Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Мел Евънс

Магията на Коледа завладя и нас. Разбира се и тази година няма да ви оставим без подаръци, нали го знаете? По случай Коледните празници и рождението на форума имате възможност да спечелите голям набор от награди.
Играта се осъществява благодарение на ИК "Изток-Запад" за което много им благодарим!

Какво трябва да направиш, за да спечелиш?
Прати на този имейл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, задължително ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, улица, вход, блок, ап,етаж), телефон за връзка и отговор на въпросите, които ще намериш по-долу. Ако не желаеш да предоставиш личните си данни, ще се свържем с теб чрез имейл само ако си победител в играта, за да ни изпратиш необходимите детайли.

Въпроси:
На колко години става форума?
Кога се регистрирахте при нас и какво/кой ви накара да го направите?
Какво искате да променим/добавим?

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един потребител.
Трябва да отговорите на въпросите и да ни ги изпратите на емайла ни: serials_rpg@abv.bg

Победителите ще бъдат 4, но ще има и допълнителни награди за други участници от нас. Всички ще бъдат избрани на произволен принцип.

Крайния срок за участие е 12.01.2013г.
Победителите ще обявим на 13.01.2013г.

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Сря 23 Яну 2013, 04:21; мнението е било променяно общо 1 път

Диана Крийп

Явно аз ще съм първа :) Изпратих си писъмцето и пожелавам успех на всички, които ще се включат.

Мел Евънс

Получено е, успех! :)

Кастър Краоули

И аз изпратих, успех на всички

Dil881

Пратих и моето

Мел Евънс

И двете са получени, късмет! :)

nakata92

И аз изпратих моето писъмце.Успех на всички.

Мел Евънс

Получено е, желая ти късмет! :)

vils

Аз също изпратих. Благодаря ви за страхотния конкурс и пожелавам успех на всички!

Мел Евънс

Получено е, желая ти късмет и тук :)

nakata92

Благодаря Мел Евънс за късмета който ми пожела.

nina_ricci_

Вече и аз съм част от Вашия РД. Записах се

Мел Евънс

Получено е, успех! :)

Лорен Паркър

Пратих писмото си. Успех на всички!

Мел Евънс

Получено е, желая ти късмет! :)

starokina

Изпратих.Надявам се да е получено.

Мел Евънс

Получено е, късмет! :)

petq6663

Изпратих :)

Мел Евънс

Получено е, късмет :)

Мел Евънс

Сигурно се чудите кога ще раздадем наградите? Това ще се случи в 17 часа, точно когато направих форума. Остава ви малко време, включете се! Успех :)

Мел Евънс

Победителите вече са ясни! В нашата игра участие взеха 74 души, искаше ми се да наградим всички, но уви - няма как. Благодарим ви, че сте с нас! Победителите:

starokina – "Защото те обичам"
Руд - "Защото те обичам"
tedi_genova86 – "Свърталище на духове"
Pallo43 - "Свърталище на духове"
Филип – "Заклинателят"
nakata92 – "Заклинателят"
stasungera - "Вакантен пост"

Специалните ни награди, които предоставихме за вас:

Александра Удинов печели "Внезапна зора" ИК Колибри
Деница печели колие "Елена"
katie1983 печели зелено колие
Алис Кълън печели розови обеци
petq6663 печели двд "Отнесени от духове"
nina_ricci_ не беше сред победителите ни, но с екипа решихме да я наградим, заради прекрасното стихче, което написа за нас. Тя печели бели обеци.

Честито още веднъж на всички късметлии, утре изпращам наградите. Разгледахме всички мнения и много ви благодарим за мнението. Ще се постараем да изпълним всичко, което ни предложихте :)

nina_ricci_

Ей, сладури, благодаря Ви много! Радвам се, че сте харесали стихчето. А какви вкуснотийки валят....ммм. Super Birthday!

Pallo43

Благодаря много за наградата. Изненадахте ме приятно, отдавна не съм печелил и съм много щастлив! Желая Ви много успехи и само напред и нагоре!

Александра Удинов

Нямате представа колко много ме зарадвахте. Обичам историческите романи и вярвам, че подаръка ще ми хареса.
Благодаря на екипа и честитя рождения ден на форума! Пожелавам на всички, които се трудят над него и успяват да зарадват потребителите, много успехи!

tedi_genova86

Благодаря Ви, много приятна изненада :)
Поздрави и успешна година на екипа Ви!!!

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next