Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Contest Спечели "Вампирите и градът" on Пет 21 Юни 2013, 05:29

Мел Евънс

First topic message reminder :

Ние от All Serials и ИК "Тиара Букс" ти предоставяме невероятна възможност да спечелиш копие от “Вампирите и градът”. Най-новата и така дълго чакана втора част на издателството - НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО.

Как? Просто е. Прати на този е-майл serials_rpg@abv.bg - трите си имена, ника ти във форума All Serials, точен адрес (град / село, пощенски код, улица, вход, блок, ап, етаж), телефон за връзка и отговор на въпроса, който ще намериш долу. Ако не желаеш да предоставиш личните си данни, ще се свържем с теб чрез е-майл само ако си победител в играта, за да ни изпратиш необходимите детайли.

Въпрос:

Какво според теб означава да бъдеш вампир?

* Моля, обоснови отговора си, минимум 5 изречения!

Всеки, който има регистрация може да участва! От едно IP може да участва само един човек.
Трябва да отговорите на въпроса и да ни изпратите отговора му на е-майл: serials_rpg@abv.bg

Победителят ще бъде само един и ще се избере на лотариен принцип.

Краен срок за участие 04 юли до 20:00 часа!

Победителят ще бъде обявен най-късно на 04 юли до 00:00 часа!

Моля, който има Facebook, нека сподели конкурса :)

Последната промяна е направена от Мел Евънс на Пон 02 Сеп 2013, 22:43; мнението е било променяно общо 1 път

manage6

Пратих го и аз,успех на всички участници

Филип Чеймбърс

И аз се включих,дано всичко е ОК.Късмет!

Мел Евънс

Късмет на всички, писмата ви са получени! :)

Laurelei

Включвам се. Успех на всички! :)

krisi

Здравейте, отказвам се от участие, защото вече спечелих книгата.
Успех на всички други.  

Мел Евънс

Laurelei, писмото ти е получено, успех! Krisi, честито, надявам се книгата да ти хареса. :)

krisi

Благодаря, Мел.  Първата беше доста забавна, а и с тази очаквам да се позабавлявам добре.

sol.invictus

И аз съм вътре. Успех на всички!  

Мел Евънс

Писмото ти е получено, желая ти успех! :)

Александра Удинов

Да предупредя, че спечелих книгата от друг сайт, така че се отказвам от участието си. Пожелавам късмет на останалите потребители!  

Мел Евънс

Честито и на теб. Надявам се книгата да ти хареса.

stasi

И аз пратих. Успех на всички  

Мел Евънс

Писмото ти е получено, желая ти успех! :)

Мел Евънс

Победителят в играта е ясен. Благодарим на ИК "Тиара Букс" за този конкурс. В него участие вземаха 58 души, но за жалост имаме само една книга този път. Дори и да не сте победител тук, може да се включите в останалите ни конкурси, шансът за победа е реален. И така копие от "Вампирите и градът" печели:

Spoiler:
Amelie.

Очаквай наградата си по пощата. Успех. Ще те помолим да ни изпратиш снимка с книгата, когато си я получиш и да напишеш ревю след като я прочетеш в отдел "Ревюта". :)

Елена Смит

Честито! 

Amelie.

ОМГ....  Сериозно ли!?!  Благодаря ви адски, адски много!  Веднага щом си получа книжката ще ви споделя фотосесията и (;ддд). Малко не ме бива с ревютата защото винаги издавам какво ще се случи, но обещавам, че веднага щом я прочета ще напиша нещичко.  Благодаря отново!    (подозирам, че използването на толкова много емотикони е забранено, но моля да ме извините понеже съм в еуфория ;ддд).

lenitooo_

Честито 

sol.invictus

Честито и приятно четене!  

Amelie.

Здравейте. :) Все още не съм получила книгата си. Ходих до пощата, но ми казаха, че не са получавали. Има ли някакъв проблем или... ?  

Мел Евънс

Привет, не сме получили нищо като отговор от издателството, но днес ще им пиша, за да видя какво е станало. Евентуално отговор ще получиш в понеделник. :)

Мел Евънс

Ето го и отговорът:

"Здравейте,
За съжаление се наложи леко забавяне в изпращането на книгата, но до края на седмицата би трябвало да я получи.
Поздрави,
Яна"

Amelie.

Благодаря много!  Когато я получа ще пиша.  

Amelie.

Току-що си получих книжката. Благодаря отново за възможността!   

Мел Евънс

Супер, весело четене :)

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2