Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Къщата на Фей on Пон 29 Окт 2012, 01:58

Фей Чембърлейн

Външен изглед

Покрайнините на Мистик Таун

Uploaded with
ImageShack.us

Дневна

Трапезария

Кухня

Стаята на Фей

Стая за гости

Баня

Джакузи

2 Re: Къщата на Фей on Нед 09 Дек 2012, 11:02

Фей Чембърлейн

Навън валеше и времето беше ужасно неподходящо. Останах си в къщи с идеята да си сипя чаша вино и да се потопя в джакузито. Реших да се обадя и на Рейчъл.Отдавна не се бяхме виждали. И може би щеше да дойде и да се отдадем на женски глезотии.
Писах й съобщение и тя веднага се отзова.
Ако скучаехме поне щяхме да скучаем заедно.
Седнах на дивана в хола за да я изчакам. Пуснах телевизора и си направих пуканки.
След малко на вратата се позвъни.Изтичах да отворя.
-Здрасти,казах и я прегърнах леко,като я целунах по бузата.Още не си идвала тук,надявам се да ти хареса новата ни къща-казах и влязохме вътре.
-Дкажузито е готово.Какво ще пиеш?-попитах.
Пиеше ми се вино.Отворих една бутилка от най-хубавото.
-Това е от последната реколта-казах. Баща ми го разпродаде страшно бързо,но успях да си запазя една бутилка.
-Ти как си?Какво ново около теб?Още ли се занимаваш с музика?

3 Re: Къщата на Фей on Нед 09 Дек 2012, 11:22

Рейчъл Бери

Времето беше доста лошо и неподходящо за излизане. Беше ми страшно скучно и се чудих какво да правя. Взех една книга от рафта с идеята да почета малко ,но тогава телефона ми се звънна. Оказа се Фей ,която имаше страхотно предложение, оставих книгата на мястото и , преоблякох се набързо ,взех някакъв бански и тръгнах към тях.
Имах късмета ,че домът и не беше кой знае колко далеч от моя ,защото времето наистина беше лошо. Не се бяхме виждали от доста време така ,че май да скучаем.
Позвъних на вратата и тя ми отвори бързо.
-Хей –усмихнах се и я прегърнах. – Изглежда страхотно – казах като набързо огледах наоколо. Съблякох якето си и го оставих на закачалката.
-Брр времето е направо ужасно, а идеята за джакузито е направо страхотна. Да вино е добре –усмихнах се отново и взех чашата с вино ,която ми подаде.
Фей ми зададе набързо няколко въпроса и се зачудих от къде да започна, но имахме цял ден на разположение така ,че и тя щеше да ми разкаже всичко и аз на нея.
-Ами всъщност съм доста добре в момента. Да, занимавам се предимно със студиото и почти не съм поемала някакви участия в последно време. Ами ти какво става при теб? Искам да ми разкажеш всичко. –усмихнах се и отпих малко от виното. –О това вино определено е добро.

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

4 Re: Къщата на Фей on Пон 10 Дек 2012, 06:16

Фей Чембърлейн

Рейчъл ми каза,че времето навън било ужасно.
-Да,тъкмо за едно горещо джакузи.
Тя ми направи комплимент, че изглеждам страхотно.
-Благодаря, ти също. Съгласи се да пие вино и след като го пробва констатира, че е добро.
-Радвам се, че ти харесва.
На въпроса ми как е отговори, че била много добре. Отдала се на музиката и работела усилено в студиото. Не ходела по участия.
-Албум ли записваш? - попитах.
Тя ме попита какво става с мен и каза, че искала да й разкажа всичко.
-Ще ти разкажа, но нека да отидем в джакузито. Нямам търпение да се потопя в горещата вода. Имам нужда от разпускане.
Тръгнахме към джакузито като взехме хавлии,чашите и бутилката с вино. Пуснах музика, обичах да разпускам
така. Влязох в джакузито и се протегнах като оставих чашата си наблизо.
Рейчъл също влезе.
-Поднових уроците си по театър - казах. Ходих да Париж на модното ревю на леля си, обиколих града. Чувствам се много добре. Работя във винарната при татко. Работата там ми харесва-казах и се усмихнах.

5 Re: Къщата на Фей on Пон 10 Дек 2012, 13:45

Рейчъл Бери

Фей ми каза ,че ще разказва като отидем в джакузито и честно казано вече нямах търпение, защото все още усещах студа. Докато отивахме натам ме попита дали записвам .
-Ами от време на време ,през другото време се занимавам с бумащина –засмях се. Тя сподели, че няма търпение да се потопи в горещата вода. Явно и двете бяхме на едно мнение за това.
-Най-добрия начин за разпускане … -казах след като влязохме във водата. Отпих малко от виното си и оставих чашата близко.
-Това е страхотно… да ти кажа в момента много ти завиждам ,че си била в Париж, другия път да ме вземеш – засмях се . Радвах се за нея ,изглежда живота и се беше доста добре на този етап.
-Разбира се ,че ще ти харесва по цял ден сред вината - пошегувах се с нея. – Радвам се за теб, че всичко се развива така добре –казах и сериозно и се усмихнах.
-Но имам един не по-малко важен въпрос… Някой специален да има? –попитах я без да увъртам . Надявах се и в тази насока живота и да е добре.
Точно се радвах на почивката и очаквах отговора на Фей и чух телефона ми да звъни. Знаех си, че трябва да го изключа. Излязох от джакузито,увих се с една кърпа, за да видя кой е. Разбира се почивката ми отново се отлагаше за неопределено време...
-Съжалявам Фей... трябва да вървя. Поредните проблеми и глупости само...- казах и. След това отидох да се преоблека, сбогувах се с нея и си тръгнах. Надявах се скоро да ми се отдаде възможност да се видим пак, но този път за по-дълго.

Tell me the reason you hide your feelings,
When you know how much I care for you!

Show me, show me some love, can't you see the truth?
That I was made for loving you

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]