Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

1 Домът на Елизабет и Джонатън on Вто 03 Фев 2015, 14:07

Елизабет Батори

First topic message reminder :

Елизабет Батори

Всеки мой стон кънтеше оглушително в помещението. Удряше се в стените и се връщаше обратно при мен, карайки ме да настръхвам още повече. Светлините на града блещукаха зад стената от прозорци, а той ме чукаше... по неговия си начин - здраво и мощно, без да влага сякаш никакво усилие в това да ме задвижва. С лекота ме повдигаше и отпускаше, сякаш това бе най-лесното нещо на света. Контролираше всяко движение, всяко докосване... Всичко! Щом усетеше, че свиквам, веднага променяше темпото, за да изкопчи още някой стон или вик...
Изведнъж ме сграбчи здраво през кръста, вдишах рязко, а той се изправи заедно с мен на ръце. Завъртя ме и грубо ме "блъсна" в стената зад мен. Допирът със студените плочки ме накара да изтръпна. Стрелнах го с подивял поглед, а той ме притисна с тялото си и отново, но този път далеч по-рязко проникна в мен... Изстенах и впих нокти в бицепсите му. Следващия му тласък, накара гърдите ми да подскочат като тапа. Извиках и скръстих по-здраво крака около кръста му, което със сигурност щеше да ограничи размаха на движенията му...

Джонатан.

Точно и това се случи. Тя ограничи движението му , но не бе прекалено много. Всъщност така беше още по - приятно за Джон. Най - вероятно за Елизабет също. Той я притисна още малко към стената като го наби целият в нея и започна страстно да я целува и да мърда на едно място като с това пенисът му седеше на една и съща дълбочина , но се движеше вътре в нея. Оо! Това чувство за Джон бе направо уникално. Като добавим и целувката и секси позата в която бяха застанали двамата това беше нещо което Джон скоро не бе изпитвал. Не след много дълго в тази поза той я пусна да стъпи вътре във ваната , а след това я обърна с гръб към него рязко като я притисна до стената с лакът така , че гърдите и да се смачкат между нейното тяло и студените плочки , а след това я целуна няколко пъти по шията. Той леко приклекна защото беше по - висок от нея , а след това допря членът си до дупето на Елизабет като в същото време продължаваше да я целува.

Елизабет Батори

Дъхът ми секна за миг, а после започнах да дишам още по-тежко, забързано и насечено. Мускулите на корема ми се напрегнаха до краен предел, но не бяха само те. Всеки нерв в тялото ми бе опънат до степен, в която има чувството, че ще експлодирам. Състоянието ми бе много близко до това на еуфорията. Допрях пламналата си буза до студената стена, с надеждата, че ще успея да се разхладя поне малко, но точно тогава усетих как нахално пъха крака си между моите присвити бедра и ме принуди да ги разтворя, избутвайки десния ми крак в страни. Чувствах се като застанала на ръба на огромна пропаст и не знаех ако прекрача напред какво ще стане, дали щях да полетя нагоре или стремглаво да се устремя към пропастта. Само той знаеше къде точно иска да ме отведе този път...
- Ти си истински дявол... - Измърморих задъхано, а той притисна члена си още повече в мен. Изстенах доволно и изтръпнах. Силната му длан улови част от косата на тила ми и я уви около юмрука си. Мислех че ще припадна от възбуда. Той издърпа рязко главата ми назад, от което не ме заболя, даже бих казала, че ми хареса. Видях потъмнелия му поглед и усетих как краката ми омекват. Не направи нищо, просто ме гледаше и следеше как погледа ми се премрежва, докато огромния му член, навлиза дълбоко в мен...

Джонатан.

Джон се усмихна когато тя го погледна , а след това я целуна страстно , но този път леко по - грубо от нормалното. Той спусна свободната си ръка , а след това започна да си движи пръстите по повърхността на клитора на Елизабет без да прилага кой знае колко голям натиск. Същевременно той извади членът си от Елизабет изчаквайки няколко секунди мускулите отново да се стегнат , а след това отново започна да навлиза в дупето на Елизабет като точно след като вкара главичката той се притисна рязко към нея притискайки я още повече към стената и навлизайки целият в нея и започвайки да се движи. Чувството бе уникално , но искаше да я накара да стене още повече и именно заради това той вкара отново пръсти във вагината на Елизабет като започна да ги движи с темпото на членът който проникваше в нея отзад , но не бяха в синхрон , а точно обратното. Когато членът излизаше пръстите му навлизаха във вагината и. Така той не и даваше дори и секунда почивка.

Елизабет Батори

Затворих очи от удоволствие. То бе преобладаващото чувство, но имаше и други - възхищение и преклонение. Явно тази вечер бе решил да ми покаже на какво точно е способен, какво ще загубя, какво може да ми даде и какво може да вземе. Бях удавена в емоциите си, безпомощна, покорна, изгубена в това което правеше и начина, по който го правеше. Краката ми изгаряха, усещах как удоволствието се разлива по гърба ми, как напрежението се надига... Бях на ръба!
За миг всичко изчезна. Нямаше нищо останало освен аз и той. Ние двамата и никой друг, между тези четири стени. Светът услужливо се бе изпарил, за да мога да се насладя на своето сексуално пиршество.
Излезе и пак се плъзна до край в мен. Беше толкова голям, толкова твърд. А аз толкова гореща, толкова влажна. И все пак изпитвах болка, която струва ми се бе и основният източник на удоволствие. Посрещах... със задоволство, но и малка доза страх, всеки негов следващ груб тласък в мен. За огромен мой ужас, соковете ми се разтекоха по пръстите му и бедрата ми. Щом и той го усети, почувствах как потрепна, загуби ритъм. Подозирах, че губи и търпение, защото следващия му тласък направо ме разкъса. Извиках. Ръката му все още бе между бедрата ми, а оргазма ми - див и мощен, се катереше по краката ми, събра се в една точка и гръмна. Не знам какво точно влагаха хората в израза да видиш звезди по сред бял ден, но точно това видях с широко отворените си очи, дъхът ми секна и сподавения ми вик излезе безмълвно измежду устните ми, докато пулсиращата вена на врата ми, говореше за пощурелия ритъм на сърцето ми...

Джонатан.

Когато дойде моментът на оргазъма пръстите на Джон моментално бяха избутани от вътрешността на момичето ,а той от своя страна се наби още повече в нея докато оргазмът протичаше през цялото и тяло. Той усети как всеки един неин мускул се свива което направи удоволствието още по - голямо за него. След няколко секунди той извади членът си от нея , а след това за пореден път я обърна рязко с лице към себе си , а след това започна да я целува на устните преминавайки бавно през брадичката и слизайки надолу към шията. С всяко негово движение той слизаше все по - надолу и надолу. Когато стигна до гърдите той хвана едната , а след това леко я размачка и захапа зърното като няколко пъти прокара езикът си по него. След това продължи пътешествието си надолу по перфектните извивки на тялото което Елизабет притежаваше. Когато стигна до корема той си извади език и остави една мокра диря продължавайки бавно надолу. Не след дълго Джон застана на колене и впи устните си в срамните устни на Елизабет. Прокара езикът си между зъбите и го вкара вътре в нея започвайки да го движи игриво.

Елизабет Батори

Конвулсиите от оргазма ми, все още не бяха отминали, когато той зарови глава между бедрата ми. Този мъж ме караше да се чувствам като пияна. Не! Не, като пияна, по скоро като надрусана, безпомощна, напълно загубила ориентация. Протегнах ръка и зарових пръсти в косата му. Какво си мислеше, че прави? Целеше да ме побърка ли? Защото ако това му беше целта, то тогава мисията му бе напълно успешна. Езичето му беше толкова палаво. Установих, че мога да свърша много бързо. За по-малко от минутка. Толкова бях чувствителна в момента, че всеки допир ме караше да изтръпвам. В допълнение към това, горещия му дъх направо ме изстрелваше в небето.
- По дяволите Джон... - Извиках безпомощно и извих ханша си към него, стискайки, не, направо скубейки косата му. Усетих как нещо в мен се надига и отново запулсирах в ритъма на насладата. Оргазма ми се изгради мълниеносно. Цялото напрежение се събра и натежа като олово ниско долу в стомаха ми и ме помете като цунами, докато той все още бе заровил глава там. Свърших с вик и абсолютно неспособна да си поема дъх...

Джонатан.

Когато тя за пореден път започна да свършва Джон преглътна част от вагиналните сокове които изтичаха от момичето. Вкусът бе леко солен , но в това нямаше никакъв проблем. Джон се наслаждаваше напълно на всяко едно нещо което Елизабет правеше и на всяка една клетка от тялото и. След като той преглътна част от соковете на момичето леко се отдръпна ,а след това лизна няколко пъти клитора като си доближи устните и го засмука започвайки да си играе с него посредством езикът си. Джон сложи ръцете си върху тазът на момичето , а след това ги премести малко за да отидат върху дупето на момичето притискайки я малко повече към лицето си посредством ръцете които бяха върху нейното дупе. Премести едната си ръка отпред като пъхна показалец вътре във вагината на момичето и започна да го движи докато все още езичето му си играеше с нейният клитор малко по - нагоре.

Елизабет Батори

Сериозно? Още?1 Не можех повече!
- Джон... - Издърпах го за косата без да се интересувам особено много от това дали ще му причиня болка.
- Ти копеле такова... - Той рязко заби пръста си в мен, въпреки че езика му вече не беше върху клиторчето ми. Прехапвах устни, за да не извикам отново.
- Трябва ми почивка... - Казах едва едва. - Наистина... - И го погледнах умоляващо. Опасявах се, че още един оргазъм щеше да ме довърши. Целунах го, без да се интересувам къде бяха устните му до преди малко и усетих вкуса си по тях, премесен с неговия вкус. Главата ми направо се замая.
- Знам че имаме да наваксваме много, но... - Беше трудно да започне, но когато го направеше, нямаше мярка. - Трябва да си поема дъх...

Джонатан.

-Размекнала си се Ели. Мисля , че тази почивка не ти се е отразила много добре.
След тези думи той се усмихна , а след това хвана двете ръце на момичето като ги вдигна нагоре и ги доближи една до друго притискайки ги до стената която бе зад нея , а след това ги хвана с една ръка. Със свободната си ръка той надигна единият крак на Елизабет , а след това се доближи до нея и отново проникна като започна да се движи напред и назад прониквайки все по - дълбоко с всяко движение напред.

Елизабет Батори

Отново нададох вой и изтръпнах от удоволствие. Каквото и да казвах, обожавах да го усещам в себе си.
- А може би... днес се... справяш... много по-добре... от... друг път... - Казах на пресекулки и сякаш по инстинкт се извивах към него, за да го поема отново и отново в себе си. Той не спираше да се движи. Напред... Назад.. Навътре... Навън... Полудявах отново и отново в ръцете му. В един момент той пусна моите и аз напълно подивяла започнах да им търся място. Дерях гърба му. Стисках бицепсите му... Кръстосвах пръсти зад врата му... Целувах го жадно и диво, докато крадях дъха му.

Джонатан.

Е поне бе намерила от къде можеше да си поеме малко дъх ,а от къде другаде освен от дъхът на Джон. Каква егоистка беше само. Ако можеше щеше да вземе и дъхът от човека. Дори да е последната му глътка въздух пак би я взела само и само да може тя да я използва. Какво да се прави... бе си такава и Джон именно заради това я обичаше толкова много. Джон продължи така още около една , две или може би три минути , а след това го извади от нея.
-Искам сладкото ти дупе !
Заяви той някак си заповеднически , а след това я обърна отново с лице към така познатата и стена вече която не бе чак толкова студена заради температурата на тялото на момичето което бе от доста време опряно в нея. Джон хвана двете ръце на момичето с неговите , а след това ги постави върху бузите на дупето и като я накара леко да го разтвори ,а след това той отново вкара членът си вътре , но започна да го прави много бавно за да я подразни.

Елизабет Батори

А аз за първи път исках да свърши по-бързо. Не ме разбирайте погрешно - наистина обожавах секса с Джон. Винаги бе толкова влудяващо, диво и мръсно, че някой други само можеха да си мечтаят, за това което аз имах, но този път той просто изцеждаше всяка капка сила от мен, докарвайки ме без проблем, отново и отново до оргазъм. И оргазмите обичах, но сякаш в момента бях изпаднала в едно постоянно такова състояние и това бе наистина изморително... Изморително в хубавия смисъл на думата, но все пак изморително...

След... нямам представа колко точно време бе минало. Бях загубила пълна представа за всичко. Едва стоях на краката си, а той ме чукаше здраво. Сменихме още няколко пъти позите. Аз получих още няколко върховни оргазма и най-накрая, той също успя да открие своя щастлив край... Задъхана, потна и току що изчукана като за световно, аз повдигнах натежелите си клепачи и го изгледах изпод гъстите си мигли.
- Това... - Наистина едва се държах на треперещите си крака. - Тава ще ми държи влага поне още два месеца... Но се надявам да не ми се налага да чакам толкова дълго... Отново... - Надявах се че няма намерение да изчезва отново.

Джонатан.

Джон се усмихна , а след това целуна Елизабет и прекрачи ваната. Вече се бяха поизмили след този бурен секс който двамата преди малко бяха свършили ,а сега бе време за нещо друго. Той се обърна назад към момичето , а след това я хвана за ръката дърпайки я към себе си. След като го направи той я вдигна с две ръце и я понесе към спалнята внимателно , но само докато излязат от банята. След като излязоха той си избърса краката в килима както той обичаше да прави , а след това се огледа , но нищо повече и изведнъж започна да бяга към спалнята като подивял носейки на ръце момичето , но внезапно се спъна и започна да пада. В земята се отвори един портал в който те влязоха вместо да ударят земята и се оказаха право в леглото където бе другият портал който бе изходният. Джон я остави върху себе си , а след това я погледна в очите без да казва и дума.

Елизабет Батори

Взирахме се в очите на другия и не казвахме нищо, но не тишината натежаваше, а мислите които се въртяха в главата ми, ако можех въобще да кажа, че някаква завършена мисъл изпълва съзнанието ми. Очите ми обаче изглеждаха все по-тъжни и тъжни, докато не изгубиха блясъка си съвсем. Тогава се наведох, целунах го по устните и внимателно се отдръпнах слизайки от него и от леглото. Грабнах халата си, който лежеше в края на леглото и го облякох, после все така безмълвно напуснах спалнята и отидох до всекидневната, където извадих бутилка вино от рафта, на който бяха наредени вината. Оставих бутилката на кухненския плот и започнах да ровя из шкафовете, за да търся тирбушон, с който да я отворя... Естествено, открих го в последния възможен шкаф и то след мъчително дълго ровене, което ме изнерви допълнително. Отворих бутилката... Извадих си чаша и налях... След това взех в едната ръка чашата, а в другата бутилката и се отправих към терасата, където мислех да се настаня удобно и да изпия ако не цялата, то поне достатъчно количество от бутилката, че да притъпя чувствата си... Да забравя отново...

Джонатан.

Джон я изглежда когато тя излезе от стаята без да казва абсолютно нищо , но от своя страна стомахът му се обади. Той не бе ял от може би вече една седмица. Хубавото при демоните бе , че можеше да издържат на глад по - дълго време от колкото хората. Той се изправи , а след това си обу едни боксерки и се отправи към кухнята. Мина покрай плота , а след това видя тапата от виното и веднага се досети какво става тук. Той отиде до прозореца на терасата без да бъде забелязан от Елизабет , а след това леко мръдна щората за да види дали е там. Тя беше там. Сам самичка и пиеше вино. Изглеждаше доста тъжна , но явно в този момент искаше да е сама. Джон се върна в кухнята и отвори хладилника. Извади някакво месо от там заедно с още няколко нещица. Постави ги на плота , а след това взе нож и чиния. Извади няколко филии хляб и започна да си прави сандвичи с това което бе намерил в хладилника. Не след дълго той имаше три готови сандвича в чинията. Прибра всичко и разчисти след себе си , а след това взе чинийката и се отправи към хола. Той пусна телевизора на музикалният канал и остави чинията на масата като се загледа в клипа. Не след много дълго взе единият сандвич и отхапа част от него. Преглътна , а след това погледна какво има вътре от мястото където бе отхапан. Направи одобрителна физиономия , че му харесва и продължи да го яде. Изяде два сандвича и взе третия. Гледа го... гледа го и накрая го остави в чинията. Той се настани по - удобно върху дивана , а след това въздъхна и притвори очи заслушвайки се в музиката. Не след дълго той започна да се унася , но не бе заспал все още напълно.

Елизабет Батори

Бях преполовила бутилката вино, но все още не бях намерила решение на всичките си проблеми. Всъщност имах един единствен проблем и това бе Джон. Обичах го! Обичах го истински, но беше толкова трудно да обичаш някой като него, които дори когато ти казва, че те обича, звучи толкова студено и... неистинско. На пръв поглед всичко изглеждаше прекрасно. Секса беше страхотен... Но... Понякога нямах нужда от секс. Имах нужда от любов. Исках да правя любов с него... Исках да почувствам любовта, която твърдеше, че изпитва към мен и... ВСИЧКО КОЕТО ИСКАХ Е ПОНЕ МАЛКО ШИБАНА ЛЮБОВ!
Бяхме заедно от повече от четири века. И знам че това бе ужасно дълго време. Знаех, че той е с мен, защото изпитва някаква извратена любов към мен, но... Мислех си, че след толкова дълго време ще успея да го променя... Че всичко от което има нужда е време, за да се научи как да показва чувствата си, но наистина това ми изглеждаше все по-невъзможно да се случи. Той нямаше да се промени, а аз не можех да живея, нито с него, нито без него и... Днес дори и виното не помагаше... Не виждах никакъв изход от това положение...

Джонатан.

Джон по едно време отвори очи , а след това се протегна и прозя. Явно беше заспал за известно време без да усети. Той погледна часовникът и видя , че е заспал само за дистина минутки. Настани се по - удобно върху дивана , а след това взе дистанционното и започна отново да превключва каналите за да види дали дават нещо интересно по това време. Бяха минали само десет минути , но все пак можеше да се е пръкнало нещо интересно. Не , не , не и не . Нямаше абсолютно нищо интересно по тази телевизия , но все пак реши да остави канала на AXN по който даваха някакъв сериял. Не беше много зле в интерес на истина , но просто беше леко скучен.

Елизабет Батори

След около два часа, бутилката беше напълно празна. Аз не бях стигнала до решение. Не мисля, че можех да продължавам повече така. Изправих се, взех празната бутилка и чаша и ги внесох вътре. Той беше там. Лежеше на дивана и по-всичко личеше, че спи. Оставих чашата и бутилката на кухненския плот и отидох при него. Нямаше много място върху дивана, но успях да намеря точно толкова, колкото да се настаня. В крайна сметка повече се бях настанила върху него, отколкото върху самия диван, но това бяха подробности. Единия ми крак се оплете в неговите, а ръката ми обгърна кръста му, докато главата ми се отпусна на гърдите му. Докато спеше поне можех да си представям, че нещата са по-различни от тези в действителността.

Джонатан.

По някое време Джон се събуди като отвори очи и установи , че Елизабет се е настанила почти върху него. Той се усмихна , а след това много нежно я погали по главата. Пъхна ръце много внимателно за да не я събуди под нея , а след това се изправи също толкова внимателно и започна да я носи към спалнята. Той я постави от нейната страна на леглото , а след това я загъна като изглеждаше , че тя все още не се бе събудила. След това той отиде и изгаси лампата която бе светнал при влизането си. Също така отиде до телевизора изгасяйки и него и всичко останало което свети и се върна в спалнята. Отви внимателно неговата страна на леглото , а след това легна под завивките.

Елизабет Батори

В просъница ми се стори, че ме пренася, но благодарение на виното, успях да издам някакви членоразделни звуци. После отново привлечена от топлината на тялото му се сгуших в него и продължих да спя.
Събудих се едва на следващата сутрин, раздразнена от сноповете слънчеви лъчи, които влизаха през прозорците. Размърдах се и отворих едва едва очи, за да установя, че се намирам в спалнята, а той спи до мен. Позволих си една сънена усмивка, а след това напълно опиянена от гледката на спящия Джон, се загледах в него. Това втренчване в него, вероятно щеше да го събуди много скоро, но все още не беше и можех да продължа да го изпивам с поглед...

Джонатан.

Наистина не се мина много време. Все пак това беше леко "закачливо". Цялата тази работа с гледането. Не след много дълго Джон си отвори едното око , а след това видя момичето. Усмихна се леко като се протегна и сложи ръката си върху нея , а след това я прегърна и я придърпа към себе си. Издаде сънлив звук и промълви:
-Какво? Само ще ме гледаш ли. И аз заслужавам целувка.
Всичкото това което каза го каза сънливо и мънкайки едвам , едвам разбирайки му се , но се надяваше поне Елизабет да го бе разбрала достатъчно добре защото той по един или друг начин си искаше целувката.

Елизабет Батори

Усмихнах се мързеливо и се присламчих още повече към него. Плъзнах пръсти по лицето му. После се наведох и докоснах устните му с моите.
- Добро утро... - Прошепнах тихичко в тях и нахално пъхнах езиче между устните му, за една по-истинска и продължителна целувка, която сякаш събуди и двама ни и прерасна в нещо повече от това.
Правихме секс и беше дори по-хубаво от кафе. Накрая бях изпълнена с толкова много енергия, че не знаех как ще я изразходя. Придърпах белия чаршаф към гърдите си и поех дълбоко въздух.
- Това ми липсваше... - Сексът с него наистина бе хубав... Добре де, хубав бе меко казано. Сексът бе огън и май само там нямахме никакви проблеми. Лежахме дълго време без никой да казва нищо.
- За какво беше това семейно събиране? - Никога не ме беше водил на такова, а единствения път, в който се е случило, аз не помнех нищо. - И как въобще... - Замълчах за секунда. - Последното което помня, е че бяхме на летището и после... - Спомените ми бяха много неясни и дори не бях сигурна дали са спомени.
- После не помня нищо...

Джонатан.

Джон се усмихна весело , а след това се обърна към нея и я погледна в очите. Той излъчваше увереност и сигурност. Разбира се това го направи с цел. Най - сигурният вариант да излъжеш някого е да го гледаш в очите. Може би при повечето не , но при него беше най - сигурният защото можеше да го прикрие.
- Ами... семейно събиране. Майка ми се появи от нищото след толкова много години , а след това баща ми просто те телепортира при нас , а след това ти се напи до козирката , за малко да припаднеш и като цяло... май това е всичко. И ето ни тук. Имаше доста "хора" на това събиране които разбира се са част от семейството. Ти също си част от това семейство и заради това беше там. Общо взето това е цялата история.
Джон докато казваше това говореше спокойно и с умерен тон или по - скоро леко по - тихо от нормалното. Все пак бяха близо един до друг.

Елизабет Батори

Малко се ужасих от начина по който ми описваше как точно са се стекли събитията.
- И го казваш толкова спокойно? - Скрих лицето си в ръце.
- Напила съм се до припадък пред семейството ти и... - Въздъхнах отчаяно. Него нямаше какво да го притесни. Можеше до нас да гръмне бомба и той нямаше да се трогне.
- Много ли зле беше? - Престраших се да попитам все пак, като не знам до колко можех да разчитам на неговите критерии за добро и лошо представяне.
- Имам предвид... напиването ми... лошо ли се държах или станах за смях пред всички? - Не си спомням някога преди да съм се напивала чак толкова много, че след това да не помня нищо.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next