Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 От дребнавата мен on Чет 30 Авг 2012, 05:07

Грейс Нолън

Добре, имам навика да забелязвам дреболии и да ги изтъквам. Често ми се сърдят, моля, недейте :D Опитвам се да помогна, или поне да насоча вниманието към някое мъничко нещо, което често се пропуска, а може да улесни живота на някого.

И така. Правя цяла тема още преди да съм си създала герой, ура.

Относно бланката, говоря за първата, във "Вид" са изброени само няколко и после пише "др". При условие, че не може да се копира от съобщенията, може би е хубаво да са изброени абсолютно всички, тъй като в противен случай (какъвто е и моя), ако си затворил темата с уточнението какви герои могат да съществуват във форума и не си запомнил точно какво има или не си решил точно в този момент, тр да се отворят един куб табове, което е неудобно. Освен това, не успях да намеря описания или характеристики, поне кратки, на тези видове. Защото примерно "вещица" може да значи много неща... Ако няма задължителен облик може би е хубаво да се уточни, че трябва да си ги опишем по-подробно в описанието за да се знае какво може да прави героя :D

Иначе до момента мога да кажа, че всичко наоколо е страхотно, определено сте се постарали не просто да изглежда свястно, но и да има стил, и това сигурно ще ме накара да се задържа наоколо повечко ;p (което пък значи, че сигурно ще досаждам от време на време с такива дреболии xd)

Don't kill me, pwease

2 Re: От дребнавата мен on Чет 30 Авг 2012, 05:12

Мел Евънс

Здравей,
Благодарим ти за тази тема. Съжалявам за проблемите с копирането, но се налага поради големият брой на all serials фенове, които изнасят информация по нечестен път. Колкото до кода, пише да се отвори на нов прозорец /;д/ За въпросите относно видовете - няма определен стереотип по който да се изграждат. В допълнителна информация ако имаш желание можеш да споменеш малко повече какво представлява героя ти. В полето отличителни белези можеш да споменеш точно тези черти присъщи за твоя вид. Всички видове можеш да видиш тук /предполага си, че си прочетела ЛС-то и си видяла темите за новаците/ http://www.all-serials.net/t59-topic

3 Re: От дребнавата мен on Чет 30 Авг 2012, 05:16

Грейс Нолън

Схванах аз защо не се копира, ама ще му свикна на това xd Говорех, че пълния списък липсва в самата бланка, ноо щом няма чак такова значение какви са видовете значи може би избързах да мрънкам xd

4 Re: От дребнавата мен on Чет 30 Авг 2012, 05:17

Мел Евънс

Може да ги добавим в бланката, не е лоша идея. Icon Girl

5 Re: От дребнавата мен on Чет 30 Авг 2012, 14:41

Грейс Нолън

Ъъ.. въпрос? Защо изведнъж не мога да пиша лични :D В смисъл, нещо сега променено за лимита на постове ли е, или съм наказана ;s

6 Re: От дребнавата мен on Пет 31 Авг 2012, 03:12

Мел Евънс

Беше премахнато ограничението за ЛС-та заради конкурса и победителите, които имаха малко мнения (за да могат да ми изпратят данните си) и сега отново е върнат стария режим 35 мнения преди ЛС

7 Re: От дребнавата мен on Пет 31 Авг 2012, 03:48

Грейс Нолън

Дооообрем :)

8 Re: От дребнавата мен on Пет 31 Авг 2012, 03:54

Мел Евънс

Съжалявам за неудобството.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]