Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Искате ли да създадем читателски клуб?

98% 98% [ 46 ]
2% 2% [ 1 ]
Общо гласове : 47

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 07:20

Мел Евънс

Днес денят започна прекрасна с едно предложение от ИК "ЕРА". Нека да споделя писмото, за да е по-нагледна идеята и да не се разливам в ненужни и неточни обяснения.
"Привет отново!
Изпращам въпросите за играта. Ще се радвам да я обявим скоро. Хрумна ми още нещо. Нека да мотивираме потребителите, като обявим, че човекът, който спечели "Дарът на светулките" и след това напише ревю с впечатленията си от книгата, автоматично получава следващата книга на Никълъс Спаркс като награда. Естествено, ще си получи наградата след време, когато я издадем, но ви уверявам, че няма да чака дълго.:) Какво ще кажете, ангажирате ли се да публикувате ревюто на победителя?:)
Ако имате интерес, можем да предоставяме по едно копие от подходящи за форума книги и за вас, с цел да се създаде читателски клуб. Книгата може да се разменя и да се пишат читателски мнения за нея.:)"

Нека да доразвия малко идеята. Питаме ви: Съгласни ли сте да създадем читателски клуб. Идеята е да си разменяме книги, любезно предоставени от ИК "ЕРА" (ще обсъждаме в клуба какво да четем) и да им се отблагодаряваме като пишем ревюта. Всеки може да се включи, като кандидатства, след като доразвием идеята, естествено, ако се приеме.
В този т.нар. клуб ще се учим как да пишем ревю, ще се ограмотяваме, ще се забавляваме и разбира се, ще споделяме. Според мен, това ще е чудесна инициатива за хората, които обичат да четат и една добра възможност за развитие на форума към тази област.
Знаете, че след всеки конкурс молим победителят/лите да напишат ревю, но много малко от тях го правят. Когато се съберем хора с общи, сходни интереси, ще можем да си разменяме и наши книги, и така четенето ще е много по-достъпно.
Споделете мнението си, ще се радваме, също е важно да споделите и дали вие, персонално, бихте се включили в този клуб. :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пон 02 Сеп 2013, 22:43; мнението е било променяно общо 1 път

2Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 07:21

Кастър Краоули

Макар че съм затрупан с книги, с удоволствие подкрепям идеята. 
Мога да съдействам с организация или нещо друго, от което имате нужда.

3Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 07:25

Мел Евънс

Страхотно! Благодарим! :)

4Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 07:28

Ария Чайм

Аз съм за, макар че единствените книги, които притежавам са научна фантастика.

5Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 07:32

Мел Евънс

Няма значение книгите, които притежаваш. Като за начало ние ще избираме това, което да четем (заглавия на ИК "ЕРА"). Важно е само да не липсва желания и да имате време :)

6Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 08:44

Мери Сантяго

С две ръце съм за тази идея. Харесвам всякакъв жанр стига самата книга като съдържание да ми допада.

7Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 08:47

Мел Евънс

Страхотно, надявам се, би се включила в четенето и писането на ревюта, поне знам, че си сериозна? :)

8Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 08:53

Мери Сантяго

О, да с удоволствие бих се включила в четенето и писането. Идва лятната ваканция и ще имам доста време. Заради училище нямах възможност да влизам, но сега се връщам заредена с енергия и готова за нови предизвикателства.

9Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 08:58

Мел Евънс

Много се радвам за което :)

10Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 09:17

Лили Милър

Аз също гласувам с "Да.". С радост ще помогна.

11Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 09:19

Мел Евънс

Страхотно! :)

12Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 10:07

Villy.Petroff

Много добра идея! За, съм!

13Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 10:12

Мел Евънс

Супер! Можеш ли да ме намериш в скайп, за да се запознаем евентуално и да поддържаме връзка, ако искаш да се присъединиш в клуба? :) Скайп името ми можеш да го видиш в профила ми.

14Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 10:28

black_raven

И аз съм "за". Идеята е много интересна. Само тази част с фейсбук конкурсите не ми допада особено, но... все тая. Подкрепям инициативата.

15Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 10:29

Kiryu Zero

Подкрепям идеята. Аз се съмнявам да намеря време, но все пак гласувах "за".

16Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 12:06

Джени

Идеята изключително много ми допада. А и както вече се спомена - лятната ваканция е на една ръка разстояние и това ни дава повече време. :)

17Important Re: Читателски клуб? on Сря 19 Юни 2013, 14:09

neko

О да, аз съм напълно "за"!

18Important Re: Читателски клуб? on Вто 02 Юли 2013, 03:31

Мел Евънс

Нека всички, които имат все още желание за писане на ревюта да ми пишат на ЛС - скоро започваме! :)

19Important Re: Читателски клуб? on Сря 03 Юли 2013, 03:17

Елена Смит

Аз също гласувам с "Да" Бройте и мен :) С радост бих помогнала....

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]