Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Моста над реката on Сря 29 Авг 2012, 12:45

Мел Евънс

[You must be registered and logged in to see this image.]

Стар мост, който служеше за преминаване от едната страна на лабиринта в другата.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

2 Re: Моста над реката on Вто 04 Сеп 2012, 22:26

Ария Чайм

След часа по литература отидох в стаята си. [You must be registered and logged in to see this link.], взех книгата "Хамлет" и една тетрадка, за да нахвърля някои неща.
Реших да отида на някое хубаво място из училището, където както се казва щеше да ми дойде музата. Поразходих се малко и най-накрая реших да отида в градината или по-точно на моста над реката.
Тук нямаше абсолютно никой, но това не ми пречеше. Облегнах се на моста и отново се зачетох в книгата.
Не след дълго обаче чух много познат глас. Вдигнах поглед и се огледах. Това беше Алън. Изведнъж цялото ми лице бе озарено от усмивка.

3 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 04:56

Allen Walker

Доставяше ми някакво удоволствие да се разкарвам из училище с раницата си. Записките ми от часа по литература бяха нулеви и се мъкнех със все още празната тетрадка. Е, като изключим само заглавието "Ренесанс" и имената на трите произведения, плюс някой друг автор...
Бях тръгнал да разучавам училището. Имаше толкова красиви места в него. Минах да си взема някакъв чипс и се запътих към красивия мост, който си бях харесал още вчера. Очаквах да няма никой, но не беше тека. Видях Емили
- Емили...- усмихнах се
Зачудих се дали да остана при нея, може да иска да си работи по домашното без да я занимават.
- Ще те притеснявам ли...ако остана? - попитах мило

4 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 05:02

Ария Чайм

Алън се приближи и мило ме попита, дали ще ме притеснява ако остане. Все още бях усмихната затова спокойно отвърнах:
-Не, дори ще ми е приятно да имам компания.
Оставих химикала си в тетрадката и затворих книгата. Погледнах Алън и зададох един съвсем невинен въпрос.
-Е, хареса ли ти часа по литература?
Докато чаках отговора му се загледах в красивата гледка, която предоставяше моста.

5 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 10:30

Allen Walker

- Благодаря ти. - казах, когато тя спомена, че дори ще и е приятно да има компания.
Също така ме попита да ли ми е харесал часа по литература. Обмислих отговора си.
- С риск да ме сметнеш за глупак, ще ти кажа, че почти не съм чел книги през живота си. Именно заради това се записах на този предмет - за да науча нещо. Учителят изглежда е мил и много разбран, но...да си призная честно, веднага като започна с Ренесанса заспах с отворени очи. Май бяха единствения...задачите, които ни даде са интересни, само дето н познавам никой от отбора си. Идилия...
Спрях с глупавия анализ, който правех.
- А на теб? Избра ли си герой за първата задача?
Аз май вече знаех моя. Не слушах много в часа, но пък за тая работа имаше интернет.

6 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 12:14

Ария Чайм

Алън ми отговори, че досега не е чел много книги и точно затова се е записал. Изглежда и на него му беше допаднал учителя, явно всички го харесваха. Задачите, които господина бе дал, явно се харесваха на Алън, но за лош късмет не се познаваше с никой от отбора си. После той ме запита дали на мен ми е харесало и дали съм избрала герой за първата задача.
-Господин Пендрагон, изглежда интелигентен и приятен човек и да литературата ми е страст особено Епоса и Драмата. Мисля, че задачите са интересни, но онази в която ще работя в екип, не съм сигурна че ще успея. И да избрах герой, мисля да пиша от името на Хамлет, но може и от името на приятеля му.-засмях се, след което отново зададох въпрос.
-А ти избрали герой?

7 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 12:25

Allen Walker

- И на мен ми изглежда доста интересен - потвърдих
- Особено, след като Зеро ми подшушна, че не е човек!
Тя ми каза, че със задачата за работа в екип може да не се справи.
- Защо, и ти ли не познаваш отбора си? И да...доста си права, със Зеро трудно ще се работи - засмях се
Каза ми, че вероятно ще пише или за главния герой или за приятеля му. Интересно ми беше дали няма всички да си изберем главните герои. Тя попита същия въпрос и мен:
- Мисля да пиша от името на Санчо.
Смъкнах раницата си извадих направо учебника, защото записки нямах. Отворих на урока и потърсих частта за Дон Кихот.
- Според учебника, Санчо е по - скоро материалист, за който е важно да се наяде, напие и да има къде да спи. Приема лудостта на господаря си с цел да придобие богатство.
Вдигнах погледа си и се загледах във водата.
- Този образ ми се струва доста по - лесен от Дон Кихот. А второстепенните герои също ще са ми трудни. За това мисля, като за първо домашно да търся най - лесното - засмях се

8 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 12:32

Ария Чайм

Беше учуден относно екипната работа. Помисли, че не познавам отбора си и затова. Дори вметна, че с приятеля му Зеро ще ми е трудно да работя.
-Не, не е заради това. По-скоро защото има черна овца в отбора, ако мога така да се изразя.-леко се засмях, след което Алън взе някои неща от раницата си. Той явно щеше да пише от името на Санчо.
-Да мисля че ще е по-добре и аз да разнообразя и да не пиша от името на главния герой.-усмихнах се, след това и аз отворих тетрадката и книгата.
-Коя част от текста смяташ да преразкажеш от името на Санчо?-попитах аз като го погледнах.

9 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 13:19

Allen Walker

Изглежда Емили не харесваше някой хора от отбора си.Стана ми любопитно, защото познавах целия отбор "Хамлет" и всички до един бяха готини. Можеше да се ядоса ако попитам, затова си замълчах.
След мен тя спомена, че също ще разнообрази като не избере главния герой. Аз също се усмихнах. Тя отвори книгата и тетрадката си, след което ме попита коя част от текста смятам да преразкажа.
А сега де...
Изхилих се тъпо и не на място.
- Още не съм избрал - казах накрая все едно нищо не е станало.
Дано само не се досетеше, че не съм чел книгата. Сега вече тотално се чувствах като глупак.

10 Re: Моста над реката on Чет 06 Сеп 2012, 13:24

Ария Чайм

Когато го попитах, той се засмя и каза, че не знае още. Явно не беше чел книгата.
-Май не си чел книгата, а?-попитах след това се приближих към него и тихичко казах.
-Аз също не съм чела "Хамлет" досега.-малка гузна усмивка се изписа на лицето ми.

11 Re: Моста над реката on Пет 07 Сеп 2012, 08:41

Allen Walker

Прекалено беше досетлива, за да не се досети. Погледнах сковано надолу, когато каза, че не съм чел книгата.
Не беше защото не исках...просто не ме влечеше. Познавах книжовници. Много добър мой приятел е книжовник, но на мен това не ми е интересно. Може би ако Лави беше тук щеше да е по - добър и от г-н Пендрагон...не знам. Не трябваше отново да се заравям в тези мисли. Тя спомена, че не е чела Хамлет. Изненадах се:
- Казваш го, само за да не се чувствам като тъпак - усмихнах и се недоверчиво.

12 Re: Моста над реката on Пет 07 Сеп 2012, 10:57

Ария Чайм

Той сведе поглед надолу, след това каза, че го казвам за да не се чувства като глупак. Леко се засмях, след което погледнах в страни.
-Не, напротив. Наистина не съм я чела, не точно тази.-усмихнах му се като поглеждах от време на време в книгата. Бях чела какви ли не книги, но тази, дори не бях се сещала за нея. Но това беше шанс да се запозная с произведението.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]