Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 9 от 10]

1 Greystone on Вто 02 Апр 2013, 06:31

GreyJane

First topic message reminder :

кухнята

обсерваторията

игралната зала

201 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 09:22

GreyJane

-Не си отивай...-понякога казваш неща така, без да се контролираш, сякаш нещо в теб се чупи....
-не си отивай сега, не си отивай утре или скоро...-казах го така, сякаш за първи път от една малка вечност, спирам да бягам....
Исках за малко да погледна напреде и да видя някакъв край, вместо само още път...
Гушнах я силно в мен и зарових лице в косата й за да скрия очите си сега....

202 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 09:41

Avril

Продължих да държа Грей в прегръдките си, колкото да може да се успокой. Наистина той беше твърде странен сега. Но пък може би го разбирах. Ако той сега беше самотен, то щях да бъда до него и нямаше да го пусна.
-Няма да те оставя спокойно.
Внимателно се вдигнах помагайки му да стане и на него и го сложих да седне на един от столовете. После седнах до него и хванах ръцете му. Беше малко по-топъл от нужното.
-А и аз .. аз .. те .. харесвам ... много - и започнах да се червя като презрял домат.

203 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 09:51

GreyJane

Седях на стола, с лакти подпрени на коленете си и държах тила си, докато гледах към земята и леко трепках. Още малко щях да се разрева. Щом чух че ме харесва, сякаш нещо в мен, което беше отдавна закърняло се разгръщаше и разрушаваше стени в мен с пукот и болка. Усмихнах се леко и надигнах глава.
Тя ме харесваше, не знам защо и как но това толкова много.....
Всъщност караше ме да чувствам...

204 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 09:56

Avril

Станах от стона и застанах пред него. Продължавах да държа ръцете му и изведнъж ги пуснах. Погледнах го и му забих един шамар с все сила. Трябваше да се осъзнае, ако продължаваше така нямаше да доведе до нищо хубаво. А когато една фея не е добре това се отразява на природата. Факта, че съм толкова слаба през деня и едва с две или три идеи по-силна през нощта го показваше.
Хванах Грей за яката на дрехата. Вдигнах го на крака и се намръщих. После му се развиках.
-Стегни се най-накрая. Ако не искаш да си сам намери си някой, ако не искаш да живееш то намери си причина. Не се депресирай само заради многото изживени години.

205 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 10:02

GreyJane

Гледах като изтрещял.....
Разтърсих глава и после се разсмях. Хванах я за китките и я целунах:
-Ама че си и ти една.....
-Огън момиче!
Беше ми забавно и я помилвах по косата....
Лудетина си беше май...

206 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 10:09

Avril

Зарадвах се, че той вече се усмихна. Поне така нямаше да се депресира за следващите няколко минути.
-Какво съм аз? Ти си гадния. Само се депресираш. И то за какво? Защото много години си изживял сам. Глупости. Нали си по-малък от мен.
Намръщих се и го дръпнах за яката към себе си. Свих се в него и затворих очи. Сега поне беше стария Грей, а не някакъв песимистичен индивид готов да си пререже вените, а и той не трябваше да е такъв.
-Грей ... искаш ли да си направим пикник?

207 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 10:15

GreyJane

-Храна!!!
-Йей!!
Извиках на глас и я гушнах много силно в себе си и даже помирисах косата й...
Ухаеше добре.
Целунах я по челото и леко я разроших:
-Много обичам да ям!
Казах на шега, въпреки че всъщност си беше самата истина..

208 Re: Greystone on Вто 07 Май 2013, 10:22

Avril

Опитах се да се дръпна, но без голям успех. Той много ме стискаше и това беше малко гадно, и задушаващо. Но сега трябваше да направим план, кой какво да направи за пикника.
-Така сега. Аз ще се занимавам с храната.
И този път успях да се дръпна от него.
-А ти отговаряш за мястото и ще донесеш одеяло.
Отидох и се разтърсих за нещо, но нямаше, затова затворих още и пред нас се появи нещо бледо подобие на кошница, но после се образува истинска кошница.
-Хайде на работа.

209 Re: Greystone on Сря 08 Май 2013, 04:30

GreyJane

Пуснах я потърсих одеало, но не намерих и започнах да се оглеждам на ляво и дясно. Но явно бях много разсеен. Затичах се из стайте и се развиках като малък:
-Одеало?
-Нещо което прилича на завивка?
Всеедно чаках предмета сам да си каже "Тук" "Тук"
После видях само пилона и се усмихнах леко....

210 Re: Greystone on Сря 08 Май 2013, 05:57

Avril

Докато Грей търсеше одеяло аз пък се заех с готвенето. Поне това беше лесно. Приготвих пресни продукти за салата. Бутилка с вода. А междувремено бях оставила някакво месо да се пече във фурната. Когато бях готова с това отидох при Грей и го погледнах.
-Ама и ти си една болка в задника.
Казах му и го накара да седне на един от столовете в стаята с пилона. Седнах в него и го прегърнах през врата. Загледах го и просто се усмихнах. Притиснах се в него и затворих очи, подпряла глава на рамото му.
-А сега какво?

211 Re: Greystone on Съб 11 Май 2013, 10:18

GreyJane

Прегърнах я през глава като седях на стола и я целунах по ухото. Засмях се леко и погледнах към нея и към пилона:
-Ми нищо...
-Изненадай ме!
Казах си го ей така и пак я целунах по бузата а после я дръпнах да се свие в мен и се завихме с одеалото....

212 Re: Greystone on Съб 11 Май 2013, 10:46

Avril

Свих се като малко детенце в него под одеялото и се усмихнах. Прегърнах го през кръста и се притиснах много силно в него. Знаех, че не трябваше да мисля негативно, но понякога мислите ми просто накланят в онази посока. Усещах, че ако Грей изчезне аз ще умра. Не в буквалния смисъл, но просто ще изчезна. Защото само той знаеше за моето съществуване. А хората умират когато бъдат забравени. И тогава .. тогава няма да има смисъл да забравям дните си, нито пък да живея в тях.
Свих се още повече в него и зарових глава в гърдите му.
-За такива като мен има специално място в Ада. То е отредена само за диваците и мен. Онези от лабораторията така казваха. Според теб така ли е? Наистина ли ще се пържа на специално място?

213 Re: Greystone on Съб 11 Май 2013, 23:52

GreyJane

-цъсс..... в ада, отиват души на които им са тежки изживяванията, пълни с вина и омраза, тези които са отнемали други души и сега трябва да се видят с тях....
Изнесох й една лекция и я прегърнах...
-Ти защо ще си там, стой си тук с мен сега, нали сме безсмъртни...
Гушнах я и я целунах по челото, стояхме си така и нямаше да я пускам скоро....
Как й хрумна даже да си ходи и то в ада., нямаше да стане...

214 Re: Greystone on Нед 12 Май 2013, 00:00

Avril

Свих се още повече в него и дори прегърнах коленете си. В лекцията му имаше една малко подробност, което е доста важна, но все пак я пропусна. Беше грешно. Много грешно.
-Ние не стареем, не се изморяваме, не огладняваме, можем да живеем вечно, но не сме безсмъртни. И ние можем да умрем. И някой ден ще ни свърши живота. Също както са си отишли гръцките богове, египетските. Никой не ги помни и те са изчезнали.
Пуснах коленете си и го прегърнах силно през врата. Ако неговото състояние беше породено от самота, е то моето си е от чиста лудост.

215 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 03:54

GreyJane

-фейте живеят, докато някои вярва в тях, хората живеят, докато сърцето им бие. Тоест докато вярваме че живеем, живеем, това е парадокс или шега. Но сме безсмъртни!...-помилвах я по косата и я прегърнах. Защо ли толкова тъжеше, сега деня беше хубав, какво ставаше с нея. Бъдещето носеше хубави неща винаги...

216 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 04:01

Avril

Свих се плътно в Грей и стиснах силно дрехата му. Може би точно защото беше хубав деня се държах така. Аз черпех силите си от нощта и тъмнината, а когато нея я няма, то тогава ставам напълно различен човек. Така е било, така е и днес. И не можех да направя нищо срещу това. То просто беше част от моя живот. Нещо срещу което нито можеш да водиш война, нито пък можеш да го излекуваш.
-Всъщност с какво се хранят феите? Някога мислил ли си над това? искам да кажа не е с плодчета и листа.

217 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 04:12

GreyJane

-ми не знам и аз не обичам много плодове, може би месо, риба....-притиснах я към себе си, какво точно се хранят...
ми с нещо... Целунах я главата, понякога подробностите бяха важни, но пък понякога бяхх разсеен, може би с всичко, беше важен въпрос.
-кажи ми ти какво обичаш и това ще е отговора...
така де, статистически е най-точно, сигурно има велика боилогична причина защо и така нататък, но толкова промени е преживял вида ни, а и в природата има точни неща, но при живите неща, правилата са много, а две правила, оравят всяко трето правило, правило с изключение.....

218 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 04:18

Avril

-Значи да приемем, че е до вкуса на феите. Искам да кажа, че аз предпочитам нощните цветя. Те стават чудесни в някои храни. А и има много ядливи растения. Онзи ден, преди да се срещнем видях в един магазин да правят хляб с рози вътре, което беше .. е първоначално си помислих, че са луди, но се оказа хубаво. Също имаше и един ресторант, където пак използваха цветя. Но сега далеч от това .. за мен подходящата храна може би е ... риба. Ама не купешка, а от реката или пък морето.
Погледнах го и се засмях. Поне той понякога може да те разсмее. Това беше хубаво качество.

219 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 04:24

GreyJane

-Хм... попронцип, аз пък не съм зайче, но и аз бих опитал разстения....
-Може би...
-А риба, каква е разликата.....
Целунах феята в прегръдките си....
-Рибите....
Боцнах я по носа и почнах да я гъделичкам....
-Рибата, стой много във вода и има вкус на вода...

220 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 04:27

Avril

Хванах ръцете му преди да е почнал да ме изтезава чрез прегръдки и се отскубнах от него.
-Напротив. Има много полезни вещества в рибата. Ама и ти си един. Ако не е от прасе, не е храна.
И като се заговорихме за храна усетих дим. И миризма на изгоряло. Скочих и отидох веднага в кухнята, а там се беше задимило. Веднага изключих печката и извадих така, нареченото месо. Погледнах го и просто кошмар. Отворих някъде един прозорец и започнах да гоня дима навън.

221 Re: Greystone on Вто 14 Май 2013, 04:34

GreyJane

Тя само си изскочи от ръцете ми и избяга, чак след като по се разтърсих, чух и шум, а може и да съм подушил лека миризма на загоряло. Не знаех какво точно става. Надигнах се и я потърсих, Видях че кухнята ми е леко одимена и вдигнах вежди, завъртях очи, гушнах Аврил и се засмях...
-Значи, пикник с пица ще да е...

222 Re: Greystone on Чет 23 Май 2013, 00:53

Avril

Гледах с яд печката. Защо проклетията не искаше да си имаме нормален пикник, но нямаше какво да се направи затова само въздъхнах и вдигнах ръцете си над главата. Плеснах един, два, три пъти и дима се просмука в пръстите ми. Отворих внимателно печката и погледнах храната надвесих ръката си над нея и същия дим, който погълнах се появи и разложи храната, а после всичко се прибра в мен. Затворих печката и погледнах Грей. Дано не се е стреснал, защото щеше да е жалко.
-Мисля, че желанието ми за пикник изчезна.
Направих няколко крачки към вратата и излязох навън на чист въздух. Погледнах небето и се усмихнах. Скоро щеше да се стъмни. Харесвах нощта, тя беше .. някак си .. различна.
-А и Грей мисля, че днес трябва да отидеш на работа.

223 Re: Greystone on Чет 23 Май 2013, 01:06

GreyJane

Дойдох при Аврил и я прегърнах зад гърба. Целунах я по врата и се засмях. Този дим беше доказателство че не само момчета, праят поразии в кухнята. Захапях я съвсем леко за ухото и после я целунах нежно и я помилвах:
-Добре, ще отида!-казах и говорих лице опряно в нейното, и кожа до кожа, галейки нейната бузка с моята. Отдръпнах се и трябваше да се облека и да се приготвя...

224 Re: Greystone on Чет 23 Май 2013, 01:14

Avril

Изчаках го да се оправи и да излезе. Поне ме послуша. Не можеше вечно да стои тук, а и не исках това да е един вид клетка за него. Поразходих се из градината на къщата и видях цветята, които бях посадила първи ден тук. Отидох при тях и започнах да ги бера и да опустошавам градината.
Щом набрах достатъчно цветя ги внесох вътре. Замахнах с ръка и на масата до букета се появи една ваза, за жалост беше черна. Е не можех да променя цвета и. Налях я с вода и сложих цветята в нея.
Поразчистих замъка, понеже Грей така или иначе нямаше да го направи и се върнах пак при цветята. Седна на земята и започнах да ги гледам.

225 Re: Greystone on Нед 26 Май 2013, 07:57

Avril

Когато ми писна да чакам ли чакам се изправих и просто тръгнах някъде навън. Поне почистих къщата на Грей ако не друго. Не че очаквах да забележи. Всъщност не очаквах абсолютно нищо.
Засега просто исках да се разходя малко навън, на чист въздух и да помисля над нещата. Не че имаше над какви неща да мисля, но все пак да опитвам нещо ново, а не само да стоя в къщата му. А и започнах да се чувствам като натрапник отколкото като нещо, което все пак го симпатизира.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next