Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Обновления а.к.а ремонт on Вто 20 Яну 2015, 12:02

Addison.

Както всички знаете, доста от нещата в този форум бях забили, не искаха да се отварят и даже не се показваха. Взела съм всяко едно мнение за това какво да се оправи във форума присърце.

1.1 Националностите са в процес на оправяне т.е стигнала съм до половината остава ми още малко, до четвъртък най-късно ще са готови.
1.2 Относно магазина и купуване, това си остава към Мел Евънс, но не се пращат като съобщения на нейния профил, а аз ги получавам по коренно друг начин :)
1.3 Линковете към конкурсите, плати си данъка и направи фабрика са оправени.
1.4 Повечето стари теми са архивирани.

Оставам отворена към всички мнения и идеи :)

Нека благодарим на другата ни админка Катерина Петрова, защото без нея нямаше да се справим. Продължаваме да събуждаме форума и работата ни абсолютно не свършва до тук. Лека вечер съфорумници :)

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]