Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Домът на Hugo Olivera on Пет 14 Сеп 2012, 00:40

Hugo Olivera

First topic message reminder :

26 Re: Домът на Hugo Olivera on Пет 14 Сеп 2012, 21:11

Ainhoa Montero

Уго се излегна отново на дивана, взе бирата в ръка и ме попита дали ще дали ще заминавам отново с баща си.
- Не знам... след всичко случило се тук, не мога да замина. Но както ти беше казал - не мога да остана само защото аз така съм решила. Те имат нужда от мен, а аз имам нужда и от теб, и от тях. Надявам се да останем още дълго време тук и да не се налага някой да ходи някъде. А ти? Мислил си да се върнеш в Испания при Алекс и баща си или предпочиташ да останеш тук... или някъде другаде? - отговорих.

27 Re: Домът на Hugo Olivera on Пет 14 Сеп 2012, 23:47

Hugo Olivera

Айноа каза,че не иска да заминава,защото не иска да е без Уго, но и че не може да остави баща си и Валерия да се справят сами. И беше права,трябваше да е до семейството си,най-вече до сестричката и-тя все още е малка и ще се нуждае от кака си. След като отговори попита Аче дали той смята да се връща при баща си и брат си в Испания или възнамерява да отиде някъде другаде.
-Нямам работа при тях. При мен е различно-Алекс е по-голям и от мен,може да се справя и сам,дори без ще е по-добре,няма непрекъснато да му създавам проблеми, въпреки че ще ми липсва. Вече няма нищо и никого за мен в Испания,засега ще остана тук при моята хубава приятелка-каза той и и намигна.
Той млъкна за момент,след което заговори отново.
-А ти си ми обещала да видя Валерия,очаквам скоро да изпълниш обещанието си,сърдитке.

28 Re: Домът на Hugo Olivera on Съб 15 Сеп 2012, 03:06

Ainhoa Montero

-Нямам работа при тях. При мен е различно-Алекс е по-голям и от мен,може да се справя и сам,дори без ще е по-добре,няма непрекъснато да му създавам проблеми, въпреки че ще ми липсва. Вече няма нищо и никого за мен в Испания,засега ще остана тук при моята хубава приятелка.
- Ясно, но все пак са ти семейство... всъщност няма значение, ти си решил така, няма да се меся в решенията ти. - усмихнах се. - А ти стига си ме глезил и си ми правил комплименти, плейбойче. - засмях се.
Засмях се не защото му се подигравах или нещо такова - Аче си е плейбой и всички го знаят -, а просто защото обичам да го наричам по всевъзможни начини и ми е интересно какви ще са реакциите му.
Уго млъкна за момент и не след дълго заговори:
-А ти си ми обещала да видя Валерия,очаквам скоро да изпълниш обещанието си,сърдитке.
- Разбира се... когато искаш, можеш да дойдеш у дома, за да се видите с Валерия и баща ми.

29 Re: Домът на Hugo Olivera on Съб 15 Сеп 2012, 03:15

Hugo Olivera

-Не съм никакъв плейбой!-възпротиви се Уго.
Е,преди може би беше такъв,но сега се беше променил. Айноа му отговори,че когато иска може да отиде у тях за да види Валерия и баща и.
-Ъъ,не държа да се виждам с баща ти. Туко виж ме убил задето опорочавам дъщеря му-пошегува се Аче.
Бащата на Айноа не бе лош човек,просто се притесняваше за дъщеря си като всеки родител.
-Може да дойде утре. Въпреки че тя едва ли ме помни...-каза накрая.

30 Re: Домът на Hugo Olivera on Съб 15 Сеп 2012, 03:25

Ainhoa Montero

-Не съм никакъв плейбой!-възпротиви се Уго.
- Да, да. Затова момичетата тайничко ще си мислят "Ах тази, отмъкна ми гаджето" и кой знае как ще ме кълнат. - казах, след което се засмях.
-Ъъ,не държа да се виждам с баща ти. Туко виж ме убил задето опорочавам дъщеря му.
- Е, няма да те убие... напротив, мисля, че ще се радва за нас. Просто преди бяхме по-непокорни, особено ти, и нещата, които правехме не му допадаха особено. Знаеш, той е перфекционист и страшно много държи на дисциплината, но напоследък се е размекнал нещо. - изкикотих се.
След кратка пауза, Аче най-накрая се съгласи:
-Може да дойде утре. Въпреки че тя едва ли ме помни...
- Страхотно, Валерия ще ти се зарадва. Но аз ще се зарадвам най-много - като малко дете, на което му купуваш близалка. И всъщност, мисля, че те помни. Нали знаеш снимката, която е закачена на хладилника и там сме двамата?! Последната снимка, която си бяхме направили... малката дори ме бе питала дали сме гаджета. - засмях се.

31 Re: Домът на Hugo Olivera on Нед 16 Сеп 2012, 07:10

Hugo Olivera

Айноа увери Уго,че баща и ще се радва за тях,че се е променил и сега е станал по-мекушав. А за Валерия каза,че попитала дали са гаджета когато видяла общата им снимка. Уго се засмя.
-Е,поне тя ще се радва за нас-каза той.
Погледна към часовника си,който показваше 3:30,след което прегърна Айноа и заговори.
-Станало е доста късно,сърдитке, баща ти ще се притеснява. Май ще е по-добре да се прибираш.
Не му се искаше Айноа да си тръгва,но не искаше и да и създава неприятности с баща и.

32 Re: Домът на Hugo Olivera on Нед 16 Сеп 2012, 07:21

Ainhoa Montero

-Е,поне тя ще се радва за нас.
- Така е, да. Само да не изревнува - засмях се.
Аче погледна часовника си, прегърна ме и след това каза:
-Станало е доста късно,сърдитке, баща ти ще се притеснява. Май ще е по-добре да се прибираш.
- Времето е минало толкова бързо.. - казах с тъжен тон. - Май наистина ще е по-добре да си тръгвам, ти си уморен, а аз само ти преча - целунах го. - А и татко може да си помисли, че е станало нещо лошо - засмях се леко.
Станах и се запътих към изхода, а Уго дойде да ме изпрати.
- Не е нужно да идваш чак до нас, и сама ще се справя - усмихнах се. - Почини си и утре ела в нас, става ли? - казах и го целунах за лека нощ.
Тръгнах, но след няколко крачки се спрях, обърнах се, помахах му и продължих по пътя си...

33 Re: Домът на Hugo Olivera on Нед 16 Сеп 2012, 07:28

Hugo Olivera

Айноа се съгласи,че ще е по-добре да си ходи, въпреки че и на нея също като на Аче не и се си искаше да тръгва.
-Изобщо не ми пречиш-опроверга я Уго-дори не ми се иска да тръгваш,но трябва!
Тя каза,че няма нужда той да я изпраща и тръгна сама,едва бе отворила вратата,когато Уго я спря.
-Не,няма да те пусна сама по това време,ще извикам такси.
Съвсем скоро таксито пристигна и Айноа се качи.
-Лека нощ,хубавице,ще се видим утре!-каза той и я целуна.
След като таксито се отдалечи той се прибра и се просна на леглото.

34 Re: Домът на Hugo Olivera on Нед 16 Сеп 2012, 07:35

Ainhoa Montero

Когато отворих вратата, Аче ме спря и заговори:
-Не,няма да те пусна сама по това време,ще извикам такси.
- Не е нужно. - отговорих, но трудно можеше да промениш мнението му и веднага извика такси, а то не след дълго пристигна.
-Лека нощ,хубавице,ще се видим утре! - каза и ме целуна, преди да се кача в таксито.
- Лека нощ! - отвърнах на целувката и се качих в чакащата ме кола.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2