Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Мел Евънс

First topic message reminder :

All Serials иИК "ЕРА" ти предоставят невероятна възможност да спечелиш „Теория на любовта от пръв поглед”- НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка, ако нещо се обърка и не получите книгата си и отговор на въпросите в WORD ( .doc ), които ще намерите по-долу. Ако не желаеш да предоставяш личните си данни, моля отговори само на въпросите и евентуално ако си сред победителите, тогава ще получиш е-майл с потвърждение и изпращане на данни.

Въпросите:

Spoiler:

Коя е последната книга, която прочете/ четеш?

Каква сума отделяш на месец за закупуване на книги?

Колко на брой книги си купи през 2012 г.?

Посещаваш ли изложения и панаира на книгата?

На какъв носител обикновено четеш – на книжен или на електронен?

Сваляш ли книги от интернет безплатно?

Книги от какъв жанр предпочиташ?

Обичаш ли да експериментираш с жанровете?

Обръщаш ли внимание на кое издателство са книгите, които четеш?

Вярваш ли в любовта от пръв поглед?

Ако спечелиш книгата „Теория на любовта от пръв поглед”, какво ще направиш с нея – ще я прочетеш или ще я подариш?

Как научи за „Теория на любовта от пръв поглед”?

Повече информация за книгата: http://www.all-serials.net/t2388-topic

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.

Победителите ще бъдат 3 и ще бъдат избрани на лотариен принцип.

Краен срок за участие 15 октомври до 20 часа! Победителят ще бъде обявен до 20 часа на 16 октомври.

Моля, който има Facebook, нека пусне конкурса :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 24 Окт 2012, 10:44; мнението е било променяно общо 1 път

merymon

И аз изпратих.

vilqna_marincheva

Реших и аз да се пробвам :)

Мел Евънс

И двете писма са получени, късмет! :)

Мел Евънс

Ето че и тази игра приключи. Този път участниците са 85, а наградите 3. Преди да обявя щастливата тройка, искам да благодаря много на ИК „Ера” за невероятната, поредна възможност за пускане на конкурс! Безплатни екземпляри от книгата „Теория за любовта от пръв поглед” печелят:

Spoiler:
Алекс.
Рейчъл Бери
teen_f4e

Честито на победители, а на останалите късмет и успех в следващите ни игри. Хубава вечер!

vils

Честито ма победителите

Мел Евънс

Очаквайте известие от пощата. :)

veroncheto

Честито и от мен!

Ainhoa Montero

Честито и от мен (:

Диана Крийп

Честито на печелившите :)

iwa_1979

Здравейте, къде публикувате късметлиите,спечелили от конкурсите, аз не мога да намеря. Благодаря

Мел Евънс

Мел Евънс написа:
Ето че и тази игра приключи. Този път участниците са 85, а наградите 3. Преди да обявя щастливата тройка, искам да благодаря много на ИК „Ера” за невероятната, поредна възможност за пускане на конкурс! Безплатни екземпляри от книгата „Теория за любовта от пръв поглед” печелят:

Spoiler:
Алекс.
Рейчъл Бери
teen_f4e

Честито на победители, а на останалите късмет и успех в следващите ни игри. Хубава вечер!

На трета страница

iwa_1979

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2