ми нещо Реджина?-попитах аз.
-Лоялна ли си към приятелите си?Би ли пожертвала нещо за тях?Би ли помогнала на някого?И изобщо имаш ли приятели или повече врагове?Погледнах към зеленият лабиринт.И после отново към нея като продължих мисълта си:
-Не случайно те питам...обикновено такива хора,с характер като твоя и моя,до известна степен са трън в очите на другите.Искам да кажа,че никой не иска да се заъбрква с тях.Ако ме разбра-казах и зачаках да ми оговори.

13 Re: Градината. on Нед 16 Сеп 2012, 09:32

Реджина Милс

Фей каза, че не би се борила с другите за Артур, че не би се хванала за косите с някоя само заради него, и че ще го накара сам да я забележи.
- Не говорех за такъв вид борба.- поясни Реджина.
- Аз използвам съвсем различни средства.
Приятелката й очевидно съжаляваше Емили.
- Няма за какво да я съжаляваш... поредното проклето същество, което ще премахна веднъж завинаги от пътя си.- отвърна тя с ироничен тон.
- Тя си избра доста могъщ враг, но... какъвто й бил избора- такъв.
Фей попита Реджина дали е лоялна към приятелите си и от кое има повече- приятели или врагове. Тя въздъхна и започна с отговора си.
- Наистина сме трън в очите на другите, а Емили... тя сама ме избра за враг, вече няколко пъти буквално я размазвам, но не се отказва. Ще я откажа... Имам много врагове, но пък без тях би ми било доста тъжно. Приятели имам малко на брой, броят се на пръстите на едната ръка, но истински. И да... бих пожертвала всичко за тях. Накратко- да, лоялна съм към приятелите си и съм възможно най- лошия сън, ако мога така да се изразя, за враговете си...
След кратко мълчание Реджина реши да попита същото Фей.
- Ами ти? Лоялна ли си към приятелите си? А как се държиш с враговете си?

14 Re: Градината. on Нед 16 Сеп 2012, 11:01

Фей Чембърлейн

Реджина говореше за друг вид борба.
-Нали не можеш да използваш магията си тук?После тя каза,че имала много врагове,малко приятели,но истински.Попитаме дали аз имам.
-Само един-казах засега.Но тя не се е мяркала отдавна.И вероятно всички останали чиито роли и гаджета смятам да отмъкна-засмах се иронично-ако разбира се ми харесват-допълних.
Аз също имам малко приятели,истински.Разчитам на тях и бих им помогнала във всичко-казах,ако заслужат доверието си и ми докажат лоялността си.

15 Re: Градината. on Пон 17 Сеп 2012, 05:54

Реджина Милс

Фей попита Реджина дали може да използва магията си в този свят.
- Попринцип не, но с някой и друг трик мога. Последния път, когато със "милата" Емили се отбихме там се сдобих с много магия, ако искаш мога да ти покажа.- обърна се тя към новата си приятелка.
Фей беше точно като Реджина- имаше малко на брой, но истински приятели, на които може да разчита.
- Предпочитам да не се сближавам с когото и да било...- добави Реджина...

16 Re: Градината. on Пон 17 Сеп 2012, 06:19

Фей Чембърлейн

Реджина искаше да ми покаже магията си.
-Да,разбира се-съгласих се веднага.
Тя каза,че не се сприятелява с когото и да е било.
-Разбира се,и така е най-разумно-казах.Значи си изпробвала магията върху Емили?-казах и се поклатих глава.Интересно как й е повлияла-засмях се.Всъщност Емили не е чак толкова лоша,просто явно наистина те е вбесила,което ми е чудно,тъй като в овечето случай е доста мила.Е,като и да е .Хайде да видим магията ти.

17 Re: Градината. on Пон 17 Сеп 2012, 06:32

Реджина Милс

Фей се съгласи на предложението на Реджина да й покаже магията си.
- Добре.- усмихна се тя.
Обърна ръката си с дланта нагоре и в нея запали пламък, който запрати по една от стените на лабиринта. Пламъкът я прогори, но не биваше никой да разбира, че притежава магия и затова веднага след това направи заклинание за възвръщане на загубено и плетът се възстанови във формата си, в която бе преди премаването на пламъка през него.
Новата приятелка на Реджина се замисли над това, че Емили изглежда мила и трябва наистина да е вбесила събеседничката й, за да използва магия върху нея.
- Да... наистина ме вбеси, получи си го и ще продължи да го получава...

18 Re: Градината. on Сря 19 Сеп 2012, 00:17

Фей Чембърлейн

Бяхме навлезли в лабиринта насред плета когато Реджина реши да ми покаже магията си.Направи леко и плавно движение с ръката си и запали пламък,от който всичко наоколо пламна.Хареса ми,наблюдавах с удоволствие.Разбира се Реджина бързо потуши пламъците,защото имаше възможност някой да ни види.Тя направи обратно заклинание.
-Съвършено изпълнена магия-признах и се усмихнах.Нямаше да го кажа ако наистина не мислех така.Не раздавах комплиментите си напразно.
-Нека сега аз да ти покажа нещо-казах и застанах по средата на лабиринта.Помолих Реджина да отиде в другия край за да ми освободи пространство.Трябваше ми повече място.
Погледнах наоколо като очите ми обхванаха цялата земя около нас.
-Най-важното в магьосничеството е, че ние вещиците имаме истинска връзка с природата.Ще ти покажа-казах и погледнах към небето.Съсредоточих се.Облаците над мен бяха бели и пухкави.Затворих очи и започнах да повтарям на ум заклинанието.Отворих очи.След миг небето от съвсем ясно стана тъмно-сиво и мрачно.Облаците се раздвижиха,появи се силен вятър,пожълтелите листа започнаха да се надигат от земята във вихрен танц.Направих магията за буря-една от любимите ми.Страшна и същевременно красива.А и съвсем не лесна за изпълнение.Но понеже се бях упражнявала доста в гората,за мен това бе детска игра.Затворих отново очи и направих обратното заклинание,което потуши бурята и след миг всичко утихна и слънцето отново се появи.Усмихнах се и казах уверено:
-Много от вещиците не могат да направят тази магия.После се приближих до Реджина и казах:
-Е, предполагам,че се връщаме или...?

19 Re: Градината. on Съб 22 Сеп 2012, 07:38

Реджина Милс

Фей поздрави Реджина и каза, че е изпълнила магията до съвършенство, след което и съобщи да се отдалечи. В първия момент Реджина наистина се позачуди, но реши да се отдалечи... Новата й приятелка каза, че най- важното в магьосничеството е:
- Че ние, вещиците, имаме пълна връзка с природата.
- Какво?- очуди се тя.
- "Ние", вещиците, ли каза? Да не би и ти...- Реджина не успя да довърши изречението си, защото Фей вече бе започнала с изпълнението на магията си- магия за дъжд, което означаваше и контрол над самата природа. Това наистина не бе лесна магия... Когато приключи всичко си бе същото, освен това, че вече и Реджина знаеше нейната тайна.
- Уау.- възкликна тя.
- Наистина си добра.- продължи, вече осъзнавайки, че не е единствената, криеща такива тайни.
- Сигурно и на теб не ти е лесно да криеш способностите си..
Фей я попита дали ще се върщат.
- Както искаш...- каза Реджина.
- Може да отидем някъде, но ако имаш други ангажименти, няма да ти се натрапвам...

20 Re: Градината. on Нед 23 Сеп 2012, 00:53

Фей Чембърлейн

"Какво и ти ли?"-очуди се Реджна,когато разбра,че съм вещица.Тя се възхити от магията,която й показах.
-Това е магия за буря-всъщност-допълних.
Мислех си,че е разбрала вече.Вещиците се познаваха отдалече.Мислех,че е усетила някакво енерги,нещо.Но явно не беше.Преположи,че ми е трудно да се крия.
-Аз не се крия точно-отговорих с усмивка.Но и не искам всички да узнават.Предпологам,че реших,че мога да ти се доверя-усвихнах се.
-Както и да е.Нека се прибираме.Отгечих се от тази обстановка.По едно питие в Бар Мистик?Или някъде другаде?

21 Re: Градината. on Нед 23 Сеп 2012, 03:07

Реджина Милс

Фей съобщи на Реджина, че й е разкрила силите си, защото предполагала, че може да й се довери.
- Естествено, че можеш да ми се довериш. Умея да пазя тайни, а моите са меко казано огромни.- засмя се тя.
Изглежда, че и приятелката на Реджина се бе отегчила от цялата обстановка, която ги бе "обкръжила". Затова предложи да отидат да пийнат по нещо в бар "Мистик"- един от любимите на Реджина.
- Добре...- съгласи се тя.
- Ще тръгваме ли?...

22 Re: Градината. on Нед 23 Сеп 2012, 07:22

Фей Чембърлейн

Реджина се съгласи.Още по-добре помисли си Фей,защото вече й се пийваше нещо,а и бе станало късно.Тъкмо време за едно горещо капучино.Новата й приятелка я попита дали ще тръгват.
-Да,хайде-усмихна се Фей.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]