Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Мел Евънс

Той е млад, талантлив и с голямо въображение. Той е Кристиян Малинов - автор на "Недосегаем". Неговата дебютна книга е вдъхновена от "Здрач". Дали ще разтърси представата ви за вампири ще разберете, ако се включите в конкурса, който се провежда само тук, само за нашите потребители.

Ние от All Serials, заедно с Кристиян Малинов ти предоставяме невероятна възможност да спечелиш копие от първата му книга - “Недосегаем”, придружена с автограф - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, задължително ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка и отговор на въпросите, които ще намериш по-долу. Ако не желаеш да предоставиш личните си данни, ще се свържем с теб чрез имейл само ако си победител в играта, за да ни изпратиш необходимите детайли.

Въпроси:

1. С какво те грабна анотацията?
Прочети анотацията тук:http://www.all-serials.net/t3459-topic
2. Харесва ли ти корицата?
3. Интересен ли ви се струва гербът на Академията?
Цънки, за да видиш герба.
! Сподели играта в някоя от социалните мрежи и добави линка в писмото си.

* Моля, обосновете отговора си, минимум 3 изречения!

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един потребител.
Трябва да отговорите на въпросите и да ни ги изпратите на емайла ни: serials_rpg@abv.bg

Победителите ще бъдат двама. Кристиян Малинов - автор на книгата, ще избере кои ще бъдат те.

Краен срок за участие 02 януари до 20:00 часа!

Победителите ще бъдат обявени на 02 януари до 00:00 часа.

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пет 11 Яну 2013, 04:21; мнението е било променяно общо 1 път

Лили Милър

Включих се, страхотна игра! Icon Girl

Мел Евънс

Писмото ти е получено, успех! :)

black_raven

И аз се включих!

Александра Удинов

Изпратих писмо.

Мел Евънс

Писмата ви са получени. Успех на всички! :)

nina_ricci_

Участвам и аз. Успех на всички!

Мел Евънс

Получено е, късмет! :)

vils

Включих се в този страхотен конкурс с огромно желание! Благодаря на автора и форума за предоставената възможност! Желая успех на всички и Весели празници!

П.п. Пратих отговорите си като прикачен файл на уорд, надявам се, че не е проблем, понеже в последно време нещо й става на моята поща

П.п.п. Пращам втори път, понеже забравих да пусна линка към фейсбук

Мел Евънс

Благодаря ти, няма никакъв проблем. Желая ти весели празници и успех! :)

vils

Мел Евънс написа:Благодаря ти, няма никакъв проблем. Желая ти весели празници и успех! :)

Благодаря, подобно и на вас! Много усмивки и весели моменти!

Диана Крийп

И аз изпратих. Успех на всички!
Линк: https://www.facebook.com/pages/Gif-image-TVD-TSC-PLL/307228315984328?ref=hl

П.П. Забравих да го поставя в имейла си и да не пращам пак писмото го преписах

Мел Евънс

Получено е, успех! Желая ти весело посрещане на празниците! :)

sunside

Аз също пуснах писмо.

Едит: Забравих да си сложа линка към публикацията

https://www.facebook.com/veselina.kolova/posts/527730240579320

Последната промяна е направена от sunside на Сря 26 Дек 2012, 10:08; мнението е било променяно общо 1 път

Мел Евънс

Получено е, късмет! :)

mitencetoy

Изпратих писмото си, надявам се всичко да е наред с него и успех на всички! :)

Thэ Dark Girl

И аз изпратих писмото си :)
Надявам се да е получено и успех на всички

Valexine

Изпратих. Успех на другите ^^

Мел Евънс

И трите писма са получени! :)

Мел Евънс

Играта приключи! В нея участие взеха 62 души. Благодарим много на Кристиян, който направи играта за вас - потребителите на All-Serials. Двамата победители, които Крис избра са:

Диана Крийп

Spoiler:
Доста добре написана анотация, макар че разкрива доста от нещата в книгата, а нейната цел е друга - да привлече читателя, не да разкаже цялата книга. И все пак на мен ми хареса края - мистериозен и загадъчен. Завършвайки с вечния въпрос Защо? книгата те привиква да я прочетеш. Тъжно начало за Крис - загубил майка си и баща си, след това губи и брат си. Той остава напълно сам, трябва да се бори с живота без да е научен как. Не знам защо, но когато отива в Академията забравя миналото си, което от една страна е хубаво, тъй като мъката му със сигурност е била огромна, но такова нещо не може да се забрави толкова бързо и внезапно. Интересно ми е да разбере дали вампира го връща към реалността за да му припомни отново болезнените дни, или за да му помогне да се бори с болката? Дали вампирът е лош или добър - интригуващо.
Влюбих се в шрифта на буквите - прекрасен е. Невероятно добре подбрани цветове. Показват момчето пред Слънцето, което изгрява, което показва че Крис се подготвя за идващите дни, за оцеляването в света, когато е останал сам. Като цяло ето го моето тълкуване: черния силует е Крис, Слънцето е новото начало, а червеното небе за мен символизира вампира.
Не знам дали е от светлината, но не мога да прочета текста над самия герб. На герба различавам порти - винаги съм си представяла свръхестествените академии с големи железни порти на входа. По средата на герба, не мога много добре да го различа, но мисля, че е някаква факла, която гори - не съм съвсем сигурна, не е излязло достатъчно добре, явно и мастилото е много тъмно, но предполагам, че в книгата той се описва.

vils

Spoiler:

Като цяло резюмето е доста пикантно и загатва за най-големите обрати в развитието на историята. На пръв поглед изглежда така, сякаш главният герой е тотално съсипан – пълната загуба на семейство е нещо изключително тежко и много хора не биха успели да го преодолеят (говоря от опит). Но нашето момче изглежда е много силна личност, заслужаваща преклонение пред силата на несломимия дух. След всичко преживяно, колкото и да му е трудно, той продължава да се бори, не знаейки колко много неща зависят от неговите решения. Но както винаги след падението следва и поне един момент на възход – при него това е новооткритата възможност да разбере света около себе си. Освен трагедията, която преживява, той е поставен на кръстопът и изгаря от желание да разбере собствената си същност, а това е нещо, с което няма как да се примириш или да загърбиш. В крайна сметка героят вижда лъч светлина в единствените няколко реда, обещаващи му по-добър живот. Такова решение е много тежко, при положение, че дори нямаш представа на къде си се запътил, но както казват хората – риск печели, риск губи. Е, в крайна сметка на него не му е останало много за губене, а и няма към кого да се обърне за помощ, затова скача смело напред и се понася по течението. Но разбира се възходът не трае много дълго. От последните редове предвкусвам една много динамична развръзка в историята, която ще преобърне света наопаки не само за героя, а и за самият читател.

Сама по себе си корицата е доста красноречива и тотално си пасва със заглавието и резюмето. На първо място са наситените цветове, които изразяват силата и непреклонността у характера на героя. Те също са подбрани и съчетани много интересно и внасят един определен привкус в цялостната картина. Цветът, който първоначално привлече погледа ми беше жълтият. Той е много силен и чрез него се изразява жизненост и топлина, логично и с него е изобразено слънцето, пред което главният герой е изобразен. Той е с лице към него и това ми навява на нещо чакано и дълбоко желано – най-накрая слънцето изгря за него и той почувства топлина и видя светлина в живота си. Изгревът изконно е съпроводен с червеното небе на контрастиращия и същевременно допълващ фон. Червеният цвят е динамичен, агресивен и войнствен, но в същото време носи топлина и утеха. Затова връзката между тези два ярки и топли цвята е много силна и всепоглъщаща. И остана само величествената, черна планина, на която се е изкачил главният герой. Това би могло да се разтълкува по много начини, но аз ще се придържам към личните ми възгледи за книгата. Първо, планината е черна, защото изразява трънливият път, който е трябвало да извърви Крис, за да стигне до върха и така чаканата награда. И да, той стои гордо изправен, с гръб към миналото и лице към едно по-добро и светло бъдеще, а може би по-скоро настояще. И така като цялостен поглед над картината можем да видим всичко, което резюмето вече е породило като идеи в главата ми – борба, мъка, сила, трудности, очакване, желание и накрая – победа, утеха и гордост!

Да, доста е интересен герба, макар и да не мога да го видя много добре – малко ми е тъмна снимката за стария монитор. Доста интересно е изобразен с този кръг, който сякаш обединява нещо, може би различни видове същества... няма как да гадая просто. Лозунга около логото също е много съдържателен „Академия за свръхестествени митологични същества”... може би заради това си помислих, че обединява различни видове. В интерес на истината малко ми напомня на „Хари Потър” и герба на тяхното училище – Хогуортс, макар че там всеки един от домовете е охарактеризиран с различно животно. И все пак това беше първата мисъл, която мина праз главата ми, когато видях снимката, макар да зная, че всъщност няма нищо общо. Не мога и да направя сравнение с някоя от поредиците, които съм чела с подобни академии в сюжетите, защото този герб си е уникален и не се доближава до общо приетите граници, а и до голяма степен това си е уникалната идея на автора и неговите виждания. Затова се надявам да разбера точното му значение, след като прочета книгата.

Честито и на двете! Диана, очакваме данните ти на емайла ни. Благодаря, че взехте участие, включете се и в играта по случай рождения ден на форума! :)

Диана Крийп

Изпратих си данните! Благодаря много на Крис, че е харесал отговорите ми и на форума, че организира такъв готин конкурс. Честито и на Вилс! Честита Нова Година!

vils

Много, ама много благодаря на автора и на форума за предоставената възможност!
Това е книга, която искам от цялото си сърце, просто нямате представа колко ме зарадвахте!!!

Страхотни сте!

П.С. Честито и на Диана!

Коди Мартин

Здравейте,
има ли проблем, че вече пратих писмо на мейл на друг форум, който явно също организира този конкурс. Т.е би ли имало проблем ако се пробвам и тук, след като веднъж вече пробвах там?
Книгата наистина изглежда заинтригуваща.

Мел Евънс

Здравей, играта приключи.

Диана Крийп

Днес си взех книгата!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next