Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 17 от 17]

Avril

First topic message reminder :

А ето и как изглежда всичко отвън:
Spoiler:

Стаите на първия етаж:
Хола
Spoiler:

Кухнята
Spoiler:

Трапезарията
Spoiler:

Стаите на втория етаж:

Стаята и банята на Виктор
Spoiler:

Стаята и банята на Грей
Spoiler:

Стаята и банята на Mockingbird
Spoiler:

Последната промяна е направена от Александра на Пет 29 Мар 2013, 13:15; мнението е било променяно общо 4 пъти

GreyJane

Започнах да ги дърпам съвсем леко и после малко по-силно на горе зърната й. Тя скимтеше сладко а аз се усмихнах лекичко и добавих:
-Добре...-пуснах едното което вече много гореше и се наведох...
-..по-леко....-засмуках го и го близнах така че да се охлади...

Avril

Продължих да си скимтя, но той явно не го и интересува това, само ме дразнеше. Точно така, искаше да ме дразни.
Дръпнах по-силно ризата, с която ме върза и се надигнах леко, така успях поне лицето му да го накарам да не ме дразни.
-Гаден си, да знаеш.
Леко се намръщих и го погледнах.
-Много гаден даже.

GreyJane

Тя ми каза че съм гаден и това ми подейства особено. Изправих се и завързах още по-здраво ръцете й с ризата и я погледнах в очите. И попитах:
-Аз, гаден ли?
Засмях се леко и извадих едно перце от възглавницата и започнах с него да я гъделичкам по пъпчето...

Avril

Започнах да се смея и да шавам наляво и надясно. Но нямаше файта, само влошавах нещата. И скоро не можех да одържа сълзите си от смях.
-Грей ... престани.
Измрънках му и се опитах да го ритна някъде .. в слабините няма да стане, но някъде другаде поне.
-Поне ме измъчвай с отвързани ръце, за да мога да ти го върна. И о как ще ти го върна.

GreyJane

Тя се опита да ме удари, но само успя да ме сръчка силно в корема с краче. Аз го хванах и продължих да слушам оговорките й за да я пусна. После взех крачето й и го захапах за пръстчета и после малко натиснах със зъби и след това отпуснах...

Avril

Измрънках още повече като ме захапа и не издръжах. Използвах телекинезата си, за да се освободя от ризата и да захвърля някъде далеч. Дръпнах крака си и се прикрих с завивките.
-Гаден си.
После си легнах и се намръщих.
-Много гаден.
И се завих през глава.
-Ужасно гаден.

GreyJane

Зарових се под завивките при нея. Започнах да я целувам по глезените и като се дърпаше, се стрелвах по нагоре и по бедрата. Накрая стоях над нея и я завъртях по корем и после я ухапах по дупето.
-ауу, че си...
казах тихичко и целунах ухапаното...

Avril

Ритнах го в корема, поне сега беше лесно и го дръпнах да легне до мен. Легнах върху гърдите му и разтърках ухапаното. Само една целувка нямаше да помогне, а и той е гаден. Много гаден.
-Какво съм?
Попита го и леко натиснах носа му.
-Ти си гадния, не аз.
И този път го хванах за врата и стиснах, така че да му спре въздуха. Нали и той беше бог, нямаше да умре. Надвесих се над него и целунах. Засмуках езика му карайки го да ме последва, докато се дърпах назад, но и още стисках шията му.

GreyJane

Явно щяхме така да си играем, някак си ми харесваше тази идея. Хванах с една ръка, нейната а с другата тила и косата й и я натиснах към мен. Опитах се да се надигна рязко и да я съборя. Сега щеше да ми падне...

Avril

И успя. Паднах на леглото, а той застана над мен. Е нямаше да пусна. Да види той сега. Пуснах тази ръка, която не държеше и се пресегнах към нощното шкафче. Хванах там гердана му тип каишка. После отворих чекмеджето и изкарах една верига. Малко с помощта на телекинезата си прекарах така веригата, че да се закачи за гердана и му го сложих на врата. Дръпнах рязко веригата и пак залепих устните си за неговите. А на пускане захапах безопасната игла и я дръпнах да го заболи.

GreyJane

Когато ме дръпна и аз се свляках долу за да не разкъса устната ми. Имаше верига около врата ми. А аз я пуснах от тила и косата и я плеснах много силно по дупето и захапах и целунах нейната долна устна когато извика от плясването.

Avril

Най-накрая се дръпнах и пак си легнах на леглото. Тази игра излезе извън контрол. Имах захапка по дупето, беше леко червено. Устните ме боляха и цялото ми тяло гореше. Да Грей беше гаден. И това щеше да си е окончателно. Но пък сладко гаден.
-Грей .. да спрем ли с тази игра?
Май аз трябваш да и сложа край, нищо че аз я започнах, но някой можеше сериозно да пострада така.

GreyJane

Развих веригата от врата си и погледнах верижката която висеше на нея. Усмихнах се леко и топло и след това метнах веригата с нежен жест зад нейната шия и я придърпах към мен и после я целунах леко:
-Добре, може би трябва...
Целунах я отново и пак страстно..

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 17 от 17]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17