Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Съгласни ли сте?

83% 83% [ 5 ]
17% 17% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Реджина Милс

Здравейте,
на мен лично Гимназията взе да ми липсва. Там се случваха доста интересни неща. Ето защо предлагам да бъде въведена отново. Отново ще има записване, ученици, учители. Но този път предлагам да бъде с продължителност 2 месеца(8 седмици, вместо предишните 6), това означава, че ще има по 8 часа от всеки предмет(в седмицата по веднъж).
Бал за откриването, екскурзия/бал за закриването.

Може да бъде открита например на 1 ноември/ 15 ноември, вие го решете това...

П.П. Гласувайте в анкетата :)

Мел Евънс

Страхотна идея, аз мислех да я подновим януари месец, но май идва доста късно. Ако и този път имаме успех, гимназията ще стане постоянна с курсове, срокове, ваканции и т.н :)

Реджина Милс

Да, Мел беше казала на Реджина в последния урок. ;дд
Но и на мен ми се стори, че е прекалено късно. Там наистина стават доста интересни неща ;д

П.П. Ще се радвам, ако стане постоянна :))

Валанар Соул Байндър

Гласувам за НЕ :

Причина - Не ви ли стига оригиналното училище,гимназия и университет ,че и тук да се занимава човек със същото.

Реджина Милс

Тук сме за забавление. Плюс това от тази седмица няма да можем да стоим до късно навън, заради смяната на времето. Стига ми училището, но тук сме за забавление. Уроците не са толкова трудни, а домашните, които бяха давани предишния месец се пишеха за 10-15 минути :)

Мел Евънс

Ричард, наблягахме на проектите и вижданията на учениците. Например една от моята задача беше да нарисуват дявола в себе си. Трябваше да е рисунка на Paint ( с цветове ) и после да обяснят какво значи всеки цвят :)

Валанар Соул Байндър

Хмм...абе това за Домашното печели точки ,но максимум бих стоял на 50/50 защото мисля ,че в гимназията ще има и ред на писане докато човек е в /часовете/ ,а заради факта ,че много от хората влизат адски рядко (и вие виждате това ) или не точно рядко ,а по често и не остават пвоече от 3 -5 мин това писане за зпазване на реда на писане ще забави бая много от хората ако им бъде дадено да направят нещо в час и ткн според мен схващате логиката ми.

Ария Чайм

Аз съм за възобновяването на гимназията, а относно писането, не мисля че ще има такъв проблем. Ти просто постваш в часа, за който си се записал. Естествено следиш какво казват другите и ако има нещо което те засяга постваш и ти. Аз примерно доста интензивно поствах, макар че понякога просто по един пост за да покажа, че съм била в чак. Искам да кажа, че зависи изцяло от теб дали с един пост ще покажеш интензивност или с много.

Мел Евънс

Точно затова няма такъв ред :) Всеки пише поста си в рамките на една седмица ( от урок до урок ), ако не го е написал, получава неизвинено отсъствие.

Ария Чайм

Ох, добре че е Мел, да обясни, че с моите омотани изречения, даже аз не си разбрах мисълта.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]