Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

» Плаж » Плаж

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 6 от 41]

1 Плаж on Съб 15 Яну 2011, 14:35

Мел Евънс

First topic message reminder :

126 Re: Плаж on Пет 11 Фев 2011, 17:11

Мейсън Моран

Той се излегна до нея и каза:
-Еми.... доста по-различно е.... като човек се чувствам толкова свободен, но и толкова затворен и бавен. Мога да съм всичко.. самолет, мотор, но никога не знам какво е да си себе си. До сега не съм контактувал с никого... и никой не се е опитвал да контактува с мен. Имаше един случай, когато един мой собственик си говореше с мен, но го изкараха луд и се самоуби в мен. Не знам.. сякаш съм вещ и когато имам собственик му позволявам да прави каквото си пожелае с мен, а когато съм човек ме имат за равен.. странното е, че не знам какво е да си и двете едновременно. Не съм срещнал собственик, който да иска говореща кола или пък някой който да сметне човек-робот за приятел. - той я изгледа и попита:
-Ами.. ти как мислиш... дали ада е по-страшен от векове робуване?

127 Re: Плаж on Пет 11 Фев 2011, 17:20

Sally Clermon

Стана ми ясно , бил е самотен . Доста години е прекарал като разни машини .А аз едни 200 в Ада и там не бе цветя и рози , но за вампирите си беше .
-Ми зависи .. хората които отиват в Ада са подложени на какво ли не !?Но вампирите , те имат по-голяма свобода .. понякога ни пращаха да убием някой ,но рядко . А и 200 години за вампир са нищо .. само 2 години от целия им живот , а и предпочитаме да спим доста ...
Отговорих на въпроса му и се засмях .
-Сигурно е трудно да няма с кого да говориш , да нямаш приятели ..
Попитах го тъжно .

128 Re: Плаж on Пет 11 Фев 2011, 17:24

Мейсън Моран

Той загледа небето и каза:
-Свикнъл съм да ме имат за неудушевен предмет. За това и аз си говоря със всичко неживо. Летя до луната или звездите, говоря с дърветата или пясъка. Разбирам ги. На природата също и е трудно, но.. по-трудно е да намериш перфектния партньор. Много ми се иска да срещна някой, който би ме приел такъв, какъвто съм. Който би пожелал да спи в едно легло с мен или просто да се отпусне на капака ми.. някой, който би ме приел като приятел, но това за мен е невъзможно. По-скоро ще нямеря някой който да се възползва от мен и да ме мисли за автомобил и нищо повече.. - след тези думи той направи фалшива усмивка и допълно:
-Някой ден ще науча какво съм, дори и да ми коства живота, който е толкова безжизнен.

129 Re: Плаж on Пет 11 Фев 2011, 17:31

Sally Clermon

"Ей , някой ме разбира ! "казах си .
-Познато .. кой би иска да е приятел с някой кръвопиец ??Винаги щом някой разбере го убивам , че как , тогава се вярваше във всичко ! Щяха да ме подгонят с факли . Винаги накрая свършва с кръвопролитие . Например с Хенри.. толкова бе влюбен , а аз исках само кръвта му и един ден я получих ...Всичко човешко умира .. докато го опозная , вече е мъртъв !
Отвърнах с дълбока въздишка .

130 Re: Плаж on Пет 11 Фев 2011, 17:37

Мейсън Моран

3Д се завъртя така, че да гледа момичето и каза:
-Елиза, явно и двамата сме изстрадали доста.. какво мислиш? Дали ще намерим нещо интересно в този свят? Би ли рискувала, за да спечелиш нещо, което много желаеш? - след тези думи той се отпусна на пясъка и попита:
-Имала ли си автомобил, който да ти изпълнява желанията?

131 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 06:26

Sally Clermon

Автомобил изпълняващ желания ?! Не мисля ,че съм имала нещо подобно , да не би да е като лампата на Аладин ??
-Какво имаш предвид под ""да ти изпълнява желанията?
Погледнах го зачаквайки разяснение .

132 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 07:53

Мейсън Моран

Той си стоеше усмихнат и каза:
-Еми.. мога да те закарам където пожелаеш, да отида до където пожелаеш, за каквото пожелаеш.. абе изцяло, ако желаеш нещо от мен може да го поискаш. - след тези думи той се приближи още малко и попита:
-Имаш ли нещо наум.. да желаеш предмет или човек в момента?

133 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:02

Sally Clermon

-Ами .. не искам човек , защото съм убивала всеки , а предмети .. не мисля .. а пък и къде другаде да ида .. то е ясно че ако някой разбере каква съм пак ще убивам и пак ще се махна от този град . А , ти как успяваш да останеш неразкрит ??
Попитах докато задълбочено гледах неподвижните блещукащи звезди .

134 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:06

Мейсън Моран

Той я загледа и каза:
–Тайна.. но имам една идея... - след това Д се отпусна на пясъка и каза:
-Елиза.. ако обещаеш, че ще си общуваш с мен.. като приятел.. аз ще те пазя от всички и ще живеем като нормални хора. Искаш ли?

135 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:13

Sally Clermon

Нормални хора .. хмм .. може и да стане .
-И двамата печелим приятел и няма да е нужно да те убия след като знаеш че съм вампир ..
Отвърнах със смях.Не беше смешно , но поне се радвах ,че след първия ден тук си намерих приятел и разбрах че има роботи с чувства !

136 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:15

Мейсън Моран

Той се изправи и каза:
-Усещаш ли природата? Тя е мъртва като мен, но има чувства.. - след това затвори очи и допълни:
-Осети вятъра и въздуха.. всичко, което ни помага да живеем.. така де.. ви помага.. на мен ми помагат наноботите - след тези думи я погледна и попита:
-Ами.. какво мислиш за мен? Плаша ли те?

137 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:21

Sally Clermon

Леко се засмях ,след това леко се надигнах и го погледнах .
-Стара съм , но в началото ме страстна .. превърна се в кола !Но после разбрах , просто не си свикнал да си ... как да го кажа .. човек .. сам каза че си свикнал да те възприемат като неодушевен предмет ... аз те приемам като човек .. тоест не ме плашиш ! Но ти трябва да се смяташ за такъв !
Отвърнах му аз и след това отново се излегнах на пясъка .

138 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:24

Мейсън Моран

Засмях се и казах:
-Да.. ще е лесно.. ако вътрешностите ми не са наноботи - след тези думи ръката ми стана сребристо лъскава и се превърна в острие, върнах я в нормалният и вид и допълних:
-Тези малки роботчета в мен са моят живот.. ако се мисля за човек те ще ме намразят и просто ще съм.. едно тяло без същност.. няма да ми е лесно.. предпочитам това да съм използван, но да разчитам на тях.. - след тези думи я погледнах и допълних:
-Сигурна ли си че няма някое скрито желание вътре в теб, което да изпълня?

139 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:32

Sally Clermon

- Повярвай никой не искам да виждам ... няма човек който до не съм убила . С времето станах егоист , мислех само как да се спася , а за да живея трябва да убивам и тогава хората умират . Не мога да ям животни , защото те не ми дават достатъчно сили , а на мен ми трябват за да движа отдавна мъртвото си тяло !! Странно е , защо не мога да разбера нищо за теб ??
3D ме погледна странно , след това отново леко се надигнах и започнах да обеснявам .
-Знаеш ,че вампирите имат дарби , моята е да разбирам всичко за дадено същество и неговите мисли само с поглед , това става когато поискам , но защо не влияе върху теб ??

140 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:35

Мейсън Моран

Той се засмя и каза:
-Еми според изчисленията по данните ми - главата на момчето се отвори и се видя процесор, който беше доста добре защитен. След това се върна в нормалното си състояние и допълни:
-Аз съм машина и нямам мозък, а процесор.. на него не му влияе нищо, защото имам перфектната защита и не изпращам данни извън тялото си.. Така мога да знам всичко за теб, но ти не можеш да знаеш нищо за мен... освен ако не желая.. кажи какво искаш да научиш и ще ти кажа. - след тези думи той клекна пред нея и зачака.

141 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:41

Sally Clermon

Добре .. за първи път видях как на някой му се отвори главата !! След тази странна гледка разтърсих глава и се замислих какво да го питам .
-Какво е да летиш ??
Попитах го , много ми е интересно какво е да си във въздуха , или да си самолет във въздуха ..

142 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:42

Мейсън Моран

Той се усмихна и каза:
-Еми.. ще ти покажа.. - след тези думи той я повдигна в ръцете си и попита:
-Готова ли си?

143 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:47

Sally Clermon

-Ами ..
Замислих се аз . И да падна ще се възстановя за няколко минути , но не знам дали имам страх от високо .. вампир със страхове .. "Елиза стегни се бе !" казах си .
-Даа ..
Казах , но не бях особено сигурна , но все пак Даре е робот , няма как да катастрофира , нали ??

144 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 08:50

Мейсън Моран

Той се засмя и леко отскочи от земята. След секунда тя усети как тялото и се долепи до седалката му и той каза:
-Ей сега ще усетиш какво е да летиш.. - когато достигна височина от 5000 м надморско равнище се превърна в човек. Елиза стоеше в ръцете му и той каза:
-Усещаш ли.. това е свобода.. в момента падаш, но ако се отпуснеш ще полетиш.. - усмихна се и допълни:
-Не се притеснявай.. аз ще те хвана.

145 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 09:01

Sally Clermon

Леко изпищях , не посмях да отворя очи .
-Обещаваш ще ме хванеш нали !!
Не дочаках отговор ,но успях да си отворя очите . Не е толкова страшно , може да се каже забавно .. 3D сякаш си седеше във въздуха ,а аз не мръдвах.Е той бе свикнах .
-И сега какво ..

146 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 09:04

Мейсън Моран

Д се отпусна и разпери ръце, като каза:
-Отпусни се... и просто.. усети вятъра.. как те докосва.. това е летенето.. свобода.. - след тези думи се усмихна и допълни:
-Имаш още около 15 минути, докато паднем.. - и се засмя..

147 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 09:10

Sally Clermon

Паднем .. добре . Направих това което 3D каза , хмм наистина е освобождаващо . Имахме още около 13 минути . Забавно ..
-И падаме .. как ..?
Попитах го аз .

148 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 09:15

Мейсън Моран

Той я гледаше спокойно и каза:
-Еми в момента съм се отпуснал и от моята тежест на тялото падам доста по-бързо, но се опитвам да съм наравно с теб чрез двигатели - след тези думи я загледа и допълни:
-Сега просто си лети.. не мисли за нищо друго.. аз няма да позволя да се нараниш.

149 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 09:22

Sally Clermon

-Аз не мога да бъда наранена , освен с кол в сърцето ..
Допълних аз и се усмихнах . След това започнах да се въртя във въздуха ,ама това се е забавно . След това се спрях и се засмях .
-Ако искаш си падай аз ще те настигна ..
Усмихнах се и отново започнах да се въртя ,но по бавно.

150 Re: Плаж on Съб 12 Фев 2011, 09:27

Мейсън Моран

Стоях близо до него и допълних:
-Ами не.. сега ще те изненадам.. - Д започна да се доближава до нея и я прегърна, като допълни:
-Наближаваме земята - тогава двамата се приземиха тежко на мясъка, но момчето използва тялото си, за да олекоти сблъсака и той да приеме повечето от натиска. Елиза усети само как пада все едно се приземява върху меко легло и след това можеше спокойно да се отпусне. Д я погледна и попита:
-Е? Какво мислиш? Какво е да летиш?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 41]

Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Next

» Плаж » Плаж