Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 10]

1 Greystone on Вто 02 Апр 2013, 06:31

GreyJane

First topic message reminder :

кухнята

обсерваторията

игралната зала

26 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 06:00

Avril

Леко се стреснах когато ме вдигна и започнах да ме носи в къщата. Не бях сигурна, че е добра идея. Та тя май си ме мразеше, но нормално. Никое създание не иска господарят му да си намери нещо по-интересно и да го зареже.
-Грей .. не мисля, че това е добра идея.
Преглътнах тежко и го прегърнах, имах много страхове и единия беше от това да ме опуснат.
-А и ти трябва да си починеш.

27 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 06:06

GreyJane

-но...
погледнах чая на масата и после към лицето й и оставих феята на единят стол.
-аз мислих че....
Взех стъклиния чайник и разлях в чашките....
-чай..?
Предложих с усмивка и вдигнах рамене...

28 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 06:09

Avril

Поех внимателно чашата от ръката му и се усмихнах. Облегнах се на стола и се загледах в топлата течност в чашата. Беше доста ароматен, макар и създаден чрез магия. Отпих малка глътка от него и за кратък момент светнах, както светят феичките.
-Хубав е.
Оставих чашата на масичката и отново се облегнах стола. Погледнах към Грей.
-Благодаря ти.

29 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 06:17

GreyJane

Аз също се облегнах на стола си и вратата през която бяхме влезли, сега я нямаше. Погледнах към тавана и той се остъкли и после разтвори и небето се виждаше. Гледах на горе и се почесах по главата и после я погледнах:
-Отива ти да сиаеш...
Казах тихичко и отново отпих...

30 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 06:22

Avril

Засмях се когато ми каза, че ми отива да светя. Та то си беше просто импулс, но нямаше значение.
-Светя само нощем.
Отпих още една глътка от чая и погледнах звездите. Беше магически. Нещо, което е толкова далече, но и толкова близко как да не е магическо?
-Истината, е че магията ми действа в пълни обороти само през нощта. Мисля, че се досещаш защо е така.
Само можеше да заключи, че съм феичка на нощните цветя, същите които се багрят двора му.

31 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:13

GreyJane

"хм...."
Скръстих ръце и изпуках пръсти и после се засмях много шумно.....
-Това то си е ОЧЕВАДНО!!
Извиках в един момент силно и разахах ръце...
-Та ти си вълчица!!
-То обеснява драскането докато....*изкашляне*...-гледах я в очите и клатих игриво глава докато разгорещено виках...

32 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:17

Avril

-Имам фобия към вълци.
Намръщих се. Ама и той беше един .. А като ми припомни за малкото ни приключение в съзнанието ми само преглътнах и погледнах гузно.
Изведнъж чух шум зад себе си и веднага си помислих, че къщата ще иска да ме изяде. Затова минах на пряко. Направо върху масата и се свих в Грей. Прегърнах го силно и започнах да треперя.
-Казвам ти. Къщата ти ще стане месоядна.
После осъзнах, че това е някаква нощна птичка.

33 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:23

GreyJane

Прегърнах я и се засмях:
-Сега, какво, няма ли да се превърнеш пак в мече?
Погъделичках я по стомаха и я преместих до мен на огромния стол...
-Няма да те изяде... къщата...-казах завъртайки очи и се разсмях отново...

34 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:26

Avril

-Откъде си сигурен?
Попитах го и леко изтръпнах като ме погъделичка по корема. Просто премигах няколко пъти и преглътнах тежко. Скръстих ръце и усетих нещо, което ми ръбеше. Поразместих се и видях, че е котешката каишка. Е аз бях изгубила играта, затова си я сложих и застанах в поза на нападащо котенце. С наострените нокти и зъбки. Общо взето с всичко.
-Е как ми стои?

35 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:34

GreyJane

Тази каишка ми подейства някак.... хм...
Разхлабих си малко дрехата, защото ми стана горещо и я хванах за каишката с един пръст и я придърпах лекичко и после целунах...
-Много много добре ти стой...
Казах тихичко на ухото й...

36 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:39

Avril

Като ме целуна и цялата се изчервих, но не казах нищо. Беше приятна целувка под лунната светлина.
-Значи добре ми стои.
Изведнъж тялото ми светна и след миг отново си станах нормална, но изглеждах така. Беше ми малко странно така да стоя, но нали му харесваше, а това беше от най-голямо значение.
Внимателно преместих крачета върху неговите и обгърнах врата му с ръце. Придърпах го към себе си и отърках носле в неговото.
-Гррррей, още ли ме мислиш за вълчица?

37 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 11:45

GreyJane

Когато измърка името ми я дръпнах за каишката и я целунах засмуквайки езика и после долната й устна и пуснах чак тогава леко.
Погледнах я в очите и отговорих:
-По скоро малко, лошо, коте.....
Казах ей така с тих глас и я погалих по гръбчето...

38 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 12:08

Avril

Започнах да мрънкам докато ме целуна и докато засмука долната ми устна. Все пак не бях от желязо или нещо такова. А и малко ме заболя, когато ме дръпна, но бързо свикнах с това и само се усмихнах.
-Така е по-добре.
Казах му и започнах да си минавам с нокти по разголената част от тялото му. Беше ми интересно да видя какво ще направи сега.

39 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 12:18

GreyJane

Започнах да отвръщам на нейните драскания като я дърпах за каишката и галех бедрата й. Накрая хванах дрехата й и започнах да я разкъсвам малко по малко, оставяйки я без нищо. Погледнах я в очите и пак я целунах така...

40 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 12:23

Avril

Отвърнах на целувката му, но веднага го бутнах назад слагайки ръка на гърдите му. Усмихнах се и внимателно седнах на масата. Така поне не се чувствах толкова дребна пред него. Хванах яката на дрехата му и го дръпнах към себе си направо със стола. Целунах го по моя си начин като го одрасках по устните и се усмихнах.
-Ако продължаваш да късаш дрехите ми ще трябва да взимам твоите. Така да знаеш.

41 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 12:29

GreyJane

Хванах момичето леко за врата и после каишката и отговорих:
-Защо са му на едно котенце дрехи?
Засмях се лекичко и после я хванах много силно за ръцете и я обърнах по корем на масата и вдигнах високо дупето й и свалих всичко от роклята й, което ми пречеше да го оголя цялото пред себе си...

42 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 12:34

Avril

Преглътнах тежко и .. не ми харесваше идеята за това да съм с гръб към него. Всъщност преди време .. е няма значение какво са правили.
Просто се дръпнах и прикрих бюста си с ръце. Обърнах се към него и го погледнах леко намръщено.
-Е на котките не, но на мен ми трябват. Освен ако не мислиш да ме държиш в къщата ти за известно време.

43 Re: Greystone on Пет 19 Апр 2013, 12:41

GreyJane

-Естествено че ще останеш тук, поне за нощта де.....-засмях се леко и после погледнах напреде и два корена се омотаха около китките на момиче и аз я потърках леко по коремчето с ръка и вдигнах малко по високо дупето й на стъклената маса а след това започнах малко по малко да свалям и свойте дрехи...

44 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:14

Avril

Въздъхнах когато видях бурените по китките си. Ама тая къща наистина иска да ме изяде. И нали помните какво казах за през нощта. Че тогава имам сила и пълен контрол над силите си.
Е сега се прояви, защото след миг Грей беше на земята, а ние бяхме в подобна на тази стая, но цялата в цветчета и зеленина. Застанах над него и му помогнах да се съблече.
-Грей имам само едно правило .. никога отзад.

45 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:18

GreyJane

Погледнах я с разширени зеници и се надигнах лекичко. Ръката ми се плъзна по корема й на долу до....
Погалих я там няколко пъти бързичко с пръсти и я целунах по гърдите....
-Добре, тогава, ти води..
-Явно къщата започва да те харесва...
Казах с твърд глас и после леко се пошегувах и я гледах в очите докато продължавах да я галя...

46 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:24

Avril

Прехапах устни като ме погали и тръгнах да му казвам нещо, но се отказах. Значи искаше да водя? Е не беше много забавно, но здраве да е.
Целунах го страстно, с език като го засмуках леко. И после го одрасках по езика. Продължих надолу. Но преди това се заиграх с устните му, а после захапах брадичката и врата му. Е оставих му няколко червени следи, но си го заслужаваше.

47 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:29

GreyJane

Хванах я за каишката и я дръпнах след като ми остави последната червена линия и погледнах в очите:
-Ако си лошо коте, ще съжаляваш...
Когато й го казвах. пръстите ми вече проникваха доста рязко в мястото което до преди малко галеха под разкъсаната й дрешка...

48 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:34

Avril

Изпъшках и усетих как тялото ми става доста по-топло от нормалното. Гаден Грей. Да ме кара да се чувствам така. Макар, че да си призная беше .. приятно. Да не дава господ.
Преглътнах тежко и го погледнах. Сега аз се намирах легнала на земята, а Грей върху ми и ми беше малко странно.
-Еднообразието не ти ли е скучно?
Изведнъж го попитах. И наместих едното си краче между неговите. Леко го притиснах между краката и се усмихнах невинно.

49 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:41

GreyJane

Отпуснах малко каишката й и я хванах за бедрото и после коляното. Потърках това краче с което ме притискаше и се усмихнах:
-Предлагаш ли ми нещо или..?
Казах с трептящ твърд глас и после пак я дръпнах за каишката близо до себе си...

50 Re: Greystone on Съб 20 Апр 2013, 07:46

Avril

Беше забавно как само отлагах неизбежното, но да го карам да се дразни беше още по-забавно. Дори много бих казала. Затова леко се дръпнах от него. По-точно дръпнах котешката каишка от ръцете му. Малко ме задушаваше и го погледнах.
-Може би нещо по-така?
Въздъхнах. Нямаше как да го дразня сега. Затова просто го целунах и се усмихнах. А и исках той да измисли нещо. да видя що за човек е.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next