Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 10]

1 Greystone on Вто 02 Апр 2013, 06:31

GreyJane

First topic message reminder :

кухнята

обсерваторията

игралната зала

101 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 09:29

GreyJane

Облизах цялото пръстче с сметаната и си заграбих и аз малко от ръката й и пастичката и се засмях:
-Ама разбира се, сбъдната мечта е ..
После пак захапах леко пръстчето й и го засмуках....

102 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 09:57

Avril

Изчервих се когато засмука пръста ми и веднага дръпнах ръката си, сякаш ме беше опарил. Но все пак се усмихнах и както си стояхме така ..
-Значи ти харесва.
И хоп право в лицето му. Разбира се последва и едно бягане далеч от Грей, защото сигурно ще е ядосан. След приключението преди малко това да последва. Никой не би познал. Но си го просеше.

103 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:02

GreyJane

Отмазах сметаната от очите си и облизах всичко от лицето си, огледах се на ляво и дясно и се зачудих дали да я гоня или да ползвам къщата и да я завържа за някоя стена. Само се надигнах и тръгнах бавно по коридорите, които бяха като лабиринт, и после не се сдържах и се разтичах като малко момче след нея...

104 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:06

Avril

Тичах ли тичах, но тази къща беше по-зле и от музия, който бях посетила преди година в Германия. Та там можеше да се ориентираш по табелките, а тук табелки нямаше. И ето че стигнах задънена улица. Обърнах се и видях Грей, който тичаше след мен. Беше доста задъхан, което си беше факт, че не се движеше достатъчно.
-Да знаеш, цигарите това правят с човека.
Засмях се и го загледах. Той продължи да идва бавно към мен, а аз да отстъпвам назад.
-А може и да е алкохола. Толкова да ти е замъглил главата, че сега да не можеш да ходиш като хората. Да не говорим, че не си добър любовник. Или не можеш да смогнеш на темпото на едно младо момиче?
Сега просто го дразнех нищо повече. Исках да го ядосам и да го видя тогава.

105 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:12

GreyJane

Завъртях очи и се ударих по челото и ударих с юмрук в стената. Плевелите по нея се сляха с ръката ми и в следващия момент корени се втурнаха и се увиха около краката на феята и после по цялото й тяло. Накрая се вдигнаха рязко и тя сега висеше надолу с главата й и косата й почти опираше пода а аз се доближих бавно до нея...

106 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:15

Avril

Знаех си. Някой ден тази къща ще ме изяде. Бях убедена, но пък Грей изглеждаше малко бесен. Целта беше почти постигната, но имаше още за постигане. Исках да го ядосах още.
-А и скъпи Грей, когато си намерих друга тя ще прави ли това, което аз направих днес? Не мисля. И това само, защото те харесвам. Наистина.
Усмихнах се и няколко пъти премигнах.
-Но наистина не си добър в леглото.

107 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:24

GreyJane

Корените махнаха всичките й дрехи и останаха само увити до синини около китките и глезените й и тя така висеше във въздуха гола пред мен. Доближих се нея и я хвана за лицето и я доближих пред себе си.
-Така ли...?
Казах с ядосан тон и корените я вдигнаха високо, а аз я захапах за гърдата силно и й направих смучка и после я бутнах от себе си....
-Сега тогава ще си поиграя с теб...

108 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:29

Avril

Понякога да си инат и упорит като магаре е много лошо. И ето до къде довежда тези ми две качества. Отнесох си смучката, синините, общо взето всичко, което ми направи, но до там.
За миг се преобразих в някаква пеперудка, а после се върнах в нормалната си форма зад Грей. Прегърнах го и го целунах по бузата.
-Съжалявам, но не трябва да си толкова груб. Виж.
И му показах синините от глупавото му растение.

109 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:37

GreyJane

Завъртях се и й отвърнах на целувката и я хванах на ръце и я оставих на един стол които се появи от нищо, после застанах на колене пред нея и я целунах по пръстите на краката и казах тихичко:
-тогава ми кажи, ти какво искаш, какви са ти желанията и ще ги изпълня...

110 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:43

Avril

Сложих ръцете си в скута, свити на юмрук - двете заедно и се усмихнах. Грей пак си беше мил. Така го предпочитах повече. Беше по-внимателен и галантен. А и не искаше да ме посини.
-Аз .. не знам.
Преглътнах и сведох глава. Аз бях точно онова, което съм била винаги. Объркана, незнаеща какво иска. Просто едно дете.
-Не е нужно да правиш нищо за мен. Стига ми и да ми отделяш по една, две минути наден.
Хванах ръцете му и продължих да се усмихва. Добре, че беше ядосан и не мислеше, когато му казах, че го харесвах, защото сигурно ще ме помисли за луда.

111 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:51

GreyJane

Усмихнах се и станах и я целунах по челото...
-Добре!
Казах и я прегърнах а после погалих по косата и седнах на земята до нея...
-малко съм докачлив...-изхълцах тихичко и после се разсмях от неловкия момент...

112 Re: Greystone on Вто 23 Апр 2013, 10:53

Avril

Седнах на земята до него и го прегърнах. Поставих едната му ръка около кръста си. Подпрях главата си на рамото му и затворих очи.
-Видях това.
Погледнах с едно око синините по китките и глезените си. Точно като на някоя робиня. Може би ще почна да мисля като тях. Така Грей щеше да разполага с всичко мое, тоест живота ми. Нали съм последната фея според него, а той е бог. Ако бог те ползва за роб не е порочно, затова няма да е проблем.

113 Re: Greystone on Чет 25 Апр 2013, 07:38

GreyJane

Погледнах гузно към китките на момичето и нещо в мен се преобърна. Погалих я по косата и я прегърнах и аз силно към мен. Съжелявах, но знаех че извиненията никога нищо не оправят. Все пак казах тихичко :
-прости ми.....'
И минах с пръсти съвсем леко почти не пипвайки я по тези сини отпечатъци.
Целунах леко главата й продължих да гледам на долу...

114 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 05:50

Avril

Погледнах го леко начумерено. Виждаше, че съжаляваше след това, което накара къщата да направи, но все пак не беше нужно. Прегърнах го. Легнах на земята и го накарах да легне на корема ми. Хванах ръката му и започнах да си играя с пръстите му.
-Че то няма за какво да ти прощавам.
Казах му и се усмихнах. Доближих ръката му до лицето си и съвсем леко близнах показалеца му. После пак започнах да си играя.

115 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:03

GreyJane

Честно казано много ми хареса, как се заигра така с ръцете ми. Очите ми дори леко светнаха и трепнах. Усмихнах се и леко наместих глава на корема й и я питах нещо:
-Та, някога, била ли си принцеса или нещо такова...
Казах й тихичко и целунах леко по пъпчето й...

116 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:06

Avril

-Не, и никога няма да бъда. Държаха ме постоянно заключена, но нормално.
Засмях се, от което корема ми леко се размести, но после пак всичко утихна. Погледнах тавана и оставих ръката му на мястото над гърдите си. Тавана беше ... бял. Точно като онези стаи. Депресиращо, но и доста носталгично.
-Искам да кажа, състояние в което бях преди ти да се появиш не беше много хубаво. Можеше да се изгубя някъде и да не се върна повече.

117 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:12

GreyJane

Погалих леко гърдите й и после с целувки слязах много бавно по тялото й и я погледнах в очите и после леко целунах пръстите на краката й и казах:
-защо да не бъдеш пък принцеса?
пак я целунах леко по глезените...

118 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:16

Avril

-Защото това е детска мечта. Да вярно, когато съм била на три или четири годинки съм искала. Но сега не чак толкова.
Леко дръпнах крачетата си и се надигнах. Застанах лице в лице с Грей. Близнах устните му и се засмях. Дръпнах се назад и се усмихнах.
-Искаш ли .. днес да направим ремонт на една стая. Но не като нормалните хора, а чрез магия. А после ти избираш какво да правим с тази стая или какво да правим в нея. Съгласен?

119 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:19

GreyJane

-Добре...-казах леко смутено и изчервено й се надигнах, подавайки й ръка и тя да стане.
Обърнах се на ляво и дясно попитах:
-но коя стая искаш..
засмях се защото, къщата беше с толкова стай че никои не ги е обхождал всичките, а пък и беше жива всеки ден сама правеше нова...

120 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:22

Avril

Хванах ръката му и се изправих. Понякога можеше и да е мил и добричък, това му го казвах. Но ако някой ме види отстрани и види синините по глезените и китките ще вземе да каже, че съм му заложница.
-Ами няма значение. Която поискаш. И ти избери какво да я правим.
Засмях се и леко се приближих към Грей. Хванах ръцете му и преплетох пръстите си с неговите.
-Може да е закрит басейн, хол, кухня - нормална, спалня, баня или стая където да си те третирам като клиент на някой стриптийз бар.

121 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:26

GreyJane

Когато каза последното, вече подскочих леко от радост и се завъртях и я хванах за кръста и я повъртях няколко пъти вдигната високо като балерина и после плаво я сложих на земята.
-Добре, да е стриптиз стаята...
Засмях се и се оплезих без да искам и после изчервих...

122 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:28

Avril

-Знаех си, че ще ти хареса идеята.
Засмях се и се надигнах, целунах го по бузата, и леко го захапах за бузата. Така беше по-забавно с груба сила.
Отдръпнах се и отидох до стената. Дръпнах една от лианите и се появи съвсем нова стая. върнах се при Грей и го хванах за ръката.
-А сега какво да правим? Аз не съм добра в тези неща, затова ми покажи как става номера.

123 Re: Greystone on Пет 26 Апр 2013, 06:38

GreyJane

Кимнах и застанах на едно коляно и после пипнах земята. Плочките леко се разсепиха и няколко коренчета се увиха около пръстите ми и в следващия момент от всякъде избояха храсти и после те изсъхваха и ставаха с твърди обвивки и кори. Те се оформяха и излишното окапваше. Наместваха се в формата на столове и после нещо като по висок подиум. Допълзяха малки гъсеници и те се нахраниха с мъртвите листа и после изкачиха по стеблата ми и образува пашкули. Те се разпаднаха и стотици пеперудки малки, много малки се разхвърчаха и разсипваха пашкулите си оставяха съвсем финна коприна по столовете и красиви резби...

124 Re: Greystone on Съб 27 Апр 2013, 07:10

Avril

Гледах как Грей променяше цялото помещение и едва ли не исках, и аз така, но той беше много повече това създание, което съм аз от мен. А и сега чак осъзнах колко години съм живяла в неведение за всичко наоколо. Това ме накара да се изнижа от стаята без изобщо да правя впечатление на Грей и да отида някъде навън в двора. Свих се там на клона на една дърво и затворих очи. Май наистина съм в трагично състояние щом една просто трансформация не мога да поддържам за повече от пет минути.

125 Re: Greystone on Съб 27 Апр 2013, 07:17

GreyJane

Стаята беше готова, но Аврил избяга. Обърнах се бавно и се затичах в лабиринта на къщата и накрая я видях през един прозорец. Скочих от него и протичах бавно до нея. Приклеклах и легнах тихичко до нея. Гледах я и се усмихвах, понечих да я погаля и казах само:
-Добре ли си...

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next