Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Предложение ;Д on Сря 31 Окт 2012, 08:45

Зоуи Редбърд

Здравейте ;Д
Та .. видях в един форум "Сънища" .. и си викам защо и ние да не си направим ? Ще е интересно .. може да си го водим сами съня ;д или някой да сънуваме ддз ;Д какво ще кажете ? ;ДД
и сега като го прочетох осъзнах,че определено не мога да обяснявам ;Д

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

2 Re: Предложение ;Д on Сря 31 Окт 2012, 09:21

Valexine

Зоуи Редбърд. написа:Здравейте ;Д
Та .. видях в един форум "Сънища" .. и си викам защо и ние да не си направим ? Ще е интересно .. може да си го водим сами съня ;д или някой да сънуваме ддз ;Д какво ще кажете ? ;ДД
и сега като го прочетох осъзнах,че определено не мога да обяснявам ;Д

Аз съм го виждала по няколко форума, мисля, че идеята е чудесна. Примерно РП, но да се води сън и понеже е несъществуващо и може да си измисляме всичко :Д

3 Re: Предложение ;Д on Сря 31 Окт 2012, 11:36

Мел Евънс

Да, интересно е, добавям го! Честит ни нов раздел. Хрумна ми да добавя и раздел за бъдещето soo.. имаме си и такъв, а този за сънищата се намира след него.

4 Re: Предложение ;Д on Нед 25 Ное 2012, 04:07

Deadpool

Предлагам когато се прави забележка на някой отдолу под неговото писано да пише:

"Недей да псуваш
Oт(by:) ... (този който го е написал)

5 Re: Предложение ;Д on Нед 25 Ное 2012, 04:14

Мел Евънс

Приема се, но все пак мисля, че е безсмислено, тъй като се акцентува върху забележката. Оставям правото на избор на администраторите и модераторите, ако искат да запазят анонимност.

6 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 08:36

Джонатан.

Не съм сигурна дали тук се пуска предложение,но ще го направя тук. Предлагам в националности да добавите това като националност за да може героите от Warcraft да могат да си селектват тази "националност"

7 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 09:31

Мел Евънс

Благодаря за предложението, ще добавим повечето игри като националност, ще е забавно и различно. Получаваш 500 Евро.

8 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:33

GreyJane

може ли боевете по арените или с други герой да са равностойни на тренировки и ако примерно в битката има магия да се дава точка интелект или сила, например...

9 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:36

Джонатан.

Аз мисля,че идеята не е много добра защото ако е така няма да има смисъл да се тренира. Битката може да продължи 2 поста примерно и да вдигне 1 интелект,а за 6 интелект/сила ти трябват 7 поста,а не 2. Малко е неуместно.

Предложение: Да бъдат изтрити всички тези теми с предложения тук и да се направи една тема която да се води "официална" само за предложения,а не всеки да прави тема с неговото предложение.

10 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:39

GreyJane

добре тогава да бъде 22 битки за 7 точки както е и с тренировките

11 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:40

Мел Евънс

Днес съм добра! ;д Ще го включа в правилата. Ако се води наистина добро рп, с добра битка, а не единия да си измисля, а другия да си измисля двойно, нали знаете, че все някой трябва да отстъпва, а после другия, за да бъде наистина интересно - тогава ще може да се добави по 1 точка на рандом показател. Мисля, че ще е справедливо, заради труда и уменията, които имат играчите. Може да се добави само на единия или и на двамата, всичко зависи от битката и това как се изразявате. :)

12 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:41

Джонатан.

GreyJane написа:добре тогава да бъде 22 битки за 7 точки както е и с тренировките

Следих битката ви между теб и Илидан. Като цяло ти изобщо не признаваш правилата и се опитваш да се изкараш имбата която всъщност не си. Който има повече статс той побеждава в дуела.Когато чак сте на макс тогава въжат силите или поне така трябва да е.Ако иска Мел може да види сама за какво става дума.

13 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:42

Мел Евънс

По-лесно ми е да следя новите теми.

14 Re: Предложение ;Д on Съб 08 Дек 2012, 10:49

GreyJane

Силви, ако искаш и ти може да се пробваш с мен :)
няма против :D, ти си напиши терена :)))

15 Re: Предложение ;Д on Пон 10 Дек 2012, 10:41

Джонатан.

Предлагам да бъде вкарана раса(клас) в избирането на Роул Плей. Не мъртви(undead)

16 Re: Предложение ;Д on Пон 10 Дек 2012, 11:12

Мел Евънс

Имаше период, в който дооправяхме расите и всеки можеше да предложи. За момента раси, които не са включени в списъка /защото не може да добавим всички/ може да се използва "unknown" и в Информация за героя да се добави какъв е точно вида. Смятам, че разликата в иконката дали ще е картинка на немъртви или на неопределени не е фрапираща. Пак можеш да си проявяваш качествата й,които си описал предварително, разбира се.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]