Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

1Normal The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:00

Валанар Соул Байндър

Последната промяна е направена от Хотару Кирай на Съб 06 Апр 2013, 11:06; мнението е било променяно общо 1 път

2Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:04

Валанар Соул Байндър

Една пентаграма се появи вътре в клуба точно до вратата като аз и Аврил се появихме кучето ми беше запратено във вкъщо ,че нещо не исках да вижда това тук и се огледах с думите :

"-Ти си падаш по такива места ?"

Като гледах да звуча колкото се може по учуден.

3Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:13

Avril

Поогледах мястото. Беше интересно. Някак си, нещо от вътре ми показваше, че точно това място търсех. Направих няколко крачки и преди да успея да отговоря на странния човечец - още не си беше казал името - едно момиче с черна, дълга коса и много хубава фигура дойде при мен и ме дръпна за косата.
-Аврил, къде беше. Не си идвала от няколко дена.
Леко се учудих и се дръпнах. Тази ме плашеше. Е то да те дърпа някаква облечена в доста малко дрешки и да ти говори на ти. Вие няма ли да се учудите.
Тя погледна към Хотару и се усмихна.
-А водиш си и приятелче. Както и да е. Отивай да се преоблечеш, а аз ще го настаня някъде.
Мен ме поведоха към съблекалнята, а Хотару го настани в едно от фотьолчетата, в средата на които имаше по една масичка.

Отне ми малко време да се преоблека, но като излязох веднага отидох при моята дружка. Погледнах го с унило лице, хванала края на късата черна поличка и бореща се за въздух заради корсета.
-Тези тук са луди. И май харесвам такива места, щом съм работила тук.

Последната промяна е направена от Avril на Съб 06 Апр 2013, 11:14; мнението е било променяно общо 1 път

4Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:19

Валанар Соул Байндър

Докато чаках за Аврил си поръчах едно уиски и когато я видях да идва и теглих един много сканиращ поглед от кркаата до главата и обратно около 5 пъти и на ум си казах "малее..." и когато дойде да ми се "оплаче" така да се каже и само казах :

"-Е защо да са луди иска се бая кураж и ..хубаво тяло за да може човек да влезе в такива дрешки..и да се задържа на пилон..много уважавам твоята работа !"

Мдам това не го бях очаквал .

5Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:25

Avril

-Пилон?
Направо го зяпнах и той с пръст ми посочи нещото наречено пилон. А не, там не се качвах. Предпочитам да вземам поръчки, но на това метално нещо не се качвам.
Седнах на облегалката на фотьолчето до него и се усмихнах. Ако онази чернокосата ми видеше сега сигурно щеше да одобри това, а и за да не оставям сам странния човек така щях да действам.
-А за дрехите. Мисля, че не е нужно чак пък толкова хубаво тяло, за да влезеш. Искам да кажа, аз успях, значи и друг ще успее.
Да страхотна тема за разговор. Направо няма що. Но поне не е за без нищо. И вместо да говоря глупости, огледах мястото, което ми изигра лоша шега, защото някой мина и ме бутна. И така се озовах в скута на Хотару.
-А съжалявам .. аз.
Леко се изчервих и понечих да се изправя.

/ урок номер два за феите. Те са палави създания. "Несъзнателно" правят неща, за да привлекат другия пол :д /

6Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:32

Валанар Соул Байндър

Точно си бях взел уискито и се готвих да отпия когато Аврил някакси грубо се "намести" в мен и за малко да я полея като казах :

"-Опа внимавай.."

Беше бая лекичка и за това дори ми стана леко смешно като реших да се пошегувам и казах :

"-Не очаквах толкова бързо да ми налетиш !"

7Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:39

Avril

Намръщих се когато каза това, но не му казах нищо. Просто реших да направя това, което онази с черната коса ми каза. А тоест да танцувам. Нали това се очакваше от мен.
-Както и да е.
Набързо му казах и отидох на сцената. Не знаех изобщо както да правя, но онова момиче каза, че то това си идва от вътре. Така, че хайде да видим колко отвътре идват тези танци.
Изчаках музиката да зазвучи и започнах да се кълча. Май тази дума се използваше за такива неща.

/ ето ти и танца http://www.youtube.com/watch?v=AaQ2pL7CyDM /

8Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:42

Валанар Соул Байндър

Тя докато си практикуваше еротичния танц аз си оглеждах региона наоколо за жертва ,че нещо почнах да огладнявам и дори почнах да се чудя да ли точно от тук ще е най одачния избор като повечето от тези не ги знае човек къде ли са се кълчили на последно или по точно на какво...за това просто си отпих от уискито и реших да си гледам Аврил как се справя.

9Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:49

Avril

Като се свърши с цялото това фиаско се върнах при Хотару и го погледнах. Още не ми беше казал името си, а това някак си беше нечестно. Искам да кажа, че аз моето му го споделих, а той не. Някак си тактично си се измъкна.
-А ще може ли да ми кажеш името си.
Но май не ме чу. Нормално. То на тази силна музика и собствените си мисли не можех да чуя. Изправих се и се доближих до него. Внимателно му подшушнах същото нещо като преди малко и изчаках да видя дали сега ще поиска да сподели с мен името си.

10Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:53

Валанар Соул Байндър

Не можах да я чуя първия път ,но когато се доближи и ми каза пак това за името сам осе усмихнах и казах :

"-Казвам се Хотару !"

Като го казах с леко по силен глас за да ме чуе добре и добавих :

"-Добре се справи на пилона кога пак е твой ред ?"

11Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 11:57

Avril

Явно като бяхме далеч един от друг нямаше да можем да се чуем много добре, затова просто седнах в него без изобщо да го питам дали може. Без задни мисли разбира се. Пак хванах с една ръка края на поличката и го задърпах надолу, не исках всичко да ми се вижда.
Доближих устните си до ухото му и пак подшушнах.
-Ами казаха, че след някъде пет танца, защо?
И докато чаках да му отговори помахах на една сервитьорка и й казах да ми донесе нещо, което да ме закрепи. А тя се върна с една от онези малките шишенца с уискито. Минаваше. Нали беше нещо, което да ме закрепи.

12Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:02

Валанар Соул Байндър

Мръднах си малко опашката за да не ми седне на нея и пак се зачудих колко лекичка е Аврил докато я изслушвах и казах на края :

"-А просто от интерес ."

Като погледнах на страни и почнах да оглеждам другите хора .

13Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:07

Avril

Аха .. просто от интерес. Добре ще го приема. Хванах внимателно шишенцето и го отворих. Отпих съвсем малка глътка от течността вътре и малко ми се зави свят, но след малко се пооправих и взе да ми става забавно тук.
Така, казах ли ви, че чувам мислите на хората? Сигурно не. Но е истина. Чувам техните мисли, а в момента Хотару мисли само за храна. Май трябваше да го питам, с какво се храни. Да това беше най-доброто решение сега.
-Хотару .. - изчаках да ме погледне и продължих - какво точно си търсиш за храна?

14Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:12

Валанар Соул Байндър

Погледнах Аврил и като ме попита еми казах и :

"-Принципно всичко и..енергия.."

Не казах сексуална енергия ,а само енергия реших да премълча втората част като леко се усмихнах и добавих :

"-Много си любопитна интересно."

Усетих ,че май нещо не е наред заради въпроса и значи ,че или ме е познала по погледа за какво мисля или и тя е поредното създание което ми чете мислите почна да става бая не оригинално.

15Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:17

Avril

-Съжалявам, но просто мога да чета мислите на хората. А това не знам от къде е.
Свих се още повече в него. Вече ме досрамя от мен си. Но май знаех начин да му се реванширам. Или поне така си мисля.
-Ако искаш вземи от моята енергия. Мисля, че ако вземеш малко няма да ме убиеш.
После въздъхнах.
-Колкото до четенето на мисли. Страдам от амнезия или така каза онова момиче с черната коса. Май заради това не знам как да контролирам четенето на мисли. Но мога и да говоря с животни.

16Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:22

Валанар Соул Байндър

Получих много повече информация от това което очаквах за това само леко "погалих"Аврил по главата и казах :
"-Просто не ми чети мислите много често моля те...и повярвай не искаш да се нахраня от твоята енергия ..амнезия...какво е това ?
Бях запознат с хората от бая време ,но не знаех всичко думата ми беше позната знам ,че имаше нещо общо със спомените ,но точно какво не си спомнях.

17Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:26

Avril

-Мисля, че е загуба на спомените.
Усмихнах се и се свих в него. Беше приятно като ме погали по главата. Чувствах се като малко детенце. И колкото и странно да звучи исках ей така да си останем. Само гладния Хотару да не ме изяде.
-Но иначе ..
Поех си въздух и реших да го питам направо. Защо да заобикалям с въпрос като този.
-Защо да не се храниш от мен?

18Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:31

Валанар Соул Байндър

"-Загуба на спомени."

Да бях чувал за това има начини да се възстановят ,но винаги е бло трудно повечето пъти се е чакало човек да се оправи от само себе си .И точно както премислях това усетих как Аврил си се свиваше в мен и усещах топлината на тялото и което беше приятно да усетиш друго създание в близост до себе си ,но когато ме попита се позамислих и направо и прошепнах всъщност това хранене как ще стане и ,че заради това не искам да се нахраня от нея.

19Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:36

Avril

Цялата станах червена и шишенцето го пресуших на една глътка. Наистина не мислих да ... спя с него, за да го нахраня. Едно, че нямах никаква изгода от това, друго, че сега не бях на тази вълна. Следващия начин, който беше още по-лош беше ... е нямаше да стане. Не мислих да стана на месо заради него.
Скоро дойде моя ред отново се изправих бавно и мъчително. Отидох пак на сцената и хвърлих един бърз поглед към Хотару и всичко започнах наново. Сега леко подпийнала бях малко по-свободна в действията си.

/ И танца http://www.youtube.com/watch?v=LyYC4Cwex9c /

20Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 12:39

Валанар Соул Байндър

Стана ми дори леко смешно от реакцията на Аврил като си отпих малко уискито когато стана от мен и пак се загледах в нея докато отиваше към пилона значи пак и дойде времето за танца .
Щом почна да "танцува" просто се загледах в нея и се замислих какво л ида си поръчам след уискито както и как ли се е научила на това.

21Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 22:58

Avril

Направих шоуто и това ми беше за вечерта. Отидох в съблекалнята и се преоблякох с моите си дрехи. хубавата черна рокличка, която си ми беше крайно удобна. Върнах се при Хотару и седнах на фотьолчето до него.
-Е избра ли си някой за храна?
Вече приех идеята за такова хранене, макар че си мислих, че той е човек, а се оказа съвсем различно от това, но и на мен ми казаха, че съм фея. Ама честно, фея. Колко ... скучно. Както и да е.

22Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 23:04

Валанар Соул Байндър

Възпозлвах се от времето за което Аврил се преобличаше да си до изпия уискито и си поръчах още едно като така и не си харесах нито едно от момичетата за храна не ми бяха по апетита .След малко Аври се върна и когато ме попита за храната пак само я погледнах и казах :

"-Не ..не мидопадат...ти какво свърши ти работното време ?"

Като почнах да се замислям с кой дрешки и отиваше повече .

23Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 23:10

Avril

Някак си като чух, че не си е харесал никоя нещо от вътре започна да се успокоява. Женска ревност. Но такива бяхме ние. Ако си хареса някои не го пускаме на други.
-За тази вечер да.
Усмихнах се и кимнах. Леко се изчервих когато забелязах как ме гледа. Някак си анализиращо. Все едно ме изучаваше. Беше странно.
-Е ако не ти пречи .. искаш ли останем още малко и след това ще те изпратя. - и побързах да добавя - Спокойно на сутринта явно няма да помня нищо от днес, така че няма да кажа на никой къде живееш.

24Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 23:18

Валанар Соул Байндър

"-Еее жалко точно смятах да си поръчам един lap dance от тебе ако още беше на работа ,а и споко не съм тръгнал да ставам дори си поръчах още едно уиски."

Като се усмихнах нежно и шеговито ,след което и чух офертите за изпращането и само казах :

"-Няма нужда изпозлвам други методи за предвижване за това няма да се налага да ме изпращаш ."

Главно намекнах за метода с пентаграмите ,а не исках да губя времето на момичето като леко ми стана тегаво когато ми каза ,че щяла да забрави всичко от днес това изглеждаше като лего бая гаден начин на живот който ме накара да се замисля над нещо..

25Normal Re: The Horny SpoT on Съб 06 Апр 2013, 23:26

Avril

-Все още можеш. Това, че приключих с танците на сцената, не значи, че не мога да правя нещо друго.
Облегнах се на облегалката на фотьойла и затворих очи. Някак си беше приятно тук. Бях спокойна, което не можех да обясня защо. Просто нещо в това място ме караше да се отпусна.
-И да знаеш така не е полезно.
Станах рязко и застанах пред него. Сложих ръцете си на раменете му и се усмихнах.
-Ще надебелееш ако само се придвижваш по онзи метод. А това няма да е хубаво. Няма да те харесат жените.
Засмях се и пак си седнах на фотьойла.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next