Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 3 от 17]

Avril

First topic message reminder :

А ето и как изглежда всичко отвън:
Spoiler:

Стаите на първия етаж:
Хола
Spoiler:

Кухнята
Spoiler:

Трапезарията
Spoiler:

Стаите на втория етаж:

Стаята и банята на Виктор
Spoiler:

Стаята и банята на Грей
Spoiler:

Стаята и банята на Mockingbird
Spoiler:

Последната промяна е направена от Александра на Пет 29 Мар 2013, 13:15; мнението е било променяно общо 4 пъти

GreyJane

Нещо ме беше хванал мързел днес. Даже от пода не ми се ставаше и даже не можех да се надигна..:
Чух въпроса на Елисанда и и отговорих повдигайки едната си ръка:
-още шоколад и пастички и ако може някои да ме закара с място с телевизор?-Огледах се за да потърся телевизор или стаята си или шоколад.. шоколад.....

Виктор Локхарт

Гласът на Ел се заби като пирон в мозъка ми и аз се разсъних.
- Амиии, искам ром или ликьор... или... някакъв сладък алкохол просто. - говорех доста заспало.
Трябваше скоро наистина да заспя, защото към 12 трябваше пак да ходя на работа, но някакси не исках да заспивам точно сега. Исках да разбера какво става с Ел, защото тук определено имаше нещо... не усещах същата енергия.

Avril

Първо се заех с поръчката на Грей. Тоест хванах го и с помощта на телекинезата си го помъкнах към стая с телевизор. И понеже не съм ходила в другите това беше моята стая. Поне телевизора му беше срещу леглото. Сложих го на леглото и в ръката ми се появиха няколко кутии с шоколад. Оставих ги до леглото, а след малко и един поднос с пастички. Дано му стигнат. И го оставих да си почива.
Върнах се при Виктор и започнах да търся из кухнята ликьор. Не бях добра в това с алкохола. Мразех алкохола. Затова като намерих една бутилка му я занесох и пак се върнах на дивана.

GreyJane

Ченето ми просто се откачи и започнах да гълтам цели чинии с шоколад и вземам здравето на дестаънцьпнното търсейки музикален канал. Не бях сигурен къде съм точно. Но хапвах си шоколад и с пълна уста извиках:
-Мерсиии ел!- и пак зазяпах усилвайки няква музика....

Виктор Локхарт

Ел набързо изпрати Грей в друга стая и се погрижи за него. После се върна при мен с една бутилка ликьор. Очичките ми светнаха при вида на този хубав алкохол. Напълних си една чаша от нея, отпих и се наслаждавах на вкуса. После се обърнах към нея.
- Е, Ел, какво става тук? Не ме лъжи, усещам, че има нещо... - гледах я сериозен, седнал на дивана, с чашата в ръка.

Avril

Погледнах Виктор и пак се изчервих. Исках да се облече. Не можех да не се червя когато някой непознат и то добре изглеждащ стоеше на има няма два метра от мен. Просто не можех.
-Какво говориш. Все същата съм си.
Засмях се и легнах на дивана скривайки лицето си под възглавницата. Все едно щеше да промени нещо ако разбере, че не съм Елисандра, а всъщност една огледало, отражение на това, което беше тя.

GreyJane

Чух шума от другите стаи и се развиках:
-Викторееееееее! Остави момичето де!
-Тя готви!!!
-Това е нещо важно!!!!
Пак запревключвах из телевизийте!!

Виктор Локхарт

Ел пак започна да се изчервява като домат и ми стана още по-странно. Отпих пак от чашата си. През това време се чу как Грей ми крещи.
- Нищо не правя! Яж си бонбоните! - отвърнах му
После се изправих, раздвижих си врата и се приближих към нея. Седнах на дивана, на който седеше Ел. Оставих чашата си на масата и се обърнах към нея.. или поне към частта от лицето й, която не беше покрила с възглавницата.
- Защо се държиш така, сякаш преди не си ме виждала още по-гол? Нещо става с теб, не го отричай. - казах й тихо.

Avril

Като чух Грей да крещи се засмях. Наистина беше забавен. Можеше да стане страшен събеседник от него. Ще се тъпчем със сладко. Той за удоволствие, аз за нужда и щяхме да си лафим за гадното време навън.
Тогава Виктор седна на същия диван на който се намирах и притиснах възглавницата още повече. Пълна паника ме обзе,а това не е на добре.
-Не знам за какво говориш. Аз никога не съм виждала гол човек. - казах без изобщо да го прикривам.

GreyJane

Станах от дивана и се домъкнах до вратата:
-Викоре брее??? Ти глух ли си бее?
-Едно научих от работа ми като готвач!
-Не си вади.... там където се праи хлеб!!!
-Щото те гонят... да ти го режат.. ии те уволняват и...ъъъ - мърморих си леко влизайки в стаята при тях.....

Виктор Локхарт

Когато ми отговори изпаднах в шок... Каза ми, че никога не е виждала гол човек. Изтървах чашата си на земята и скочих от дивана.
- Моля?! - казах го с малко по-висок тон.
- Искаш да ми кажеш, че... никога не си имала нищо общо с мен?! Ти не си Елисандра! Какво става тук? Коя си ти? - засипвах я с куп въпроси, а тя продължаваше да се крие с възглавницата.
В този момент и Грей влизаше в стаята и си мърмореше нещо. Погледнах го така, сякаш ме е ударил ток, заради това, което ставаше.

Avril

Като влезе Грей в стаята пуснах възглавницата и се скрих зад него. Хванах дрехите му и ги стиснах. Буквално го прегърнах в гръб.
-Господин ГрейДжейн, господин Локхард ме плаши.
Притиснах се към него и зарових лицето си в гърба му.
-Накарайте го да се успокой.
А това го казах с един умолителен тон.

GreyJane

Вдигнах високо пръст и авторитетно заговорих:
-Разбира се че те плаши. Зариди грима е и косата-почнах да размахвам и ръце-
-И тялото и лицето и главата, особенно главата!
-Той има странна глава знаеш-
изпаднах в дълбоки лирични отклонения
малко ми беше странно...
Не беше в стила на Елисандра да бяга...

Виктор Локхарт

Скръстих ръце, погледнах настрани и въздъхнах. После пак се обърнах към тях.
- По дяволите, Грей! Ще ти цапна една глава, ако не млъкнеш. - приближих се малко към тях.
- Това не е Ел! Искам да разбера коя е!!! - казах го с преправен нисък тон.

Avril

-Не. не ме плаши нито грима, нито косата. Плаши ме това как говори. - казах на Грей и се дръпнах назад. И така докато не минах през касата на вратата и не се оказах в другата стая. А дистанцията от два метра беше спазена. Даже имаше и повече от два метра. Отдъхнах си и се усмихнах миличко.
-Съжалявам господин Локхард, но за момента ще ме приемате като госпожица Елисандра Морт. - сложих ръката си на гърдите и се поклоних, а после избягах в стаята си.

GreyJane

Погледнах Виктор и почнах да се хиля истрично и после тупнах на пода и почнах да се търкалям от смях:
-Ти каза подяволите, пък си демон.
-Всеедно педал да каже фея...-почнах да се хиля и изведнъж млъкнах..
-Ъъъъъ.....дафук.. забрави..-спрях да се хиля и се изправих и излязох и аз...

Виктор Локхарт

Ъъ, момичето каза, че трябва да я приемам така за известно време и изчезна. Когато Грей започна да се хили, аз заприличах точно на затъпяващо човече. Какво толкова смешно? Това пиянде пак не зацепи какво стана. Спря да се хили и той изчезна. Аз си седнах пак и за няколко минути изпих още 3-4 чаши. После не съм разбрал кога съм заспал на дивана.

Avril

Докато киснех в стаята разговарях с Елисандра и и се карах:
-Ти не ми каза, че трябва да виждам полуголи мъже в къщата.
-Стига си мрънкала и го преживей.
-Как да го преживея? Това ще си ми остане травма за цял живот.
-Моля ти се. Просто го преодолей и край. Ще направим така. Напиши на един лист коя си и го скрий някъде, където да го намерят. Ако не успеят техен проблем.
-Добре, но защо не ми каза, че си имала нещо с Виктор Локхард?
-А беше ли важно. Ти си копирач, но не е нужно целия ми живот да копираш.
-Добре, добре, чао.
-Довиждане.
И затворих. Хванах бързо лист и химикалка и написах "Присмехулник". После слязох и внимателно го сложих в ръката на Виктор. После пак избягах.

GreyJane

Ел за малко да се блъсне в мен докато бягаше:
-Еййй, леко брее, за малко да ме отнесеш, стига със сладкото!!- беше енергична както никога...
за малко да се омажа с поредната паста която нагъвах.
Върнах се в стаята и погледнах тъпото изражение на Виктор от отегчение и още нещо.. което не беше променил много, от както не ми зацепи брилянтния хумор.. не че му се убидих....

Виктор Локхарт

Изведнъж се разсъних леко от пискането на Грей. Отворих бавно очи и видях, че е седнал на другия диван и пак тъпче сладко. Още по-бавно се надигнах, но той не забелязваше. Усетих, че има нещо в ръката ми. Беше листче. Отворих го, а там пишеше "Присмехулник". Бързо си отворих очите и се облещих на листа.
- Грей... - казах тихо, но той не ме чу.
- Грей! - казах му малко по-силно и най-после ме чу, даже май се задави.
- Погледни...
Обърнах му листчето, което преди секунда прочетох.
- Това е тя... момичето... Това не е Ел. - казах с нормален тон.

Avril

Докато бягай като подплашен заек се блъснах в Грей и започнах да му се извинявам, после той каза нещо, че прекалявам със сладкото, но просто бях изплашена. Какво да правя? Върнах се в стаята и я заключих. Извадих електрическата китара и я сложих към усилвателя. Вързах косата си на две големи плитки и просто започнах да дрънча с китарата нещо, несвързано. Колкото да отбивам време. А и изобщо не се чуваше извън стаята.

GreyJane

Задавяйки се зариди това че Виктор е стресна и Ел блъсна...ама всички нещо откачаха днес....прокашлях се и се оправих.
Погледнах Виктор и той ми ка'а нещо ужаснууу аз оцъклих очи и реших да кажа първите мисли които ми минаха. Погледнах го с огромни очи и с писклив глас, пплюещ трохи му казах:
-Нооооо, това значи ли... значи ли... значили...-вече виких...-
-че.....
-че...ни готви все пак?-хванах се за главата!!!

Виктор Локхарт

Оставах без думи след реакцията на Грей... и на всичко отгоре ме обсипа с трохи... Плеснах се по челото и се облегнах назад.
- Ами, не знам, Грей, сигурно ще ни готви... - казах го с отчаян тон и въздъхнах.
Веднага скочих и започнах да си търся тениската. Намерих я зад единия диван и я облякох.
- Изчакай ме тук, след малко идвам. - казах на Грей, който продължаваше да се тъпче.
Запътих се към стаята на Ел... нааа момичето, което сега беше с нас. Приближих се до вратата и дочух съвсем леки звуци от китара. Не бяха нещо свързано, но определено се разбираше, че тя можеше да свири. Повъртях се около минута-две отпред и накрая се престраших да почукам на вратата. Просто исках да поговоря с нея и да й се извиня за реакцията си. След това се облегнах на стената срещу вратата, сложих ръцете си в джобовете, склоних глава надолу и зачаках...

Avril

Тъкмо бях се развихрила с опитите си да не оцеля един свестен тон, че то и това си е талант. Толкова да се стараеш, че и един да не уцелиш както трябва. Скрих китарата и усилвателя и се приближих до вратата. Внимателно завъртях ключа и отворих съвсем малко вратата. Подадох само главата си и погледнах Виктор. Веднага се скрих отново и после отворих напълно вратата, криейки се зад нея.
-Можеш да влезеш. - щом влезе затворих вратата и се скрих зад поредната мебел. - За какво сте тук?

GreyJane

-Питай яяяяяя, далииии ще ниии готвиииииииии, Виктореее бреееее!!!!!!-провикнах се през коридорите, Продължавайки да се тъпча като за последно. И да търся дистатанционото или телевизор в тая стая!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next