Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Имение Уинчестър on Сря 05 Сеп 2012, 18:34

Thor

First topic message reminder :

Spoiler:
Стаята на Сам

Стаята за гости

Всекидневна

Кухня

Трапезария

Библиотека с много редки книги

Баня

Тоалетна

26 Re: Имение Уинчестър on Пет 14 Сеп 2012, 13:15

Кейт Уилямс

Кимнах на казаното от Сам и най-накрая опитах салатата. Наистина ми хареса,беше много вкусна. Отново избухнах в смях,когато Сам каза,че колкото и да се издъни няма да ме отрови с кулинарните си умения.
-Не знам за теб,но аз нямам търпение да опитам от това.
Взех си едно от ролцата за да ги пробвам,за моя изненада те също бяха много вкусни. Не очаквах Сам да е толкова добър готвач. Не казвах нищо,а Сам ме гледаше любопитно,очаквайки да кажа нещо. Опитах и пилешкото-то ми хареса най-много. Най-накрая погледнах към Сам.
-Сам,не знам как да ти го кажа-започнах сякаш ще му кажа нещо лошо-но всичко е много вкусно. Наистина! Ако някога решиш да се откажеш от професията си като ловец спокойно можеш да се развиеш като готвач.

27 Re: Имение Уинчестър on Съб 22 Сеп 2012, 11:20

Thor

Осъзнавах, че изглеждам идиотски, и вероятно е невъзпитано да я гледам докато яде, но не можех да спра. Никога не съм обръщал внимание на готвенето. Дори да съм го правил, не съм се старал. Но този път ми беше забавно. Затова стоях и я гледах очакващо, докато опитваше. Даже си бях отворил устата...идиот съм. Опита едно по едно от всичко, след което побърза да ми даде безпристрастното си мнение.
-Сам,не знам как да ти го кажа...- повдигнах вежди и зачаках да видя къде съм сбъркал.
След това обаче, тя ме похвали и дори каза, че ако се откажа от работата си на ловец, може да се пробвам като готвач.
Засмях се с глас.
- Стресна ме много!
Знаех си, че тази "професия" ще ми е до края на живота. Този край може би беше скоро, но сега нямаше да мисля за това. Все пак всеки имаше нужда и от малко забавление, нали?
- Благодаря ти! - добавих
- Сега те оставям да хапнеш на спокойствие. Извинявай за втренчения ми поглед - усмихнах се виновно.
След това и аз опитах салатата си, която наистина не беше зле.

28 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 02:40

Кейт Уилямс

Сам се засмя на думите ми,че може да смени професията си, ако пожелае, след което се извини,че ме е гледал докато опитвах храната.
-Няма проблем,изобщо не ме притесняваш-казах му.
Отпих от виното след,което продължих да се храня. Всичко бе наистина вкусно и си похапнах доста.
–Мисля,че не мога да се тъпча повече-казах след малко и се облегнах на стола като въздъхнах.
Наистина ядох доста,дори бях малко засрамена,че съм изяла толкова много храна,но ми беше вкусно и не можах да се въздържа.
-Повече няма ти да готвиш,защото иначе ще надебелея доста-пошегувах се.
Не бях от жените,които брояха колко калории са изяли и колко грама ще качат.

29 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 08:35

Thor

Кейт каза, че няма проблем и след това двамата започнахме да ядем мълчаливо. Тази салата определено скоро трябваше да си я направя пак. Наистина ми харесваше. Тъкмо бях започнал с рулцата, когато Кейт каза, че не може да яде повече. Усмихнах се доволно.
-Радвам се че ти е харесало толкова много!
Сега аз започнах да нагъвам по - бързо, защото тя беше приключила, а аз бях едва на второто. Какво толкова се мотках и аз не знам!
- Това си е твой риск. - засмях се
- А и може би това тук е късмета на начинаещия. Кой знае другия път какви буламачи бих сътворил.
Опитах най - накрая и от месото с бирата. Наистина то беше най - доброто.
- Ако искаш ще ти сипя още. - казах вежливо, но се усещаше, че просто я дразня
- Има кооолкото искаш - засмях се мазно още веднъж

30 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 08:48

Кейт Уилямс

Сам предложи да ми да сипе още,но го каза по-скоро за да ме подразни и да се пошегува с мен.
-Сякаш вече не изядох достатъчно-отговорих все пак на закачката му.
Допих виното си,но все пак останах на масата за да правя компания на Сам.
-Защо реши да останеш тук?-наруших мълчанието.
Наистина ми бе любопитно какво го накара да остане именно тук и дори да си купи това прекрасно имение.

31 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 08:55

Thor

- Не е достатъчно според мен - продължих да се дразня по детински начин
- Покрай брат си съм свикнал да се яде доста - засмях се
- Дори сега ми е малко странно, че го няма за да каже - прокашлях се
- " Защо няма пай за десерт" - казах с престорен глас.
Вече и аз бях приключил и избърсвах устата си със салфетка, когато Кейт ме попита защо съм избра да остана точно тук. Запънах се в мисли, след което я погледнах.
- Ами не знам. Все някъде трябва да се заседя, за да открия начин. Мисля, че този град е добър.
Замислих се отново за момент.
- Разбира се...ако разбера, че има източници на друго място, ще ми се наложи да замина...предполагам...

32 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 09:04

Кейт Уилямс

Изслушах това,което ми каза,след което кимнах. Сам също приключи с вечерята и аз започнах да събирам чиниите и заговорих преди да е започнал да протестира.
-Остави ме поне със съдовете да ти помогна,чувствам се ужасно,че ти правиш всичко,а аз просто стоя.
Взех част от съдовете и не изчаках Сам да каже нищо,направо се запътих към кухнята,а той ме последва като носеше останалите прибори.
-Става ли да изядем десерта после? Наистина не мисля,че ще мога да хапна каквото и да било.
Оставих приборите в мивката и пуснах водата,за да ги измия.

33 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 09:13

Thor

Кейт започна да събира чиниите. Тъкмо си отворих устата, за да възразя, но тя каза, че и е неудобно аз да върша всичко, а тя само да стои. Преди да получи отговора ми тръгна към кухнята и аз я последвах останалите чинии.
- Не трябва да се чувстваш неудобно. Все пак си ми гост, и работа ти е просто да стоиш. - все пак не и се размина.
Тя ме помоли после да ядем десерта. Кимнах. Все пак имахме много време, а и не знаех дали сладоледа, който бях купил е хубав. Май близкия супермаркет беше доста скапан. Все тая.
- Какво искаш да правим сега? - попитах.
Май все пак не бях най - добрия домакин.

34 Re: Имение Уинчестър on Нед 23 Сеп 2012, 09:22

Кейт Уилямс

Сам каза,че няма защо да ми е неудобно,защото съм му гост и работата ми била да стоя.
-Не мога да бездействам,когато някой друг върши нещо. А и няма да ми стане нищо,ако измия няколко чинии- отговорих му.
След като измих съдовете се обърнах към Сам и накрая отговорих на въпроса,който ми зададе преди малко.
-Не знам-казах му честно-какво предлагате г-н Уинчестър?-попитах и се усмихнах.
Нямах против да стоим и просто да си говорим. Дори и просто да стояхме, пак ми беше приятно.

35 Re: Имение Уинчестър on Съб 29 Сеп 2012, 03:34

Thor

Този път аз стоях отстрани и наблюдавах как мие съдовете. От една страна се радвах, че го направи, защото аз много мразех.
След това се обърна към мен и ме попита какво предлагам да правим сега. Замислих се задълбочено. Истината е, че не знаех. Каквото и да измислех можеше да прозвучи тъпо. Аз ли съм идиот или когато убивахме вампири не се притеснявах толкова.
Да...аз съм идиота.
- Например...- запелтечих
- Може да гледаме филм, или да ме научиш да танцувам или не знам...да играем видео игри?
Признавам. Това последното прозвуча тъпо. Чак се засмях на собствената си простотия.

36 Re: Имение Уинчестър on Съб 29 Сеп 2012, 11:17

Кейт Уилямс

Сам се замисли преди да предложи какво да правим. След това започна да ми изброява неща. Засмях се,когато каза,че иска да го науча да танцува.
-Наистина ли не можеш да танцуваш?-попитах аз със сериозно изражение.
Предложението му за филм,а дори и за видео игри също ми харесваше,но ако наистина не можеше да танцува щях да се заема първо с това.
-Ами,явно ще ти бъда учител по танци-казах в заключение и се засмях.

37 Re: Имение Уинчестър on Нед 07 Окт 2012, 08:31

Thor

Поклатих глава отрицателно, когато ме попита дали наистина не мога да танцувам.
Сега като се замисля, не беше добро предложение, защото великия ловец щеше да си срази съвсем репутацията, ако започнеше да танцува.
- Пък ако не искаш няма да танцуваме - казах несигурно, като по -скоро се мъчех да отърва своята кожа.
Не знам защо толкова много се опитвах да я впечатля. По принцип нямаше да ми пука особено...но сега беше странно. Зачаках отговора и , като не казах нищо повече. Май само аз бях толкова задръстен, за да не мога да измисля какво да правим в цяло имение.

П.С: Извинявай, че пиша чак сега

38 Re: Имение Уинчестър on Нед 07 Окт 2012, 12:11

Кейт Уилямс

Сам направи опит да избегне "уроците ми по танци",но аз разбрах какво цели.
-Няма да се имъкнеш,господинчо. Да знаеш! -предупредих го. След което отидох до него.
-Добре,да започваме-казах и се усмихнах.
Хванах ръцето му и ги поставих на талията си,след което увих моите около врата му.
-Не е трудно,просто се поклащаш в ритъма на песента,каквато няма в момента-казах и се засмях.
Досега не бях толкова близо до него и се чувствах малко странно,той беше доста висок,но въпреки това го погледнах в очите,бяха някак тъжни и мрачни,но нещо в тях ме привличаше.

39 Re: Имение Уинчестър on Вто 09 Окт 2012, 12:12

Thor

Явно жалкия ми опит за измъкване беше подминат и игнорирам. Доста често имах навика сам да си пъхам таралеж в гащите и този път също беше такъв. Тя дойде до мен и постави ръцете ми на талията си и уви своите около врата ми. Прокашлях се, като не знаех на къде да гледам. Тя ме гледаше в очите, но аз няколко пъти измествах поглед.
Само да се поклащам, а? На думи звучеше като детска игра, но за дърво като мен си беше изпитание. А цялото ми внимание...да не я настъпя. Ако я настъпех с моя ръцт и килограми....дори най - здравия вампир би го заболяло. Просто чудесно би било! Да я убия не с кол, ами д тромавостта си.
- Справям ли се? - попитах несигурно след минута
Погледнах я предупредително в очите.
- След като ме караш сега да правя това, ми дължиш компютърни игри. Ти ще избереш. Имам много! - казах решително
- Обещай! - и се подсмихнах идиотски

40 Re: Имение Уинчестър on Сря 10 Окт 2012, 12:36

Кейт Уилямс

Сам изглеждаше леко напрегнат и през повечето време избягваше погледа ми,ако не бе предложил сам да го науча бих помислила,че му е нприятно,че го прави.
-Справяш се,бързо се учиш!-отговорих на въпроса,който ми бе задал.
-Но все пак не очаквай да станеш танцьор на годината-пошегувах се.
След малко той ме накара да обещая,че ще играем компютърни игри.
-Хей,не съм те карала на сила,ти предложи,забрави ли? И да-обещавам ти,но да не се разсърдиш като те победя-
засмях се.

41 Re: Имение Уинчестър on Пон 15 Окт 2012, 11:27

Thor

Комплимента и не ме успокои особено.Знаех, че го казва от любезност. Но аз нямах претенции дали ще танцувам добре. Нали си бях дърво? Е, когато се биех беше различно.
- Да, не си, но аз направих грешка като го предложих - изхилих се
- Сега ясно можеш да разбереш, че положителните ми качества различни от лова не са много! - казах унило
Може да се каже, че бях умен. Най - умния в семейството. Все пак дълго време исках да уча. Да се скъсам от работа и учене и да стана адвокат. Това беше забравена история. И нямаше значение сега.
- Няма да ти се сърдя - усмихнах се мило
- Аз и без това не съм толкова добър.
Лъжа. Просто прикривах факта, че пребиваването ми напоследък не беше претрупано със задължения и често си цъках разни неща. За мъж на моите години може би беше странно, но не ми пука. И без това не споделях нищо на никой. Е, почти. А и преди известно време беше излязла Фифа 13. Държа ме затворен поне няколко дни.

42 Re: Имение Уинчестър on Съб 20 Окт 2012, 06:39

Кейт Уилямс

Въпреки че Сам си мислеше,че изобщо не го биваше в танците,не беше точно така. Е,не се справяше отлично,но пък бе далеч от безнадежден случай.
-Всъщност и като ловец не си толкова добър,колкото си мислиш. -подразних го аз-Имам предвид,виж се-танцуваш с вампир,вместо да ме преследваш с кол в ръка.
Не знам защо,но много обичах да го дразня на тази тема. Хубавото беше,че той разбираше шегите ми и не вземаше думите ми на сериозно,иначе можех сериозно да си изпатя.
-Когато сте готов да бъдете победен от момиче,г-н Уинчестър можем да поиграем на нещо-казах и се засмях.

43 Re: Имение Уинчестър on Вто 23 Окт 2012, 10:52

Thor

Кейт се опита да ме подразни. Жалкото за нея бе, че вече бях свикнал и разбирах кога беше сериозна и кога се шегуваше. Нямах чувство за хумор като Дийн, но това е друга тема.
- Права си. Аз не ставам за ловец. И никога не съм бил добър. - засмях се, за да не прозвучи толкова сериозно
- Но пък ти си доста добра в контролирането. Друг вампир досега поне няколко пъти да се е изкушил да опита кръвта ми.....
-....което нямаше да е добре за него.
Още откакто бях научил за метода на върбинката, пиех редовно. Това е да си ловец- трябва да вземаш необходимите мерки, за да се пазиш от много раси едновременно. Не беше лесно.
- Аз съм готов! - казах нахъсано
- А и ако си мислиш, че ще ми стане кофти ако ме победиш - лъжеш се.
Въпреки това не ми се искаше да губя на своя територия - т.е в компютърните игри.
- Всичко е в моята стая - казах леко
Да, беше странно в едната страна на стаята ми да си личеше, че живее зрял мъж, а в другата да има разхвърляни игрички. Качихме се и се огледах. Добре че поне беше подредено.
- Кое си избираш - компютъра или Екс бокса?
Ако избереше компютъра щях да му прикача джойстикове. Изчаках да избере и щях да и покажа възможните игри.

44 Re: Имение Уинчестър on Вто 23 Окт 2012, 11:08

Кейт Уилямс

Както и предположих Сам разбра шегата ми и ме похвали за умението ми да се контролирам.
-Истината е,че не ми е много лесно-признах-особено,когато беше ранен,но успявам да се контролирам. Била съм близка с много хора,въпреки че понякога съм губела контрол.
Свих рамене и сведох глава,защото това не бе една от постъпките ми,с които да съм горда. След малко бяхме в стаята на Сам,която бе доста подредена. Огледах я както бях направила и с останалите стаи,след което върнах погледа си върху Сам и му отговорих.
-Компютъра-казах само.

45 Re: Имение Уинчестър on Вто 23 Окт 2012, 11:27

Thor

Кейт избра компютъра. Аз лично предпочитах лаптоп. Беше преносим и по - лесен. Но за игри например ми трябваше компютър. Е, не беше специално заради тях. Просто чувството беше по - различно от на лаптопа, който беше прибран о леглото ми.
- Добре..- казах
Извадих два джойстика от едно шкафче, и ги включих в компютърната кутия.
- Сега. Тук имаш богат избор. Ако не те е страх от хорър игри може да играем "Dead Space" или "Silent Hill" и да видим кой ще убие повече от гадините.
Почувствах се странно. Сега осъзнах, че бях започнал да преследвам чудовища дори в игрите. Господи, Сам...докъде си стигнал?

46 Re: Имение Уинчестър on Вто 23 Окт 2012, 11:36

Кейт Уилямс

Сам свърза два джойстика към компютъра и ме попита коя игра избирам.
-Да ме е страх от хорър игри? Моля те,та аз съм вампир-казах и се засмях.
Взех джойстика и се зачудих над въпроса му. Истината бе,че не бях играла нито една от тези игри,но щом ставаше въпрос за убиване на както ги нарече Сам-гадини,едва ли щеше да е много трудно.
-Нека бъде Silent Hill-казах накрая.

47 Re: Имение Уинчестър on Вто 23 Окт 2012, 11:46

Thor

Отново се съгласих, и преместих два удобни стола пред компютъра.
- Настанявай се.
Аз седнах на единия, пуснах играта и си взех джойстика. Тя взе нейния. След като каза, че ще ме победи вероятно знаеше как се използва. Или бързо щеше да се научи. Играта тръгна да зарежда. Благодарение на това, че компютъра беше нов, а играта не толкова, всичко ставаше много бързо. Интрото премина в много писъци и кръв, след което започна играта. Имаше два героя, защото го бях настроил за мултиплейър.( да не ти пука, че в истинската игра си е само 1 герой ;р)
- Дано си готова...- казах загледан в монитора.
- И се надявам, че не те бърка, ако не започнем отначало. Вече съм минал малка част от нея.
Героите ни бяха в слабо осветено помещение. Имаше някакви начупени окови, и кръв по стените. По стените имаше някакви мрачни картини, също опръскани с кръв. Минах напред и отворих една врата. Там имаше само мрак. Трябваше някак да намерим светлина и вероятно тук щяха да ни нападнат.

48 Re: Имение Уинчестър on Сря 24 Окт 2012, 10:17

Кейт Уилямс

Настаних се удобно на стола и се съсредоточих в играта. Надявах се наистина да го победя,а не само да си остана с предупрежденията,че ще го сторя. Въпреки че едва ли имах големи шансове имайки предвид,че не съм играла тази игра.
-Хрумна ми нещо-заговорих,но останах съсредоточена в играта,която вече бе започнала.- Какво ще кажеш да играем за награда. Така ще е по-интересно.
Не бе много умно от моя страна да предлагам това,имайки предвид шансовете ми да спечеля,но пък дори и да спечели Сам нямаше да ме накара да направя нещо неприятно.
-Какво ще кажеш победения да направи нещо за победителя?

49 Re: Имение Уинчестър on Сря 24 Окт 2012, 11:05

Thor

И двамата се бяхме съсредоточили в играта, но тя започна да говори. Изслушах я, но не отделях погледа от екрана. Това, което предлагаше беше интересно, въпреки, че никога не съм си падал по този тип игри. Отговорих и с минута закъснение, защото бях зает да търся ключа за лампата в тъмната стая. След като го намерих, слаба светлина освети помещението. Имаше два шкафа, където може би щяхме да си намерим някакви оръжия.
- Да, звучи добре...-казах
- Но да знаеш, че не съм много добър в измислянето на такива неща...както и в изпълнението им!
Малко преди да отворя първото шкафче, чух шум. Ако бях на слушалки, щях отдавна да знам какво става. Зад нас изникнаха някакви подобия на зомбита, но бяха с изпораздрани тела, и бели безизразни маски на лицата си. Носеха си брадвички, което не беше добре за нас.
- Готова ли си за мелето? - попитах я
Извадих единствения нож, който ми беше останал от миналото нападение и се втурнах срещу тях.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2