Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

» Плаж » Плаж

Иди на страница : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 41 от 41]

1 Плаж on Съб 15 Яну 2011, 14:35

Мел Евънс

First topic message reminder :

1001 Re: Плаж on Пон 06 Яну 2014, 13:30

Зоуи Редбърд

Беше странно,че решихме да се разходим на плажа като се има предвид времето и часа.Е все пак беше хубаво,а ние не бяхме от най-нормалните.Това място не се беше променило.Пясъкът си беше там,морето,разбиващите се на брега вълни,всичко беше както го помнех от последния път,който дойдох тук.Наистина се бях забравила.Боже,станала съм като пенсионерка,това ще се промени.
Изпратих всичките си мисли на далеч и просто седнах на пясъка.
- Знаеш ли .. - казах на Алексия след като тя седна до мен. - ...виж какво купих от бара малко след като ти излезна първа. - засмях се и измъкнах от чантата си една бутилка Джак и две пластмасови чаши.Понеже не носех много неща в чантата си лесно го побрах.Повдигнах вежди и отворих бутилката.
- Да пием за нас отново? - засмях се отново и налях двете чаши до горе.

♥There are no happy endings. Endings are the saddest part. ♥

♥So just give me a happy middle and a very happy start.♥

1002 Re: Плаж on Вто 07 Яну 2014, 06:48

Addison.

Това беше едно от най-любимите ми места в Мистик. Красиво, тихи и тук там се срещаше някой хубавец, който иска да си поприказвате. Бях на високи обувки, свалих ги и ги сложих в едната си ръка. Времето беше студено, но аз не усещах студ. Седнахме на пясъка и се зарадвах на съдържанието на чантата на Зоуи. Засмях се звънко.
- Добре, да пием за нас. - усмихнах се, опитахме да се чукнем с пластмасовите чашки, но беше трудно и оставихме това занимание. Отпих и се загледах в хоризонта, радваща се на тишината тук.

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

1003 Re: Плаж on Сря 08 Яну 2014, 11:09

Зоуи Редбърд

Пясъкът беше доста студен,но аз реших,че е разумно да се излегна на него, докато не разбрах, че косата ми се е напълнила с пясък.Не беше толкова трагично,затова се изправих и я почистих колкото успях.
- Е, какво те върна обратно в Мистик ?- попитах я след известно мълчание.
- Липсвах ти много,признай си. - допълних и се засмях.

1004 Re: Плаж on Чет 09 Яну 2014, 06:41

Addison.

Засмях се на добавката към въпроса.
- Не знам, Зоуи. Писна ми да обикалям, тук-там, тук-там - омръзва. Има страни, които посещавам за пореден път. Града ми липсваше ужасно много, а и хората тук - както и ти глупаче. - засмях се и продължих. - Просто искам да бъда поне малко щастлива, а това обикаляне няма как да ми даде щастие, може да ми донесе само чувството за самота или свобода не знам, кое точно. - усмихнах и се и отпих от питието си - Ами ти, какво правеше без мен, ходи ли някъде?

Not really sure how to feel about it..something in the way you move...
"

make me fell like I can't live without you..[

1005 Re: Плаж on Съб 11 Яну 2014, 04:05

Зоуи Редбърд

- Да,но не мога да се похваля с нищо. - казах и се засмях.
Долях чашата си и се загледах в спокойното море.След известно мълчание се обърнах съм Алексия с думите:
- Знаеш ли какво ми липсва най - много ? - направих драматична пауза и си отговорих сама,подсмийвайки се. - Момчетата.Отдавна не съм имала сериозна връзка или каквато и да е връзка.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 41 от 41]

Иди на страница : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

» Плаж » Плаж