Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Реджина Милс

Първо се извинявам за едва ли не тъпото заглавие, но не измислих нищо, което да се връзва с предложението.

В какво се състои то?
Тези просволути статистики "Бързина" и "Енергия" ми влязоха под кожата. ;дд
Аз лично нямам особен интерес към отборите, но пък смятам, че ако бъдат добавени нещата от отборния магазин в обикновения(или евентуално друг, специален за целта).
Плюс за обикновени граждани? Ще станат(ем) по- силни, но от тук идва и минуса за отборите- ще е по- трудно ограбването, което ще направи роул плея по- интересен.. ;дд пък и силите горе-долу ще се изравнят...

Анабел Фокс

Аз не съм съгласна.
Не само защото съм от отбора на лошите,така да се каже. Ако вече и обикновените граждани имат тези статистики,то тогава се губи смисълът на всичко. Точно за това тези работи са в Магазина за Отбори.
Не мислиш ли,че е малко нечестно,взимайки се на предвид,че и без това никой не пише в настоящето?
А и тези статистики отличават отборите от самостоятелните граждани...Не забравяйте,че и добрите ги имат тези статистики,за какво са им на гражданите,като те ги пазят?

Мел Евънс

Гражданите също може да си вдигат статистиките да не забравяме! :)

Реджина Милс

Ееее, Мел. Кодирано говориш! Кажи сега, ще има ли магазин за нас или не?

Мел Евънс

По-скоро не, иначе става безсмислено с тези отбори ;д

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]