Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Един хубав слънчев ден on Пон 19 Яну 2015, 13:20

Elizabeth Van Heller

First topic message reminder :

Слънцето грееше и птичките пееха. Идилия!
А аз ли? Аз се криех на възможно най-затънтеното кътче в гората, където слънце не огряваше и дебели сенки се спускаха над всичко наоколо. Разбира се, светлината не ми носеше критични последици явно заради вещерската ми половинка, но това не я правеше по-малко неприятна. Именно затова, ако се случеше аз да щъкам наоколо през деня, избирах подобни мрачни местенца.
Вече бях пресушила едно зайче и започвах второто. Когато нямах нито работа, нито подходяща храна, ловът на горски дивеч успешно запълваше времето ми. Не ми бе вкусно, но все пак не стоях съвсем гладна. Пиех животинска кръвчица и си представях, че е човешка в опит да потуша погнусата си. Прясна, топла, нулева или АБ, взета от някой млад симпатяга.. Не, не се получаваше. Козината в ръцете ми нямаше как да не ме върне на мисълта за горката животинка, която имаше отвратителен вкус.
Зарязах зайчето недоизпито и затърсих дъвки в джоба на коженото си яке. Веднага щом намерих пакетчето извадих две ментови дражета.
Станах от мястото си, решавайки да се поразходя някъде. Бе скучно да стоя на едно място, затова тръгнах в рандом посока из горските пътечки, а малките трупчета оставих след себе си за храна на някой див хищник.

26 Re: Един хубав слънчев ден on Пон 26 Яну 2015, 12:33

Deadpool

Няколко секунди нямаше никаква реакция от Дедпул. Всичко затихна и в момента в който момичето се наведе главата на Дедпул падна от небето минавайки на милиметри от главата на момичето. Падна така , че да е с лице към нея точно между краката на Дедпул ,а след това премигна няколко пъти и се ухили като половината маска му я нямаше.
-Хехей ! Любимото ми създание. Не сме се виждали много отдавна. Как я караш ? Нещо ново при теб?
Не след много дълго тялото на Дедпул се размърда малко като се изправи и залитна няколко пъти и понече да падне , но някак се задържа.

-ЛОЛ ! Внимавай. Леко да не стъпиш върху мен. - Обади се главата както беше на земята.

27 Re: Един хубав слънчев ден on Съб 07 Фев 2015, 08:05

Elizabeth Van Heller

Личеше си още от пръв поглед, че маскирания е странен индивиди, но това.. Това вече бе прекалено. Къде се е чуло и видяло на някой да му падне главата и въпреки това тя да продължи да си говори. Всъщност, бе гледала подобни неща в някакви филми, но там изглеждаше абсурдно, а на живо й се струваше съвсем различно.
"Хей, защо не поиграеш малко футбол" обади се с насмешка онова гласче в главата й.
Не бе лоша идея, но някак не й се щеше да се гаври с главата на някой, който очевидно не умира лесно. После нямаше да може да се отърве от него. Не, че сега й се получаваше.
- Защо най-накрая не си събереш частите и не подосаждаш на някой друг?
Наведе се и взе главата. Ако не друго, то поне Елизабет не бе от гнусливите. Дори като добро човече я постави на правилното й място върху тялото и се постара, да я закрепи така, че да не падне.
- Ето, така е по-добре.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2