Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 14 от 17]

Avril

First topic message reminder :

А ето и как изглежда всичко отвън:
Spoiler:

Стаите на първия етаж:
Хола
Spoiler:

Кухнята
Spoiler:

Трапезарията
Spoiler:

Стаите на втория етаж:

Стаята и банята на Виктор
Spoiler:

Стаята и банята на Грей
Spoiler:

Стаята и банята на Mockingbird
Spoiler:

Последната промяна е направена от Александра на Пет 29 Мар 2013, 13:15; мнението е било променяно общо 4 пъти

Avril

Пак хванах ръцете на Грей и ги махнах от мен и въздъхнах. Явно трябваше да види какво ще стане ако реши да не стои далеч от мен. Отидох до Виктор и го целунах по бузата.
-Благодаря ти, но от тук поемам аз.
Отидох при Грей и го хванах за ръката. После го замъкнах на някое друго място.

Виктор Локхарт

Явно щяха да излязат пак някъде. И по-добре, исках слабините ми да си починат.
- Успех... - казах на Тори, когато ме целуна.
След малко щях да съм готов с кафето.

GreyJane

Бях в къщата и все още нищо не разбирах...
Но поне вече можех да виждам и костите ми малко по малко се наместваха...
-Какво стана...
Извиках търсейки някои с очи...

Avril

Е след цяла нощ на лекуване поне сега имаше сили да се движи, но понеже аз не бях точно по традициите сега той беше гол в леглото си. Аз бях гола в неговото легло. И се бях завила както обикновено през глава и всичко около мен беше само завивики и нищо друго.
От всичките му писъци се събудих и го погледнах. Леко се надигнах от леглото и се прозях. Погледа му се вторачи в него.
-Да аз съм тук. Спокойно, не си сам.

GreyJane

Обърнах се и видях червенокосата девойка до себе си:
-Ми.....
-Супер изглеждаш....
-но.......
Преглътнах тежко...
-......Каквоо станааа??
Извиках леко...

Avril

Протегнах ръце и го хванах. Прегърнах го и ръцете ми леко засияха в синьо. И така раните му напълно заздравяха.
-Ще го кажа направо.
Поех си дълбоко дъх и го пуснах. Станах и отидох до дрехите си. Започнах бавно да ги обличам и да му говоря.
-Щеше да умреш. А аз те превърнах в демон. По-точно мой, сладък, мил, добричък слуга.

GreyJane

Почесах се по врата, зяпах я как се облича пред мен, като стриптеаст, но в обратен ред. А и го правеше бавно...
Тя ми говорише, но в главата ми звучеше лека бавна мелодия допълваща танца й.. Или това дето аз си представях и нищо не й разбрах...
-Хайде сега го направи на обратно и пак..
Ококорих очи....

Avril

Като стигнах до сутиена го сложих и се обърнах към него. Погледнах го и се усмихнах. Беше едно чаровно и приятно усмихване, но и някак си делово.
-Били го закопчал?
Щом Грей скоро да ми помогне пак започнах да повтарях това, което по-рано му казах. Та а дано сега го разбере.
-И отново Грей, ти си демон. Кратко и просто демон.

GreyJane

Закопчах сутиена й и я погалих по гърба и увих бавно ръце около врата й...
-Но аз...
Хлъцнах...
-Това вече май значи че вида ми официално е затрит...
Присвих малко по силно пръсти около шията й...
Засмях се....

Avril

-Съжалявам.
Казах тихо и се дръпнах малко от него. Продължих с обличането и когато вече бях готова се обърнах към Грей.
-Просто май умираше и реших да ти спася живота. Ако съм сгрешила отново се извинявам.
Отидох до вратата и го посочих.
-И по-добре се облечи.

GreyJane

Взех си якето и го навляках...
Нетипично за мен просто изпълних какво ти ми каза....
-готово.....
-не си сбъркала.. може да се оправи....
Завъртях очи...
Усмихнах й се...

Avril

Успокоих се, че не съм сбъркала и отидох до него. Прегърнах го и го притиснах към себе си. Беше толкова мекичък.
-Радвам се.
И в следващия момент изръсих точно това, което казвам на всички, мои демони, а именно:
-Мой сладък, мил, добричък слуга.

GreyJane

Отдръпнах се леко от нея...
-извинявай....
-Моля....
Направих странна физиономия...
Засмях се...
-Какво...

Avril

Въздъхнах. Явно трябваше да му обяснявам още. Е така да бъде. Хванах го за ръката и го замъкнах в моята стая. От нощното шкафче извадих едно ковчеже и ми го подадох. След което му направих знак да ме последва. Отидох в банята и напълних ваната, след което се топнах в нея. Беше одобряващо, а и цялото това нощно лекуване ме караше да се чувстваш мръсна.
Хванах ковчежето и го отворих. Там имаше всичките фигури за шах освен кон и крал.
-За да те направя демон използвах коня. А аз съм краля. Тоест ти ми служиш и ме пазиш просто е.

GreyJane

Гледах я във вана как се плацика и се чесах по врата:
-Хм.....
Мислих на ум нещо...
но най вече че има нещо привличащо в мацетата които имат странна представа за света....
-Ми... хубаво...
Вдигнах рамене...
-както кажеш....
почесах ухото си....

Avril

Хванах другия кон от ковчежето и леко го цапнах по носа с него. Усмихнах се и оставих фигурката на мястото и.
-Чудесно. Това поне го разбра.
След като бях готова излезнах от ваната и хванах една хавлия. Увих се с нея и го погледнах.
-Е какво ти се прави?

GreyJane

-Потанцувай ми!!!
Пляснах с ръце и се настаних удобно, чакайки танца си....
Гледах я и го очаквах всеки момент...
-Може и без музика.....
Поклатих глава....

Avril

Леко го изгледах накриво. Той да не би да очакваше, че ще го направя. Е нямаше да стане. Така или иначе не той даваше заръките в момента.
-Съжалявам, но няма да стане.
След което си отидох в стаята и оставих ковчежето на мястото му. Също си навлякох и някакви дрехи.
-За танц ще трябва да се потрудиш доста. И ако искаш можем да направим така. Биеш ли ме на шах ще танцувам за теб.

GreyJane

Засмях се:
-веднага се съгласих!!!
Плеснах с ръце и се наведох към нея...
-Ако загубя.....
-Правя всичко....
Засмях се почти надменно...
Мисля че като съм крупие...
Като съм на 1000+
И като се има предвит че играя тая игра почти от появяването й.....
ще е прекалено.... лесно...

Avril

-Така да бъде.
Усмихнах и леко се надигнах. Поразмърдах се и го докоснах.
-Но не играем както обикновено.
После един магически кръг се появи и ни запрати на ново място. Беше точно като къщата. За да му обясня какво става. И тъй като в моя свят играта на шах значи "Игра за рейтинг" то това щеше да е нещо съвсем ново.
-Слушай сега. Тук се бием. Можеш да си избереш 8 пешки. Тоест демони, който да са ти пешките. Един кон, топ, офицер и царица. другия ти кон си ти. А Краля съжалявам, но съм аз. Аз също ще мога да избере мои демони. Който остане накрая побеждава.

GreyJane

Огледах се и въртя очи..
чесах се, оправях си косата и така нататък....
-да, да да.....
-.... Магически работи, яснооооо!!!
Въртях очи и се оглеждах.....
-Да почваме!!!!!!!!!
Размахах ръце драматично ....

GreyJane

Отключих прашясалата брава, тук отдавна не беше идвал никои. Отворих с изкръцване. Огледах се и видях колко застояло беше, изчервих се от това много да поканя гостенката, за това ударих силно по пода, вдигна се завеса прах и всичко се развърля в портал като черна дупка и после падна обратно лъснато и на място, вече можех да поканя Хрис:
-Заповядайте, госпожице...
казах с поклон...

Avril

Влязох вътре стискайки силни кошницата с храната, която за учудване беше напълно суха. Как стана този номер? Е само Один може да каже.
-Благодаря ви.
Поогледах се. Странно, но имах ключове към тази къща. И все пак така и не бях идвала. Някаква позната ми ги даде, понеже разбра, че ще идвам тук. Е както и да е.
Оставих кошницата на масата в хола и пак започнах да кихам, но след два пъти спрях и го погледнах.
-Май .. няма да ме бъде в училище няколко дена.

GreyJane

Засмях се на коментара й и я поведох по коридора в стаята на топло:
-Спокойно, ще обедя учтеля ти да не ти се кара...-засмях се и й подадох сухи дрехи...
Прегърнах се и се усмихнах забърсвайки капките от лицето й.

Avril

-Ти също трябва да облечеш нещо сухо.
Усмихнах му се и той явно прочел мислите ми, които бяха да остана за момент сама отиде да се облече. А аз свалих мокрите дрехи и облякох това, което той ми даде. Оказа се, че бях с една негова риза и както се предполагаше беше малко дълга, но пък и тясна в гърдите. Въздъхнах. Нормално да е така.
Седнах на земята и се загледах в една точка, докато изчакам и Грей да се преоблече.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 14 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next