Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Градския площад on Чет 17 Фев 2011, 22:08

Клеър Салватор

2 Re: Градския площад on Съб 15 Сеп 2012, 04:21

Зоуи Редбърд

Разхождах се по площада когато случайно се блъснах в някой.Изпуснах всичко което държах.
- Съжалявам ! Съжалявам ! Съжалявам ! - казах и се наведох да си събирам нещата.
Тогава погледнах нагоре .. беше момче .. момче ? по скоро мъж .. беше уникално красив ..
- Отново .. съжалявам !

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

3 Re: Градския площад on Нед 28 Окт 2012, 12:25

Бен Ридли

Днес реших да изляза. Отдавна не бях излизал в града и най-вероятно хората ме бяха забравили. Определено днес беше най-скучния ден,който някога можеше да протече в моето ежедневие изпълнено с необичайно интересни работи.
Както си вървях по улицата,разглеждайки какво ново има в града,някой или по-точно някоя,се блъсна в мен. "Перфектно." помислих си и се наведох,за да й помогна да събере нещата,който беше изпуснала. Погледнах я и й се усмихнах с очарователната си усмивка.
-Не,вината беше моя.-казах, и след като събра нещата си,се изправих и й подадох ръка.
-Бен.-представих се кратко и ясно.

4 Re: Градския площад on Нед 28 Окт 2012, 23:21

Зоуи Редбърд

Бен .. хмм .. винаги съм харесвала това име.
- Аз съм .. Зоуи .. Зоуи Редбърд - добре защо споменах фамилията си ? Това беше нелепо ..
Може би щях да завържа ново приятелство ?
- Е, Бен .. откога си в града ? - реших да попитам.
Не го бях виждала преди .. а бях тук от .. доста време.

5 Re: Градския площад on Нед 28 Окт 2012, 23:48

Бен Ридли

Тя се представи,а аз се подсмихнах по моя си начин. "Зоуи значи.Добре." Отне ми малко време,за да отговоря на въпросът й.
-Хм..Отдавна съм в града,но просто ти не си ме виждала.-Прокарах ръка през косата си,имах този навик.
-Но нека да не говорим за мен сега. На къде си се разбързала така?-Поогледах я и забелязах,че има красиво тяло.
-Ако нямаш някакъв ангажимент,може ли да открадна няколко часа от времето ти?

6 Re: Градския площад on Нед 28 Окт 2012, 23:56

Зоуи Редбърд

Оказа се,че е в града от отдавна .. странно ..
попита ме за къде съм
се разбързала и предложи да отнеме малко от времето ми ..
интересно ..
- Звучи ми добре. - казах и се усмихнах чаровно.

п.с. съжалявам за тъпия пост ;Д но музата ми излетя ;Д

7 Re: Градския площад on Пон 29 Окт 2012, 01:09

Бен Ридли

-Добре тогава!-казах и плеснах с ръце. На ум прехвърлих няколко места,където може да отидем ,но не ми се забиваше в някой ресторант или кафе. Тъй като отдавна не бях излизал,предложих:
-Какво ще кажеш,хубава дама като теб,да придружи чаровен господин като мен на една дълга,хубава разходчица?-повдигнах вежди окуражаващо и се усмихнах. Без да чакам отговор тръгнахме напред.
-Та,Зоуи,занимаваш ли се с нещо? Сигурно имаш много обожатели в града...

8 Re: Градския площад on Пон 29 Окт 2012, 02:08

Зоуи Редбърд

Тръгнахме напред на нещо като разходка.
- Та,Зоуи,занимаваш ли се с нещо ?Сигурно имаш много обожатели в града .. - каза Бен.
Засмях се на това.Обожатели .. как ли пък не.
- За обожателите няма да се съглася. - засмях се.
- Иначе .. работя като .. ъм модел. - беше странно като го казвах.Да .. винаги съм искала да се занимавам с нещо такова,но първо бях барманка .. а сега това ..

9 Re: Градския площад on Пон 29 Окт 2012, 10:25

Бен Ридли

Тя каза,че не е съгласна с теорията ми за обожателите.
-Не вярвам!Не е възможно момиче като теб да си няма приятел.-отговорих й и се усмихнах. Разбира се,всяко мое изречение,което казвах, бях предварително обмислил. Отново я огледах и казах:
-Не се учудвам,че работиш като модел. Имаш хубаво тяло.-Кимнах преценяващо и продължих:
-Разкажи ми нещо за себе си.

10 Re: Градския площад on Вто 30 Окт 2012, 04:06

Зоуи Редбърд

Не бях от хората които обичаха да говорят за себе си,но ..
- Ъм .. на 18 съм .. и - по дяволите не ми се отдаваше.Естествено нямаше да споменавам,че съм вампир .. някак ми се струва не на място. - .. наистина не ми се отдава да говоря за себе си .. както вече разбра .. модел съм .. живея тук от доста време и града наистина ми харесва .. знаеш ли .. ще е по - хубаво ако ми задаваш въпроси. - засмях се.

11 Re: Градския площад on Вто 30 Окт 2012, 10:16

Бен Ридли

Поех информацията,която тя ми предостави мълчаливо,а когато спря да говори-аз просто кимнах.
-Разбирам-казах кратко и няколко бързи въпроса минаха през главата ми. Погледнах часовника си ,разбирайки,че нямам още много време.
-Имаш ли хобита? Познаваш ли много хора? Ядеш ли много? Колко време ти отнема да излезеш от вас?-определено отговорите й щяха да бъдат решаващи за мен. Погледнах я сериозно,за да разбере,че не ми е смешно.

12 Re: Градския площад on Сря 31 Окт 2012, 03:47

Зоуи Редбърд

Това определено беше странно.Както гледам на него не му беше смешно затова се опитах да сдържа смеха си.
- Съжалявам .. сериозно ли ? - казах иронично,а той кимна.Какво стана изведнъж ?
- Да имам хоби .. пазаруването. - реших все пак да отговоря. - И да може да се каже,че познавам доста хора.Дали ям много ? Определено не .. и неми отнема много време да изляза от нас. - казах едвам задържайки смеха си.

13 Re: Градския площад on Чет 01 Ное 2012, 03:26

Бен Ридли

-Пазаруване,разбира се.-повторих след нея. Всички момичета пазаруваха.Много. Не обичаше да яде. Типично. Кимнах и с "тъга" в гласа си казах:
-Съжалявам,но трябва да тръгвам. Наистина съжалявам. Надявам се някой ден да се видим отново. -Целунах ръката й и бързо тръгнах в срещуположната посока. Погледнах часовника си и въздъхнах. Е,какво да се прави. Дългът зовеше.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Венеция