Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

39% 39% [ 28 ]
36% 36% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 72

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Кога ще възродим форума? on Пон 22 Яну 2018, 07:17

Реджина Милс

Въпреки всичко - всичките препирни, всичките скандали, които се случваха тук в периода 2012-2014 година, това си остава най- добрият роул-плей форум в целия български интернет!
За съжаление обаче с времето, роул-плей идеята замря. Напоследък обаче, у мен(надявам се да не съм единствен) се заражда идеята отново да започна да пиша роул-плей, да създам свой герой, когото да развия(а защо да не продължа историята на Реджина?)
Когато и да го видите това съобщение, можете винаги да се свържете с мен. И-мейлът ми е yordan.vasev24@gmail.com без да се притеснявате. Имам желание да възродим роул-плея именно в този форум.. да се съберем добрите стари приятели - Мел, Рейчъл, Емили, Алън, Фей, Реджина, Gossip boy и др. и нека да се забавляваме водейки роул-плей във РПГ ФОРУМЪТ НА ВСИЧКИ СЕРИАЛИ още веднъж в продължение на часове.. иска ми се отново да прекарваме тук по цели дни, да стоим до късни нощи :D и да водим РП, както в доброто старо време - в периода 2012-2014....

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]