Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Малкото сладко именийце.. on Сря 15 Май 2013, 02:15

Elizabeth Van Heller

пп: Не съм купувала ново имение, а е нещо като нова тема за старото (- Croy's Mansion -).. Просто там има доста рп-та, свързани с предишния ми герой, а искам да започна начисто. Надявам се, че не е проблем за админите. Впрочем, може да заключат старата тема и ако има архив за рп-тата да се прати там.

2 Re: Малкото сладко именийце.. on Сря 15 Май 2013, 10:19

Валанар Соул Байндър

Както всяка вечер реших да се разходя из сенките по околните места ,но този път нещо ми хвана вниманието като се появих на трийсетина метра пред някакво интересно имение тъмно,мрачно ,но и в същото време адски запазено което ми говореше ,че някой се грижи за него за това веднага ми хрумна идеята да го разгледам млко по от близо.
След което изчезнах в тъмнината и разбира се не съм толкова възпитан ,че да почукам или нещо подобно ,а просто се образувах от сенките в някой от коридорите н имението и почнах да се разкарвам бавно и спокойно из него оглеждайки мястото.

3 Re: Малкото сладко именийце.. on Сря 15 Май 2013, 12:21

Валанар Соул Байндър

След няколко минути обикаляне ми хрумна една идея от която смятам да се възпозлвам и за това си скъсах една от веригите някъде около половината поне и се огледах като търсих някакво по скрито местенце .Видях една ваза и сложих веригата вътре и си казах :
"-Поне да запомня къде се намира това място."
След тези думи реших ,че разглеждането ми в това имение ще продължи друг път или поне следващата вечер защото не исках да изгубя прекалено много време на тъмнина лутайки се само в едно място .И за това пак изчезнах в сенките някъде ме очакваше алкохол който смятах да навестя.

4 Re: Малкото сладко именийце.. on Чет 16 Май 2013, 03:25

Elizabeth Van Heller

Прелистих поредната страница и се зачетох в краткото текстче, разположено до една от рисунките, изобразяваща странен знак. Беше нещо като пентаграм, но с повече ченгелчета и завъртулки, очертани около него, уж използван за призоваването на даден вид демони. Беше нещо дребно, от нисш клас, но все пак в свободното си време имах желанието да се науча да призовавам колкото се може повече същества и по колкото се може по-лесни начини. Затова и сега се бях излегнала на леглото в стаята си, бях забила поглед в книгата и усърдно изчитах всеки ред, на места дори преповтаряйки си прочетеното. И, разбира се, нямах ни най-малка представа, че някой се намира някъде из коридорите на имението ми.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]