Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 МИС и МИСТЪР Мистик Таун on Съб 24 Ное 2012, 04:36

Зоуи Редбърд

First topic message reminder :

Тук се организираше конкурсът МИС и МИСТЪР Мистик Таун - в кметството.
Участниците ще участват в 3 кръга.

1. Танци по двойки.
2. Въпроси и отговори.
3. Колко добре познаваш партньора си.

п.п. надявам се момичета, да сте предвидили,че ви е нужен кавалер,като момчетата не беше нужно да попълват бланка xd

От всеки кръг ще отпадат по една или повече двойки.Какво чакаме ? Да започваме !

Записалите се са:

Джейк Армстронг /дама:Луна/
Ерик Нортман /дама:Мел Евънс/
Мел Евънс /кавалер:Ерик Нортман/
Рейчъл Бери /кавалер: Сам Уинчестер/
Деница /кавалер: Kiryu Zero/
Kiryu Zero /дама:Деница/

Конкурсът ще трае 3 дена.Моля всички записали се са пишат и да са отговорни.

Последната промяна е направена от Зоуи Редбърд. на Нед 25 Ное 2012, 08:35; мнението е било променяно общо 2 пъти

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

26 Re: МИС и МИСТЪР Мистик Таун on Чет 29 Ное 2012, 11:30

Thor

- Благодаря, радвам се, че не съм те изложил - отговорих на усмивката на Рейчъл
- Ти също се представи на ниво.
През малкото време, в което чакахме бях напрегнат. Шанса да отпаднем ние беше много голям. Миналия път бяхме на косъм. Сигурно се питате дали излъгах, когато казах, че наистина искам да спечеля. Не, не излъгах. Въпреки, че може би сам си правех проблеми с толкова обществено внимание.
Изненадата и настроението ми скочиха до небето, като разбрах, че преминаваме напред. И дори бяхме на първо място! Стана ми леко кофти за Зеро и дамата му, но явно така бяха преценили хората. Сега следваха...онези въпроси колко познаваме другия...
Честно казано изобщо не бях сигурен тук. Бях складирал научената информация за Рейчъл, но не знаех дали е достатъчна. С Рейчъл не се познавахме много, но когато се запознахме си поговорихме добре, а и аз я бях разпитал доста преди малко. Повярвах в успеха ни и се качихме отново на сцената. Зоуи попита Рейчъл какво е любимото ми занимание. Тя отговори и преди водещата да ми зададе въпроса аз потвърдих отговора и за верен. Разбира се това беше само част от работата ми на ловец, но тя не можеше да спомене това.Хммм.. любимия цвят на Рейчъл...Нямаше какво толкова да се запъвам, мисля че ми го беше споменала вече.
- Доколкото си спомням...е синьо - усмихнах се
Отговора на втория въпрос за мен видимо ме притесни. Добре че не беше "от какво го е страх Сам", защото тогава отговора за клоуните вероятно щеше да предизвика смях.
- Да, мразя ги... - потвърдих смутено
Втория въпрос, който зададоха на мен не ми беше проблем. Бях безпогрешен в запомнянето на числа, просто нямаше как да се объркам.
- Напълно сигурен съм, че рождената и дата е 23 юли - усмихнах се доволно
След това се върнахме обратно долу.
- Да...- отговорих и само това.
- Остава още малко...мисля, че се притеснявам сега - усмихнах се

27 Re: МИС и МИСТЪР Мистик Таун on Съб 01 Дек 2012, 11:13

Зоуи Редбърд

След не много време отново се качих на сцената с листчето с победителите.
- Така.Милички, ето,че и краят дойде .. имената на победителите са написани на това листче.Да не губим време.Победители са .. - драматична пауза /xd/ - Мел Евънс и Ерик Нортман! Честито ! - усмихнах се.
Повиках ги отново на сцената.Помощниците сложиха тиарата на главата на Мел,а на Ерик нещо подобно на от онези ленти по конкурсите които дават. /xd/
Закрихме конкурса и който искаше можеше да остане да се почерпи.

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

28 Re: МИС и МИСТЪР Мистик Таун on Съб 01 Дек 2012, 11:19

Алис

Мисля,че победителите бяха избрани нечестно тъй като Ерик не беше писал в последния кръг. Надявам се да не обидя никого.

Love is patient
Love is kind

29 Re: МИС и МИСТЪР Мистик Таун on Съб 01 Дек 2012, 11:57

Мел Евънс

Имената на победители бяха ясни. С Ерик се хванахме за ръка и чакахме Зоуи да съобщи кой печели. Срещу нас стояха Рейчъл и Сам, които също очакваха това важно събитие. И така, Зоуи излезе на сцената, всичко някак замлъкна. Съобщи нашите имена и ние бяхме потресени. Наистина не го очаквахме. Качихме се на сцената и помощниците ни окичиха. Когато ми слагаха короната се запитах дали наистина това съм аз, никога не съм била в тази светлина, дори не си се представях. Това бе и една от причините да дойда, за да се видя, за да почувствам. Определено не беше за мен. Миг след като ми сложиха короната аз я свалих. Отидох до Зоуи, която тъкмо закриваше шоуто и взех микрофона.
- Знаете ли... благодаря, че сте гласували за мен и Ерик, но аз не искам тази корона. Дори не ми харесва -обърнах се към Зоуи- нищо лично, Зи. Искам да направя едно дарение, за да не бъда груба и да наругая цялото жури и гласуващи. Погледнете ни, нашето място дори не е тук. Искате ли да ви кажа кои са истинските победители!? Да, ето ги там долу. Долу! Мястото им е тук, нека всички да извикаме Рейчъл и Сам на сцената, за да си получат това, което заслужават.
Разходих се малко по сцената, приближих се до Ерик и дръпнах лентата му. Тя се скъса, разпра, провисна и каквото искате друго там. Истината беше, че Рейчъл и Сам бяха много по-добри от нас и го заслужаваха. Скоро те се качиха на сцената, а аз прегърнах Рейчъл и й сложих тиарата на главата, като й казах:
- Прекрасна си. - на ухото.
- Ето това е нашата МИС, приятели! Нека ги аплодираме.

/ и аз смятам, че не е честно, затова като админ се дисквалифицирам :) вината е на Ерик! ;д да му мисли ;д;д /

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2