Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 If this was possible on Сря 09 Мар 2011, 02:45

Клеър Салватор

Ами аз бях вдъхновена да напиша разказ за това, ако любовта между Деймън и Елена беше възможна. Малко е лигаво... ама за първи път се опитвам, така че не ме съдете !!! :beach:

ГЛАВА 1 - Гледам на нещата по друг, по-различен начин

Събудих се и се чувствах странно. Сякаш една част от мен липсваше...през целият ден бях отнесена и леко тъжна. Реших да отида при Стефан. Стигнах до вратата му и почуках...никой не ми отвори затова влязох вътре. Повиках го по име, но никой не ми отговори. Изведнъж пред мен се оказа Деймън с малката му доволна усмивка. Тогава осъзнах, че вътрешно съм искала да се видя с Деймън, а не със Стефан.
- Здравей Елена... каква неочаквана изненада.
Каза той и ме погледна със сиво-сините си очи. Все така гледайки ме, той леко се приближи към мен.
- Деймън неочаквана изненада? Наистина?
Засмях се и двамата отидохме в хола. За първи път през главата ми минаха мисли, за това колко привлекателен е Деймън.
Спри Елена...овладей се. Той е брат на гаджето ти. Той е ужасния, манипулативен брат на Стефан. Това е Деймън - човекът, който никога не те е привличал по какъвто и да е начин.
Помислих си аз и несъзнателно прехапах устни. Това беше толкова странно. Явно Деймън беше забелязал, този мой жест и отново се усмихна. Пак тази привлекателна усмивка.
- Какво има Елена...?
Попита той и отметна кичур от косата ми. Усетих ръката му минаваща по лицето ми и цялата потреперих. Защо се чувствах така? Никога преди не ми се беше случвало такова нещо. А сега... сега аз усещах нещо към него. След толкова много време, мисля че бях отвърнала по някакъв странен начин на чувствата му.
- Не знам. Аз? Не знам какво ми е.
Скъсих разстоянието между нас и леко долепих устните си до неговите. Отдръпнах се след няколко секунди, бях в шок. Не предполагах, че мога да направя подобно нещо. Бях тръгнала да ставам от дивана...когато Деймън обви ръка около кръста ми и ме притисна до себе си...
- Елена? Сигурна ли си в това? Искаш ли го наистина?
Не казах нищо, просто отново го целунах. Мисля, че това беше достатъчно показателно за това, което искам и за това дали съм сигурна. Вгледах се в очите му и на лицето ми се появи усмивка. Разбрах, че вътрешно винаги съм го искала. Разбрах, че винаги съм го... обичала.
- Искам го...искам теб. Сигурна съм.
Но тогава той се отдръпна. Сякаш това, което правихме беше грешно. Явно наистина беше, но знаех, че и двамата го искаме. Знаех, че той ме желае, желаеше ме от толкова много време. Само не разбирах, защо се отдръпва.
- Какво става Дей? Да не би да съм се заблудила?
Попитах аз учудено и станах от дивана готова да си тръгна. Той ме хвана за ръката и ме придърпа към него.
- Не... не си се заблудила. Искам те, искам те ужасно много. Но, ако те имам, ако те имам сега... какво ще стане после? Какво ще стане със Стефан?
Попита той и ме целуна, страстно и изпепеляващо. Никога не бях целувана така....

2 Re: If this was possible on Съб 12 Мар 2011, 13:27

Мел Евънс

супер е, не е лигаво ;дд

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]