Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 10]

1 Greystone on Вто 02 Апр 2013, 06:31

GreyJane

First topic message reminder :

кухнята

обсерваторията

игралната зала

126 Re: Greystone on Съб 27 Апр 2013, 11:03

Avril

Не се дръпнах и го оставих да ме погали по главата. Усмихнах се и слязохме на твърдата земя. Там легнахме и аз се свих в него оставяйки го да ме гали по косата. Сигурно приличах на кученце, защото предпочитам да се държи така с мен отколкото да ме връзват лианите около китките и глезените.
-Сега съм по-добре.
Ухилих се и отърках носле в неговото.

127 Re: Greystone on Съб 27 Апр 2013, 11:12

GreyJane

Потърках носле в нейното също и я целунах по челото. Усмихнах се и допълних с мек глас:
-Радвам се...
-Но защо избяга така...
Отметнах косата от лицето й за да я видя подобре и продължих да говоря с меко гласче, стараейки се да я успокоя мъничко ако съм я уплашил..

128 Re: Greystone on Съб 27 Апр 2013, 11:15

Avril

-Ами замислих се какво съм изпуснала като съм живяла всеки ден отново и отново. И после открих, че никога няма да мога да бъда нещо повече от просто болна от амнезия фея, която не може да държи една проста техника за 5 минути и най-вече, която не може да завърже едно приятелство без да понеже някоя синина.
Всичко това казах на един дъх, което беше малко прекалено, но пък за сметка на това си казах всичко без да мисля. И когато помислих .. е станах цялата червена.

129 Re: Greystone on Съб 27 Апр 2013, 11:20

GreyJane

Вдигнах вежди учудено и завъртях очи притеснено и после само я гушнах и казах плахо:
-извиних се за синините дее!....
Преглътнах леко и после допълних:
-а техниките и преживяванията.... важен е духа.. а не колко път е минал....
-пък твоя е силен..!
Казах го на ухото й и се усмихнах неловко..

130 Re: Greystone on Нед 28 Апр 2013, 10:18

Avril

Погледнах Грей в очите и се засмях. Беше някак си приятно да чуя от него, че имам силен дух. Някак си това беше добре, мисля. Хванах го за раменете и се свих в него. Леко се надигнах и отърках носле в неговото.
-Значи няма повече депресии, нито гадни мисли. Също така ще почна да ти готвя и да чистя докато ти си на работа. Така ще стане перфектната феичка.
Засмях се. По скоро перфектната жена, но надали Грей мислеше за мен по този начин, но и да не мислеше, какво толкова.

131 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 05:40

GreyJane

-Ех..-въздъхнах и аз се засмях на свой ред и я погалих по косата...
-Достатъчно е да завършим стаята, а за храната съм всеяден...
Пошегувах се леко и я целунах по челото. Прегърнах я силно и близо към мен и просто си я гледах как диша свита в мен..

132 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 05:45

Avril

Засмях се когато ме сви в себе си. Беше доста приятно и май сега е момента да кажа, че всъщност бяхме .. голи. Леко помръднах пръстите си и върху нас се появиха някакви дрешки. За него типичните дънки и тениска, пък за мен някаква рокличка.
-Значи отиваме и завършваме стаята, което вече е готова, но нищо, а после правим и нормална кухня.
Усмихнах се и го целунах по бузата.
-А колкото до храната. Само не ме яж мен става ли? Всичко друго може, но мен не.

133 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 06:25

GreyJane

-Дообре!
Казах на ухото й и го целунах леко по върха. После я помилвах и се изправих и подадох и на нея ръка за да е до мен. Запътихме се отново към къщата. Докато вървяхме отвърнах на целувката и прошепнах на ухото й:
-Но все пак си искам танца..
Засмях се лекичко и се чудих каква кухня ще измисли...

134 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 08:01

Avril

-Добре де.
Намръщих се. Ама и той беше един. Да си иска танца. Да не съм му танцьорка или нещо такова. Не. Аз си бях напълно нормална феичка на 1000 плюс годинки.
-Ще си получиш танца.
И сега като се замисля аз не можех нищо от това, което той можеше. Затова щях да купувам кухня. Освен ако не го изнудя да направи ремонта вместо мен в замяна на танца. Мдам, така щеше да е най-добре.
-Искаш ли да направим така. Аз ти танцувам, а ти правиш кухнята, съгласен?

135 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 08:05

GreyJane

Кимнах весело. Всъщност да направя кухня щеше да е доста лесничко точно в моята си къща. Засмях се и казах:
-И.. все пак стая само с бонбони си е кухня нали...?
Погледнах към нея и после седнах на един от столовете в стаята която бях създал с пилона и се усмихнах...

136 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 08:11

Avril

Погледнах пилона, а след това и Грей. Ама и той беше един. Как може стая пълна с бонбони и сладкиши да е кухня? Просто е ужасен. Е добре щях да се кълча на пилона заради него, но преди това ..
Отидох до така наречената му кухня и се разтърсих из шкафовете. И намерих каквото търсих. Нещо с което буквално да се натряскам. Скрития талант изискваше яко напиване. И да не съм в изправност поне за няколко минути. И така след като пресуших бутилката се върнах. Пуснах музика и се качих на сцената. А колкото до танца ... ами ето какво се получи.

http://www.youtube.com/watch?v=6tu3BozTnKY

137 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 08:18

GreyJane

Гледах танца и жадни очи и се доближих близо до нея и леко я целувах по пъпа или коленете докато се движеше по близо до мен и се спускаше на горе и надолу по пилона. Гледах я и усещах музиката и вкуса и топлината от тялото й до мен....

138 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 11:40

Avril

Когато музиката свърши стоях с гръб към Грей и дишах малко учестено. Преместих кичур коса от лицето си и леко извих глава, така че да погледнах в очите му. Леко преглътнах и приближих лицето си го неговото и го целунах. Завъртях няколко пъти езика си около неговия. После се дръпнах и стиснах пилона по-силно. Подпрях челото си на пилона и затворих очи.
-Е хареса ли ти?
Казах все така задъхана.

139 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 11:46

GreyJane

Отвърнах на целувката й и когато се отдръпна аз пристъпих към нея и я хванах за ръцете към пилона.Леко я подпрях към него и плъзнах дланите й. Целунах я както тя мен и отговорих:
-ДА!
После хванах едното й коляно и започнах да я целувам по врата, докато се облягахме по пилончето...

140 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 11:50

Avril

Както държах пилона и той ме целуваше по врата се завъртях без да пускам метала. Вече той беше от едната страна на пилона, а аз от другата. Да си поиграеш малко с другия винаги е било по-интересно.
-А искаш ли да го повторя?
Попита го и леко се дръпнах назад неоткъсвайки поглед от него. Също как когато някой хищник дебне плячката си, но в случая просто исках да забавлявам Грей докато не тръгне за работа.

141 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 11:56

GreyJane

Разбира се че исках. Кимнах и се усмихнах. Разперих длани и в следващия момент един стол се засили и подкоси малко коленете ми и аз седях седнал пред нея. Погледнах я и подиума с пилона се повдигна заедно с фея на половин метър нагоре и аз я хванах леко за глезено и го поставих върху себе си. Целунах я по коляното и казах:
-Моля..повтори го...

142 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:04

Avril

-Направо си ме направи твой домашен любимец. С каишката и всичките му щуротии и ме остави в тази стая.
То нямаше да е много различно от сега. Единственото, че щеше да има основателни права над мен, а не само формално, както е сега.
Но все пак щях да танцувам за него. Имаше още горе долу час може би час и половина до работа и мислех да си му привличам вниманието с каквото мога. А в случая явно това, което мога е да танцувам за него.
Затова музиката отново засвири, а тялото ми започна да се движи в такт с нея.

143 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:09

GreyJane

-защо домашен любимец?-
...казах на ухото й, докато тя се отъркваше в мен....
-знаеш че си свободна, това му е забавно...-ухапах я леко по ухото и близнах после по зачервеното....
Ръцете ми се движиха по бедрата й, докато танцуваше...

144 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:13

Avril

От време на време усещах как малко по-силно от нужното ме стискаше за бедрата или задните части, но нямах нищо против. Да прави каквото поиска. Нямаше да ме преча нито да го спирам.
Когато и този танц свърши просто останах в скута му и го прегърнах през врата. Целунах го по врата, но последва и леко захапване. Нямаше да само ласки да му давам я. Да не би да си ги е заслужил.
-Е какво мислиш да правим през останалото време докато не стане час за работа? И без повече танци.

145 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:21

GreyJane

-защо без повече танци...
Направих леко учудена физиономия и я галех по косата докато ме хапеше..
После я плеснах по дупето и се облизах леко по устните...
-тогава си продължи да ме хапеш и драскаш....
-Това ми харесва....
Казах с леко е тих глас и засмуках меката част на ухото на момичето....

146 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:25

Avril

Като ме плесна се намръщих и поразтърках удареното място. Май щях да го карам да ми прави масаж, който щеше да компенсира всичките синини и удари по тялото ми. Но това не беше толкова лоша идея. Че даже изобщо.
-Гаден си да знаеш.
Измрънках и пак си се върнах да го хапя по врата. Щом му харесваше защо да не го хапя. Дори леко повече се притиснах към него и тук там го близвах по шията. Колкото за разнообразие.
-А след малко си на работа, трябва да се преоблечеш.

147 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:28

GreyJane

Май наистина ми харесваше твърде много това което правеше. Харесваше тази страна болка и после с леки ласки. Само я притиснах по-силно и трепвах когато ме хапеше така. Накрая казах:
-Не спирай с това..
-...но поне довърши това което започна с този танц и тръгвам...
Казах го така и вече явно просто не мислих зариди силните усещания...

148 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:34

Avril

Въздъхнах и просто продължих да го хапя, че и освен това да търкам ... частта от тялото си под пъпа в него. Искаше да довършваме това, което започнах, ами добре няма проблем. Стига да е доволен.
-Само да не закъснееш.
Казах му и докато се движих така внимателно повдигнах рокличката си колкото да открие напълно бедрата ми. Но ако искаше нещо по-така и той да направи нещо. Няма само аз да си играя я.

149 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:44

GreyJane

-Спокойно...-казах с присипнал глас и учестено дишане. Притиснах я силно към себе си и я оставих да ме дере и хапе до кръв колкото пожелае. Повдигнах още малко поличката й и бях свалил своя цип. Повдигнах я в един момент малко повисоко за дупето и я движих напред и назад по себе си. После я повсигнах доста повече и после я спуснах плавно прониквайки в нея...

150 Re: Greystone on Вто 30 Апр 2013, 12:50

Avril

Добре, че съм толкова неука в използването на способностите ми, че съвсем бях забравила за бельото, когато направих дрехите, но главното го схванах, не мислите ли?
Внимателно стъпих от време страни на стола, там където имаше две летвички между краката му и изобщо не се съпротивлявах когато ме спускаше и проникваше в мен. Пък и така си имах още едно оправдание да му издера раменете. Изчаках да му мине мерака той да ме придържа и да ме пусне, за да мога вече да си се движа свободно и то не точно нагоре надолу, ами то това е отживелица. Просто реших да пробвам напред и назад. Колкото да не излиза напълно от мен, но пък и донякъде да има движение.
-А ако ми хареса и реша да те задържа за още един път?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next