Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

39% 39% [ 28 ]
36% 36% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 72

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 I'm here ^_^ on Пон 02 Фев 2015, 10:46

Gossip Girl

Здравейте мои приятни приятели или може би не чак толкова приятни. Виждам, че нещата в града започват бавно, но доста добре да се съживяват и съм адски доволна от този факт, защото пак мога да си клюкарствам на воля. Не знам даже от къде да започна, но нека да се пробвам. Надали съм забравила как стават тези неща.
  Нека да започнем с госпожица Зоуи Редбърд една от любимките ми в последно време. Ти не се спря бе млада девойко. Я с единия, я с другия. Къде точно си в момента Зи и какво точно правиш? Миналата седмица беше забелязана да ухажва новото момче в града. Макс Айрънс, боже такъв сексапил отдавна не се беше виждал в този град или от отсъствието ми просто не съм забелязала, че пък и лекар – мъж мечта. Но все пак, браво Зи никога не съм се и съмнявала в теб. И на всичкото от горе вече го каниш и в дома ти, нямаш срам бе красавице. На чичо доктор ли ще си играете?  Но все гледай да не си събуваш гащичките все още, защото не знаеш цялата истина за него. Доколкото сестра ти, мисля, че трябва да и зададеш няколко въпроса, когато става дума за Макс, защото и тя има скрити козове.
      Алексия, прекрасна моя, любимата ти тема случайно да е С-Е-К-С.? И Дийн ли се опитваш да съблазниш, то е толкова добро момче или не съвсем. Доста добро място сте избрали все пак, признавам ви го. Доколкото виждам, а очите ми никога не лъжат доста го привличаш, но внимавай може да ти замая главата. Това, което знам, е че  Дийн вече е голямо момче. И кого лъжеш ти, че малката мръсница е осталана в миналото ? Ще я видим  ние тази работа!
    Колкото до господин Уинчестър излизат някой стари срещи наяве, които явно съм пропуснала. Как може да счупиш токчето на русокосата красавица, тези обувки да не са за един ден ? А и доколкото ми разказаха не спираш да говориш за белега, ако целта ти е да вкараш някого в леглото трудно би станало с подхода ти, но няма проблем, някой друг ще се заеме вместо теб и тогава вече ще е късно, гадничко а? Но пък знаеш ли малката красавица  Елизабет, може и да е успяла да ти реши проблемите с този белег, но само времето ще покаже.
   Толкова от мен слънца мои. Много тъжно, че е само толкова, но аз не се съмнявам във вас и съм сигурна, че ще успеете да ме забавлявате през следващите няколко дена, но все пак се старайте максимално.

Х.о.х.о Gossip girl

2 Re: I'm here ^_^ on Пон 02 Фев 2015, 11:14

Alexander.

Дей вече и аз съм в класацията на клюкарката, мерси за топлите думи, ще се старая да се държа на ниво специално заради теб... :) :D

3 Re: I'm here ^_^ on Пон 02 Фев 2015, 11:18

Зоуи Редбърд

липсваше,клюкарче :* добре си се справила,с нетърпение чакам следващия пост ;д

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]