Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 New town on Вто 20 Ное 2012, 09:15

Реджина Милс

Тъй...
идеята ми дойде спонтанно, не знам дори как да я формулирам, но все пак ще се опитам да го обясня, пък до каква степен ще ме разберете е друг въпрос, като се знам как обяснявам...

Състои се в това да бъде направен изцяло нов град. Името може да е Ню Мистик, Ню Мистик Таун или нещо от сорта. Досегашния ще остане като стар град... сигурно сте посещавали градове с две части и знаете какво представляват.
Обаче новият град ще е по- елитен. С повече забавления, места и т.н. Също така може да се заплаща(примерно) за определен брой постове, но чрез писането в темите на града, "инвестицията" ни ще се възвръща.
Мисля, че в сегашния Мистик на пост се дават 10 евро *ако не се лъжа, де*. В новия може да се дава 20(примерно)...

Де да знам... в главата ми е пълна каша от математика и не знам точно как да го обясня..

2 Re: New town on Вто 20 Ное 2012, 09:23

Кастър Краоули

Град е нещо много по-голямо от нова част/квартал. Би било интересно, наистина. Подкрепям!

3 Re: New town on Вто 20 Ное 2012, 09:59

Мел Евънс

Идеята е интересна, но е свързана с много свободно време. Разбира се изграждането на един такъв град е свързано с много нови теми, много търсене на картинки и т.н В момента нямам нужното свободно време, ако някой се наеме да помага, съм навита. Колкото до това за парите, аз бих предложила в този нов град от пост да се вземат пари, а в стария град да се възвръщат. Като имам предвид, 5 Евро примерно от пост, защото новата придобивка ще доведе до още едно перо, което ще ви дава пари, които всъщност никой не използва, според мен няма смисъл само да се трупат. А и като излезеш навън - харчиш пари ;р ;д

4 Re: New town on Вто 20 Ное 2012, 10:36

Реджина Милс

Ами аз мога да се наема да издиря изображенията, да направя темите и т.н. предполагам първоначално раздела на града може да е видим само за някой или де да знам ;дд *истината е че днес нищо не знам*

5 Re: New town on Вто 20 Ное 2012, 10:56

Зоуи Редбърд

и аз имам свободно време за темите xd

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

6 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 04:26

Мел Евънс

Тогава започваме точно в 15 часа днес! ;д

7 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 04:46

Spencer Hastings

Не е никак лоша идеята.Подкрепям я.Ако имах време бих ви помогнала,ама нямам.
Ще е интересно :)

8 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 04:49

Elizabeth Van Heller

Звучи интересно. Пък дори и да не е цял нов град, може да е нещо като кварталче или дори само да се допълнят нови и различни теми. Особено пък за нас ветераните, които пишем вече от повече от година тук, доста добре ще ни се отрази нещо разнообразно и новичко. ;дд

9 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 04:58

Мел Евънс

Градът и разделите са добавени. 3 дни всеки, който пуска теми в разделите ще получава по 30 Евро! След това, всички теми стават по 10 Евро за правене и -3 Евро на пост

10 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 05:05

Spencer Hastings

Мога ли да си пусна тема в Новият град.
Искам да направя тенис корт?Това възможно ли е?Или голф игрище?
И ще е хубаво да има ново име града :)

11 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 05:16

Мел Евънс

Да, ще бъде в страхотно, може би в темата за свободно време и отдих. Иначе мисля, че предложението на Реджина за нов и стар град е страхотно и за да не става объркване и пренатоварване от към информация, мисля да го оставя така. Реджина получава 500 Евро за идеята като цяло.

12 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 05:18

Elizabeth Van Heller

Взеха да ми се мяркат разни идейки за местенца (главно в природните области), така че вече започнах с темичките ;д

Иначе браво за осъществяването на добрата идея ;р

13 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 07:17

Кастър Краоули

Искам и аз да благодаря!

14 Re: New town on Сря 21 Ное 2012, 07:55

Spencer Hastings

Зарибих се по идеята!Като имам време ще се включвам с теми :) имам някои хрумвания :) :) :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]