Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 10]

1 Greystone on Вто 02 Апр 2013, 06:31

GreyJane

кухнята

обсерваторията

игралната зала

2 Re: Greystone on Сря 10 Апр 2013, 10:32

GreyJane

Бях си купил огромно място, цял палат, а дори не стъпвах в него, даже и не бях разопаковал мебелите и само в 3 стай бях влизал, реших днес все пак да птида в собстения си дом.
Отворих масивните порти и хванах за ръка феята:
-Заповядай..

3 Re: Greystone on Сря 10 Апр 2013, 10:35

Avril

Явно на него му хареса идеята и затова се пооблякохме. Излязохме от хотела и ето ни вече пред някакъв огромен палат. Грей ме повече вътре и аз го последвах. Погледнах ръката му докато държеше моята и леко се усмихнах. Беше приятно.
-Благодаря ти.
Казах му когато ми каза "Заповядай". Влязохме в явно неговия палат и просто го последвах, където и да ме заведеше.

4 Re: Greystone on Сря 10 Апр 2013, 10:38

GreyJane

Единственото за което се сетих беше да й покажа кухнята. Пристъпихме напред и хванах един от корените на живия плет и в следващия момент се отвори дупка от преместените листа и аз прескочих и я поведох след мен.
-Това е.. кухнята ми..
казах и посочих планината от бонбони...

5 Re: Greystone on Сря 10 Апр 2013, 10:41

Avril

Като видях кухнята очичките ми светнаха. Бонбони навсякъде. Желирани бонбони, захарни, твърди и меки, с вкус на ягода и с вкус на малинки. Моя рай. Какво да кажа, побъркана съм на тема бонбони.
-А ти не готвиш ли нещо различни от бонбони?
Все пак трябваше да го попитам. То толкова бонбони и никаква различна от това храна. Как издържаше изобщо.
-А и какво ти се прави сега? Ти си домакина и ти избираш.

6 Re: Greystone on Сря 10 Апр 2013, 10:50

GreyJane

-Щях да предложа спалнята....но..-преглътнах мрачно....
-Тя не е построена още...
Плеснах челото си....
-За това пък.....
Хванах друг клон и пода се размести и се озовахме пред огромна плазма...
-Ъм стаята за игра!!
Викнах весело и скочих грабвайки джойстика.....

7 Re: Greystone on Сря 10 Апр 2013, 10:54

Avril

-Залата за игри?
Отидох до него и седнахме на едно от диванчетата. Поогледах мястото. Беше тъмна стая, много странна, но защо всичко такова го свързвах с клубовете. Това не мога да го обясня. Може би твърде много време прекарвам в тези клубове, но работа в такива, така че какво толкова.
Но това с клоните е интересно. Как ли го правеше? Наоколо имаше клони, но дали ако дръпна някой ще стане нещо? Е нямаше да пробвам, да не му потроша къщата. Недай си боже.

8 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:36

GreyJane

Подаддох й единят джойстик и взех другия. Избрах няколко игри, но никоя не ми хареса сега и потърсих чипса които бях оставил и щом го намерих го поставих там през плазмата и между нас:
-Дап!
-Избери си игра...
Казах и оставих моя джойстик изчаквайки да си хареса нещо за двамата...

9 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:39

Avril

Погледнах леко учудено игрите. Аз не можех да играя на такива. Всъщност изобщо друго освен физическите игри не мога. Затова оставих джойстика и го погледнах.
-Извинявай, но .. не знам изобщо как трябва да станат нещата. А и не мисля, че е добра идея.
Изведнъж вземе да ми стане интересно и вече ще имаме проблем, а и така като не докосвам компютри си беше най-добре. Искам да кажа, ако се вманиача по игрите на компютъра няма да му обръщам внимание.

10 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:41

GreyJane

-Добре.. -казах учудено, защото всички обичаха да играят видео игри според мен....
-Тогава да разгледаме имението ми!!
Скочих от дивана и я хванах за ръката..
-То е живо!!!
казах загадъчно и мигнах леко...

11 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:44

Avril

Думата "живот" пораждаше в мен много .. особени чувства. Изведнъж ми се прииска да съм навън .. далеч от живото имение. Та това звучи като филм на ужасите. Живото имение. Не мислите ли?
-А живо?
Попитах все пак доста несигурно и се приближих до него. Хванах силно ръката му, за да не ме пуска и започнах да се оглеждам наляво и надясно. Ако е като него в истинската му форма не искам да съм тук.

12 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:47

GreyJane

-Спокойно, то е живо както е жив .. ъм... кактуса...
-Така де, цялото имение, всъщност е растение.....
Погледнах корените и бръшляна които беше дори и вътре по камъните...
Усмихнах се и я прегърнах...
-Тоест, спокойно....

13 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:49

Avril

-Как можеш да кажеш на някой спокойно когато цялата ти къща е растение?
Леко побеснях. Но такива неща стават, когато ме хваща нервата. Дори не знам защо е така, но е факт. Какво да се прави. Такава съм си.
-А и ако някой ден стане месоядно? Първо нас ще погне. Изобщо с какво се храни това растение? Знаеш ли? Нали не е с такива като мен? Дано не е.
Ауу параноята чука на вратата.

14 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:54

GreyJane

Хванах я за раменете и я разстърсих и после я целунах по челото и се разсмях:
-Как така, къде има месоядни треволяци....
Просто продължих да се смея и се успокоих...
-Обещавам, няма да те изяде!!
Казах с твърд тон..

15 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 06:56

Avril

-Ама то е живо.
Казах толкова тихичко и невинно, че чак се изненадах от себе си. А и бях гледала един филм, в който къщата изяждаше деца.
-Добре, щом гарантираш, че няма да ме изяде ми кажи.
Хванах го за ръцете и преплетох пръстите си с неговите. Вдигнах ги на нивото на гърдите му и се усмихнах. Трябваше да изглеждам нормална.
-Какво искаш да правим?

16 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 07:01

GreyJane

-Хм...
Замислих и се и се заиграх с пръстите й...
-Да се махнем от тук, явно къщата те стряска...
Поогледах и тръгнахме към изхода и се спряхме на една от пейките в страни от главния вход.....

17 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 07:04

Avril

-Не че ме стряска, но заради всичките върнати спомени и факта, че съм мистично създание, просто ми идва малко в повече и жива къща. Но иначе е интересно.
Засмях се и седнахме на пейката. Пуснах му ръцете и се загледах в небето. От тук то изглеждаше красиво, а от хотелската стая виждах само .. други хотели. Но какво да се прави. Сама си го правех.
-Иначе не е проблем да останем, ако на теб ти харесва и на мен ще ми хареса.

18 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 07:09

GreyJane

-Ми...
казах под носа си и легнах на тревата и аз да гледам небето....
-Разказвай ми за живота си...
Казах ей така и сложих ръце под тила си и зачаках да ми разкаже...

19 Re: Greystone on Чет 11 Апр 2013, 07:15

Avril

Искаше да знае за живота ми? Интересно. Легнах до него и сложих ръцете си на корема. Харесвах природата. Бях спокойна така.
-Ами като цяло при мен всеки ден беше напълно различен. А за хиляда и нещо годинки това мога да ти кажа, че е доста трудно. Но си е факт.
После затворих очи и започнах да си спомням всичко, което беше станало през всичкото това време.
-Имаше случай когато ме бяха хванали от някакъв институт. Понеже искали да ли запълнят колекцията от мистични създания. А понякога пък ходех в клубовете и така се научих да танцувам. Скоро просто ми казаха, че работя там и аз не възразих.

20 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 01:48

GreyJane

Когато ми спомена за клубовете, ми се прииска да си отидем все пак в един такъв. А и това за института, звучеше интересно, но.. все пак клубове...
-Клуб, казваш...-казах с малко по трепкащо плътен глас и се усмихнах...
Хванах я за глезена и изведнъж ми обгърна сянка и сега се носихме някъде из града в паралелни светове за да се пренесем в някои клуб...

21 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 05:37

GreyJane

Вървяхме дълго, все пак пътя пеша е много повече от с телепорт. Там се озовахме пред дома ми и вече беше станало мрачно и тъмно. Камъните изглеждаха по зловещи от денем и напомни защо не харесвах дома си. Той сега приличаше не на стар замък а на затвор или прокълната крепост, с черни камъни които да държат осъдените души като в мавзолей и след смъртта им, а живия плет по него от брашлян, сякаш допълваше че единственото живо по него от вън е плевел, които се опитва да те задуши...

22 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 05:40

Avril

Погледнах мрачната къща, която Грей обитаваше и единственото по страшно нещо беше, че си спомних, че тя е жива. Боже сигурно ако разкажа на някой за това ще ме помислят за луда и ще дойдат докторите с бели престилки, за да ме отведат. Ще ме упоят и повече няма да видя нищо освен малката бяла стая. Но там ми е мястото и винаги е било.
-Мисля, че ще се оправиш нататък нали?
Опитах се да играя момчето в тази роля. Макар мен да ме беше много по-страх от Грей.

23 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 05:44

GreyJane

Погледнах към нея след думите й и пак към къщата и заговорих:
-Да, освен ако няма да останеш за чай?...-казах го и чаках тайно отговор...
После пак я погледнах:
-бих предложил да те заведа у вас, но знам че може да се грижиш за себе си или по-точно направо ще ме одрежеш...
Засмях се леко неловко..

24 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 05:49

Avril

Съгласих се, но още на първата крачка се спънах в някакъв корен, който преди малко го нямаше там. Погледнах го и видях как се прибира. Леко се усмихнах и вдигнах рамене. Затова се дръпнах назад.
-Май къщата ти не ме приема.
После леко се усмихнах и щракнах с пръсти, а целия двор се посипа с нощни цветя, правейки мрачната картинка да изглежда някак мистична, някак вълшебна. Така не само външно ще е добре.
-Дано това да ти помогне.

25 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 05:57

GreyJane

Много се зарадвах на цветята и веднага я взех на ръце. Казах нещо на латински на къщата, превеждащо се като:
"Лошш храст!!"
Преносох я през прага и там се появи една стаичка със стъклена маса и подреден стъклен сервиз. Столовете бяха необичайно големи и единя позлатен а другия с дървен но с диаманти по себе си....

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 10]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next