Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Въпроси и предложения :D on Нед 08 Сеп 2013, 06:03

Ария Чайм

Така гледайте сега какво измислих аз.

1. Направило ми е впечатление, че има потребители, който рядко се включват онлайн или просто изчезват безследно. Поради факта, че не са редовни влизат в затвора или акаунтите им остават и пречат на други да си създадат герой (пример: ликове, имена и тем подобни). Та предложението ми е да направим една секция "Going Away", в която всеки потребител, който смята да напусне сайта или няма да е онлайн за определен период от време, ще може да постне тема и да извести (един вид) отсъствието си. Какво мислите? :)

2. Масово РП? Не знам защо, но много ми се иска, а едва ли скоро в календара на Мистик има наближаващо такова. Та какво ще кажете?

2 Re: Въпроси и предложения :D on Нед 08 Сеп 2013, 12:20

Elizabeth Van Heller

Одобрявам идеите.. особено за масовото! Трябва да се живне нещо в тоя форум, че да накара потребителите да пишат. Напоследък всичко ми е толкова мудно, че чак мен ме мързи да водя сериозно рп ;д
Може би ако се добавят някакви мисии или нещо подобно няма да е зле.. или нещо от типа на предизвикателства. Няма да е зле да живне малко А. ако се намери кой да се вкара в ролята й и да даде нещо интересно за правене.

3 Re: Въпроси и предложения :D on Пон 09 Сеп 2013, 02:02

Ария Чайм

Е, как се радвам, че има още един на моя акъл. Да се надяваме, че Мел ще одобри. Аз имам още много интересни идейки, с които форума малко поне може да живне, ама после ще ги предложа.

4 Re: Въпроси и предложения :D on Вто 10 Сеп 2013, 02:06

Зоуи Редбърд

Аз съм ЗА ! Остава да видим какво ще каже Мелл ;Д

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]