Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 5 от 5]

1 Градския фонтан on Сря 23 Фев 2011, 00:20

Клеър Салватор

First topic message reminder :

101 Re: Градския фонтан on Вто 12 Юни 2012, 09:56

Реджина Милс

Алън запозна Бри със своя приятел Тимканпи. Но тя реши първо да каже мнението си за драмите и след това да се запознае със съществото.
- Аз много обичам драмите. Чета ги главно, когато съм депресирана и не съм в настроение. Действа ми ободряващо, когато знам, че не само аз имам проблеми.- каза тя с насмешка.
- Здравей.- гласът и отново стана, онзи, недоверчивия.
- Приятно ми е да се запознаем...

102 Re: Градския фонтан on Вто 12 Юни 2012, 11:35

Allen Walker

Тя ми сподели мнението си за драмите. Нямах голям опит в четенето на книги особено пък в четенето на драми. Дори филми не гледах. Ако покрай работата ми оставаше някакво време за филми.
- Мисля, че при различните хора действа различно. Да си призная мен ме потискат. При всичко е така. Затова има различни неща за различните хора.
Бри поздрави Тимканпи, и каза, че и е приятно. Понеже нито беше прекарвала време с него, нито беше негов собственик, тя нямаше как да го чуе или разбере. Затова аз поех инициативата.
- И на него му е приятно. Ти не можеш да го разбереш, но наистина го казва.
Бях открил, че не само собственикът му може да го разбира. Наскоро приятелката на Зеро, която беше вещица също го разбираше. Той остана да седи на рамото ми. Хората все бързаха за някъде, и да го забележеха едва ли щяха да обърнат внимание.
- А обичаш ли музиката. И каква музика слушаш? - поинтересувах се
- Ще се възползвам да се похваля, че от малък мога да свиря на пиано.

103 Re: Градския фонтан on Сря 13 Юни 2012, 06:24

Реджина Милс

Денят беше по- горещ от обикновено. Бри почувства топлината, но не знаеше дали е от това, че бе до Алън или заради времето. Той я попита дали слуша музика и по- точно какъв жанр.
- Много обичам класическата музика, симфониите и сонатите на Хайдн и Моцарт, също да не забравяме Бетовен. Особено внимание и уважение имам към Бетовен, заради музиката, която ни е оставил, въпреки че е бил глух.- каза тя и реши да допълни:
- Също така слушам и поп. След Евровизия се зарибих, така да се каже, по него. Много харесвам норвежеца Tooji, който до края на месеца ще издаде нов сингъл. А ти, ходиш ли на опера?- заинтересува се тя...

104 Re: Градския фонтан on Чет 14 Юни 2012, 13:09

Allen Walker

Както и предполагах обичаше фина и стилна музика. Аз нямах много изявени предпочитания, но долу горе и аз слушах това. Понякога и рок, но доста стар.
От нея разбрах, че също слуша поп. И това не ми беше много силна страна. По принцип можех да пусна радио, да въртят поп или каквото и да било и аз просто да слушам, без да помня имена на изпълнители и песни.
- И аз си падам по класика. Всъщност мога да слушам доста неща, стига да ми харесва и да има поне малко смисъл в него.
Бри попита дали ходя на опера. Никога не са ми питали това. В днешно време, и моите набори смятаха за много остарели такива неща.
- Да всъщност съм ходил много пъти. Но само в Европа. Мисля, че оперите и театрите са много хубаво нещо. Нашите предци, които не с имали толкова модерни технологии са се забавлявали така. А сега човечеството пропилява тази култура.
Млъкнах за момент
- Ами ти? - върнах и въпроса аз
- И в този град има ли опери и театри? - поинтересувах се с усмивка.

105 Re: Градския фонтан on Чет 14 Юни 2012, 23:14

Реджина Милс

Жегата вече ставаше непоносима, поне според Бри. Фонтанът беше единственият "извор на живот". Докато Алън говореше Бри чувстваше топлината, която далеч не идваше от металуругичното време, а от.... от него.
- Имаме си театър, в който може да отидем някои път.- веднага, след като изрече тези думи, тя съжали. Може би, с това изречение, вече бе разкрила чувствата си пред него, затова реши да продължи.
- Вече сигурно си се досетил, че имам чувства към теб...
Последва неловко мълчание. Бри реши да го прекъсне, като продължи да говори:
- Когато съм край теб се чувствам по- сигурна, чувствам някаква топлина. Няма да се сърдя, ако ме отхвърлиш...- каза тя и реши да види реакцията му...

106 Re: Градския фонтан on Пет 15 Юни 2012, 06:28

Allen Walker

Докато си пелтечех, при Бри сякаш нещо не беше наред. Бих казал, че и беше топло, но времето днес не беше чак толкова горещо. Затова вместо да я питам какво има, я изчаках да отговори на въпроса ми за театрите. Тя разбира се не се забави с отговора,като каза, че има театър може да отидем някой път.
- С удоволствие - съгласих се
- Благодаря за предложението - допълних
След това тя каза нещо, което много ме изненада. Каза, че сигурно вече съм се досетил, че има чувства към мен. Не можах да сдържа изумлението си. Всъщност изобщо не бях забелязал. Или аз съм прекалено несхватлив или на Бри не можеше да и проличи, освен ако не го каже сама. Беше се създало мълчание, което вървеше и с напрежение. Тя го наруши, като каза, че покрай мен се чувства сигурна, и че няма да се разсърди, ако я отхвърля. Малко се зарадвах от факта, че може да накарам някой да се почувства спокоен, но все пак гледах като сащисан. Пак се беше създало мълчание, но този път вероятно беше мой ред да го наруша. Не вероятно ами направо да. Въздъхнах и прочистих гърло шумно:
- Какви чувства по - точно? Приятелски, или...- не довърших
Осъзнавах, че звуча като глупак, но да си призная не съм имал сериозна връзка. За всички момичета, аз съм бил нещо като хлапе и беше странно да го чуя от зряла жена като Бри. Очаквах всякакво развитие на нещата- можеше да ме нарече глупак и да си тръгне или да го приеме спокойно. И аз не знаех. Така и не измислих нищо друго, което да кажа. Но се почувствах малко неловко и може би затова се изчервих.

107 Re: Градския фонтан on Пет 15 Юни 2012, 06:38

Реджина Милс

Бри вече наистина съжаляваше за казаното... по изражението на Алън не си личаха никакви емоции, нито чувства към нея, които тя често разпознаваше.
- Боя се, че е "или...". Наистина няма да се разсърдя, ако ме отхвърлиш, пък като имам впредвид, че ти разказах и за изневерите, и за децата... май нищо няма да излезе.
Тя таеше огромни надежди, които се сринаха в момента, в който Алън я изгледа объркано. Рядко се случваше да има такова, едва ли не, младежко увлечение по някого, с когото се е запознала само преди няколко дни/ седмици. Обикновено й трябваха месеци, че дори и години за да изгради доверие към някого, но този път не бе така.
- Няма нищо...
Тя взе книгата си и отново започна да чете...

108 Re: Градския фонтан on Пет 15 Юни 2012, 06:57

Allen Walker

Някак си се почувствах адски гузно. Както си и мислех. Тя си призна, че е второто, което имах наум. Тя ми даде да разбера, че няма да се разсърди, но на мен все пак ми беше гадно. Рядко бях изпадал в такива напечени за мен ситуации. Допреди няколко седмици с повечето момичета или жени с които се срещах, ставаше така че или аз трябва да се бия с тях, или те да ме убият. Странно е просто така да осъзнаеш, че някой би могъл да хареса и теб. Наистина ми беше разказала и за децата си и за бившите си съпрузи. Дори мисля, че децата и бяха по - големи от мен. Ако не се слъжа де. Въпреки това, тя беше много привлекателна жена и много мъже биха ми завидели. Но аз не я приемах по такъв начин.
След това тя взе пак книгата си и се зачете. Гледах я няколко секунди, след което забих поглед в земята. Не знаех дали е уместно да кажа нещо, но нямаше ли да изглеждам като идиот ако не кажа нищо?
- Ако...ако искаш може да си тръгна - казах леко.
- И...съжалявам - казах още по - тихо.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5