Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important Подаръци on Вто 11 Дек 2012, 10:52

Дядо Коледа

Остават 14 дни преди магията на Коледа да ни завладее. Тази година правилата са малко променени. Ще има допълнителни награди, както и коледна томбола. Знаете регламента:
Избирате подарък /картинка от интернет/ и ми пишете ЛС като добавите подаръка и за кого е той /ник на потребител/. Може да останете анонимни или да споделите името си.
* Ако искате да останете анонимен, отбележете в писмото си, че не искате да се споменава името ви.
В навечерието на най-светлия български празник всеки ще получи подаръците си - някои тайни, други не, но всички те ще донесат радост на хората, които обичате. А и нали знаете - подарете, за да ви подарят. Зарадвайте някого и съм сигурен, че няма да останете с празни ръце!
Новото тази година е, че към писмото си трябва да добавите подаръка, който вие бихте желали да получите от Дядо Коледа /избирате от нещата в магазина/. На Коледа 5 от вас ще получат мечтания подарък лично от мен - добрият старец. Другата голяма изненада е, че 1 от потребителите, които са изпратили подарък на свой приятел ще получи голямата награда - 5 000 Евро и екскурзия до работилницата на Дядо Коледа, тя се намира в таен раздел, който ще бъде разкрит само на победителят. Не се опитвайте да го намерите, само моите елени могат да прекосят линиите на световете и да се шмугнат в правилния портал.
* Може да изпращате само 1 подарък на един и същ потребител.
* Може да изпращате по 1 подарък на колкото потребители решите.

хо-хо-хо
Дядо Коледа

2Important Re: Подаръци on Вто 25 Дек 2012, 04:25

Дядо Коледа

Край с подаръците, мили деца! Надявам се поне малко да съм ви зарадвал! Ето и победителите

Зоуи Редбърд.
Елисандра Морт
Пол Уокър
Рейчъл Бери
Алис Кълън

А голяма награда отива при Лили Милър. Лили, очаквай Дядо Коледа да те вземе и да отидем във фабриката тази нощ!

Само Зоуи беше написала какво иска от Дядо Коледа, затова той й го носи, а с другите какво ще правим? Напишете ми какво искате! :)

хо-хо-хо
Дядо Коледа

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]