Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

» Плаж » Плаж

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 39 от 41]

1 Плаж on Съб 15 Яну 2011, 14:35

Мел Евънс

First topic message reminder :

951 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 09:36

Валанар Соул Байндър

Не се получи така както обмислях ,но ми допадна реакцията и щом сменихме темата и реших да не повдигам дори въпроса повече нито за заплашването което тя оточни и нито за расата и като след думите и просто леко се отласнах от пясъка под кракта си и пак се потопих леко до врътът във водата и се отдалечих на 50см до 1 метър от Алекс с думите :

"-Извинявай погледа ми се отмести явно е от пиенето или просто згреших очите ."

Леко шеговито измъкване знам ,че не действа ,но все пак да го изпозлвам.

952 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 09:43

Ария Чайм

Схванах малката му шегичка и затова се и усмихнах.
-Алкохол или не, на мен не ми пречеше.-заявих, след което направих няколко крачки навътре.
Поех въздух и погледнах Закия, след което се гмурнах.
Поплувах насам натам и когато усетих, че въздуха ми свършва се показах над водата. Луната все още светеше силно, а на нейния фон изглеждах като една сянка.
Потърках очи и поех въздух. С периферията си забелязвах Закия. Интересно ми бе дали ще успея да се отпусна напълно, или ще се старая да не правя лоши неща.

953 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 09:51

Валанар Соул Байндър

Видях ,че Алекс нещо се разплува ,ноаз се зачудих да ли да не излезна ,че бая бях стоял вътре и за това почнах бавно да плувам към брега и постепенно излезнах и поседнах на пясъка със скръстени крака и погледнах към водата и как луната се отразяваше в нея и как лесно се виждаше само Алекс вътре и в главата ми налетя мисъл "я мокро пиле" ХД.

954 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 09:55

Ария Чайм

Закия излезе, но аз реших да поседя още малко вътре. Поплувах докато не се изморих, след което бавно се насочих към брега. Усещах как нивото на водата спада, докато накрая не достигна глезените ми. Седнах на минимално разстояние от събеседника ми, след което се облегнах на ръцете си.
-Една наистина оползотворена нощ.-казах аз, като поех дълбоко въздух.

955 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 09:59

Валанар Соул Байндър

Погледнах към Алекс като и чух коментара и казах :
"-Мдам аз нямам оплаквания добре си прекарах!"
След което се излегнах на зад и си сложах ръцете зад главата колкото да ми е малко по ободно докато съм се излегнал и добавих :
"-След малко всеки ще си продължи по пътя.."
И погледнах с периферното си зрение на страни където ми бяха дрехите .

956 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:02

Ария Чайм

Закия също бе доволен от вечерта. Добави също и че след малко всеки ще тръгне по своя път. Усмихнах се и погледнах към дрехите си. Щях да изчакам поне малко да изсъхна.Облегнах се на лактите си и затворих очи за миг. Замислих се какво да кажа, но нищо не ми идваше на ум, поне не думи.

957 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:06

Валанар Соул Байндър

Настана леко тегаво мълчание след последните ми думи за това реших да разцепя тишината и погледнах към Алекс с думите :

"-Та какво мислиш за новите мис и мистър Мистик таун ?"

Поне да преминем на тема която беше обхванала града през последните 2 дена.

958 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:11

Ария Чайм

Закия прекрати мълчанието, като ме попита какво мисля за новите Мис и Мистър Мистик Таун. Честно казано не следях нещата. Вярно че бях гласувала, но така и не научих кой печели.
-Ами, след като отпаднаха двойката, за която гласувах, спрях да следя нещата. Та кой спечели?-попитах го, като отново отправих поглед към него.

959 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:15

Валанар Соул Байндър

Позамислих се как точно им бяха имената и казах :

"-Еми спечелиха Рейчъл Бери и Сам Уинчестър интересна двойка не съм виждал нито 1 от 2 мата ,но изглеждат нормални създания .."

Да ,но тази тема май свършваше до тук сега вече ми беше леко тегаво да попитам каквото и да било мислите ми бяха другаде просто.

960 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:21

Ария Чайм

Закия каза кои са спечелили. Така или иначе не ги познавах лично.
-Браво на тях.-отбелязах.
Мълчанието се върна. Забелязах, че Закия сякаш тялом бе тук, но не и духом. Беше ми интересно за какво мисли, но едва ли някога щях да разбера. Все пак не четях мисли, но поне се сетих за едно създание, което може.
Изведнъж станах и го погледнах за пореден път.
-Искаш ли да се поразходим по плажната ивица?

961 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:24

Валанар Соул Байндър

Този път Алекс разби тишината с много итнересна идея не бях обмислил подобна разходка за това само станах и погледнах към нея като казах:

"-Ама май ще е по добре ако поне се облечем ,а ?"

Защото не знаех точно до къде ще ходим и да не ни зачезнат дрехите просто.

962 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:35

Ария Чайм

Зарадвах се, че той се съгласи, затова и се усмихнах.
За дрехите имаше право.
-Дам, иначе може да ни ги отмъкнат.-казах аз, макар че с тях и без тях, нали имах други у дома, но все пак.
Фиксирах дрехите си, след което отърсих пясъка от тялото си и се облякох, дори се обух.
Изчаках Закия да се облече, като направих няколко крачки напред.

963 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:39

Валанар Соул Байндър

Последвах примера на Алекс като си отидох до дрехите по отупах се от пясъка и се оправих като след това леко по леко настигнах Алекс като застанах от лявата и страна ,но се дръпнах поне на 50 см от нея все пак да си има лично пространство и както си ходихме само казах :

"-Ти иначе какво работиш ?"

Странен въпрос ,но ми беше интересно поне да имаме тема за разговор.

964 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:42

Ария Чайм

Момчето ме настигна и застана от лявата ми страна. Вървяхме бавно и спокойно и за да не бъде пълна тишина, както преди малко, Закия попита какво работя.
-Нищо.-отговорих кратичко.
Тогава се позамислих, след което допълних.
-Чудела съм се дали да започна работа много пъти, но винаги се разколебавам и се отказвам. Може би просто не знам какво точно искам да работя, не знам. Ами ти?-върнах въпроса.

965 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:47

Валанар Соул Байндър

Мдам леко я разбирах аз дори не знаех защо работя като дори и не ми харесваше и когато ме попита аз какво работя само казах :
"-Бодигард пълна скука .."
Макар ,че истината беше ,че работя това само колкото да взема информация за някой и да направя с него това което дефакто ми беше работата да го обера или да го убия ако "позволи" ,но разбира се нямаше да и кажа точно това и за това добавих :
"-Искаш л ида изиграем една игра на въпросчета без граници ?"
Това беше забавен начин да си губиш времето докато обикаляш и се радваш на шума на морето.

966 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:53

Ария Чайм

Явно Закия никак не си харесваше работата. Чудно защо тогава работеше? Така или иначе не смятах да навлизам в подробности, все пак имах си граници.
Той ме попита дали съм навита да играем на една игра. Въпроси без граница. Да защо не? Тъкмо малко ще се поотпусна.
-Ами давай тогава.-заявих смело.

967 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 10:55

Валанар Соул Байндър

Щом Алекс се съгласи леко се усмихнах и само казах :

"-Добре тогава който отговори той пита след това въпрос."

И така след като отчних и това остана само да измисля първия въпрос който ми хрумна почти веднага и казах :

"-Любима музикална група !"

968 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:01

Ария Чайм

Изяснихме как ще процедираме с въпросите. Той започна, като зададе първият въпрос. Хвана ме на тясно. Слушах най-различни стилове, но никога не съм се замисляла коя група ще ми е любима.
-Ами в момента се сещам за няколко. Едната е Imagine Dragons, Shiny Toy Guns, The Prodigy и Hollywood Undead. Сигурно има и още, но в момента не се сещам.-усмихнах му се.
Бе мой ред, затова направо питах.
-Коя е любимата ти песен?

969 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:06

Валанар Соул Байндър

Отговорът на Алекс ми допадна поне последните 2 групи ,но за Hollywood Undead знаех ,че песента която най много ми харесваше беше Undead и след това чух нейния въпрос който яко ме затрудни харесвах много песни и за това се замислих няколко секунди като наркая казах :

"-Еми за сега любимата ми песен е Bleeding For The Harder ,но най вероятн ое само временно."

Като продължавахме да ходим и сега стана мой ред да питам като казах :

"-Смисъла на живота ти който те кара да ставаш сутрин и погледнеш света."

Можех да задам въпроса и по елементарно ,но така звучеше по красиво хД.

970 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:13

Ария Чайм

Закия се позамисли, след което отговори на въпроса ми. Не бях чувала песента, но сигурно си я биваше.
Отново бе негов ред. Въпроса му не беше никак лесен, но поне бе зададен красиво.
-Смисълът... Как да го кажа, ами... Надеждата, любовта, щастието... Но може би просто ме вълнува бъдещето.-отговорих, макар и малко несигурна.
Не се бях замисляла преди, но вместо да изпадам в дълбок замисъл, по-добре да задам въпрос.
-Имал ли си късмета да откриеш смисълът на любовта?

971 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:18

Валанар Соул Байндър

Алекс изброй интересни неща който и усмислят живота и после ми зададе в свой ред поредния въпрос който леко ме накара да се усмихна и ми идваше дори да се засмея леко ,но това ставаше така когато някой спомена думата любов и за това смао казах :

"-Смисълът на любовта,а...еми като се замисля май не съм ..а и не мога да изпитам това чувство не знам защо може да не съм намерил подходящия човек с който да го споделя за да го разбера."

И веднага побързах да задам следващия въпрос като добавих :

"-Влюбвала ли си се ?"

972 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:23

Ария Чайм

Отговора на Закия ми хареса. Той беше толкова прав. Усмихнах се, а той изстреля следващия въпрос.
Дали съм се влюбвала? Ах, защо точно този. Замислих се преди да отговоря.
-Да...-отговора бе кратък, най-вече защото винаги ме подсещаше за миналото, което аз упорито отбягвах.
-Каква е главната цел в живота ти?-побързах да задам въпроса си.

973 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:28

Валанар Соул Байндър

Точно ми стана интересно как само на бързо без да оточни каза "да" и преди да кажа нещо последва нейния въпрос който яко ме хвана на тясно е тук трябваше да излъжа за това казах :

"-Главната ми цел в живота е да го изживея до краен предел и поне да умра с усмивка на лицето ."

Мисля ,че се справих бая добре в отговора и добавих :

"-Имаш ли си гадже ?"

Да този въпрос повечето пъти се задаваше 1 ви когато се запознаеш с някой ,но аз не следвах правилата задавах го последен ХД.

974 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:34

Ария Чайм

Да, целта му ме накара да се усмихна. Та кой не цели това, но казано от него звучеше по реално.
Следващия въпрос беше интересен.
-В момента съм волна птичка.-реших да поукрася отговора. Интересно защо чак сега ме попита. Обикновено това беше един от първите въпроси при запознанствата.
-Мечтаеш за?-попитах аз. Поне на този въпрос, човек можеше да си съчинява колкото иска.

975 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:39

Валанар Соул Байндър

Добър отговор от нейна страна ,но сега беше време на поредния и въпрос който ме убиваше вътрешно...трябваше пак да измисля нещо друго освен истината за това казах :

"-Секси момиче което ще ми изпълни всичките желания ."

Да най нормален отговор на всяко мъжко създание и точно заради това реших да задам малко по опасен въпрос не знам да ли беше добре да го правя ,но да поемаш рискове е забавно за това казах :

"-Последната ти перверзна мисъл е била със ?"

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 39 от 41]

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

» Плаж » Плаж