Добре дошли в Мистик Таун!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Translator

Вход

Забравих си паролата!

BG TOP
BGtop
Icon
Icon
Icon
Icon
Poll

Имате ли пари за книги или разчитате на безплатните бройки от форуми/сайтове?

38% 38% [ 27 ]
37% 37% [ 26 ]
25% 25% [ 18 ]
0% 0% [ 0 ]

Общо гласове : 71

Последно онлайн
Пазарска количка

Гост това е твоята пазарска количка, използвай я за пазаруване от магазина.

Втора употреба

Рекламации

Top posting users this month

You are not connected. Please login or register

» Плаж » Плаж

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 40 от 41]

1 Плаж on Съб 15 Яну 2011, 14:35

Мел Евънс

First topic message reminder :

976 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:51

Ария Чайм

Да нормален отговор за всеки мъжки индивид. Погледнах настрани, опитвайки се да не се засмея.
Въпроса, който той зададе бе доста рискован, плюс това не знаех как да отговоря, тъй като докато плувахме поне няколко такива мисли ми минаха през главата.
-Чисто и просто с теб.-усмихнах се.
Надявах се после да мога да обвиня алкохола за всичко.
За да не се чувствам конфузно реших да попитам абсолютно същия въпрос.
-Ами ти? С кого е твоята последна перверзна мисъл?

977 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 11:56

Валанар Соул Байндър

Това направо ме изненада главно факта как само точно отговори без да овърта и не го очаквах де ,но тогава вече като ми зададе същия въпрос трябваше да мисля бая умел начин за да се измъкна и казах :

"-Ами...имаше ..абе с теб."

Не знаех как да овъртя отговора ,а и все пак човек да остане по бельо и да не си помислиш и 1 перверзно нещо с него си беше невъзможно за това реих на бързо да задам следващия въпрос :

"-Любим плод ?"

978 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:02

Ария Чайм

Закия реши да овърта, но в крайна сметка каза точният отговор. Честно казано, не бях много изненадана.
И ето, че следващия въпрос бе зададен.
-Черешките.-казах аз, като дадох една ведра усмивка, точно като на малко дете.
Позамислих се какво да го попитам и в крайна сметка реших да е някой съвсем обикновен въпрос. Обърнах се към него и попитах.
-Любимият ти филм?

979 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:06

Валанар Соул Байндър

Елементарен въпрос на който отговорих веднага :

"-Escape from L.A стар е ,но ми харесва ."

След като направихме още няколко крачки погледнах към Алекс и казах :

"-Пушиш ли ?"

Беше ми интересно какво ще каже знаех ,че пие ,но да ли пушеше .

980 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:10

Ария Чайм

Въпросът ми никак не го затрудни. Отговори мигновено.
След като направихме няколко крачки, то ме попита дали пуша. Явно повечето пъти пиенето вървеше с пушенето, но не и при мен. Смятах това за много вредно, макар че и алкохола си бе вреден, все пак си позволявах да пия от време на време, но никога не бях палила цигара.
-Не.-отговорих съвсем простичко. Това бе самата истина и едва ли имаше смисъл да се обяснявам.
Забелязах, че наближаваме края на ивицата, което беше жалко. Сигурно скоро щяхме да си вземем довиждане, но все пак имахме още време, затова и побързах с въпроса.
-В какво вярваш?

981 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:16

Валанар Соул Байндър

Това ми беше любимия въпрос за това само леко се усмихнах и казах :

"-В една поговорка "каквото е писано това ще стане" знам ,че някой хора казват "във себе си",но аз не съм от тези."

След това също забелязах ,че скоро май ще свърши разходката ни и попитах :

"-Съжеляваш ли за нещо ?"

Реших да задам въпрос свързан с самия и живот не знам колко беше удачно ,но ми беше любопитно.

982 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:23

Ария Чайм

Той добре боравеше с думите. Всеки негов отговор ме изумяваше и привличаше интереса ми. Въпроса, който последва обаче ме втрещи.
Естествено, че съжалявах. Миналото ми бе пълна бъркотия и една от най-големите ми грешки бе там. Съжалявах и още как, най-вече за това което сторих на човека, който се грижеше за мен, на собствения си баща.
-Всъщност, да, но това е нещо, което нито обичам да припомням, нито да споделям.-отговора ми може би беше малко рязък, но казах самата истина.
-Ами ти? Има ли нещо, за което да съжаляваш?

983 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:26

Валанар Соул Байндър

От отговора на Алекс усетих ,че май нацелих "болно" място и за това реших по добре да не казвам нищо повече по тази тема и направо да и отговоря на въпроса като казах :

"-Съжелявам ,че не убих един човек когато имах възможност.."

Това мисля ,че стигаше за отговор за това преминах в задаването на въпрос :

"-Любимо животно насекомо или там каквото и да е създание ?"

984 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:31

Ария Чайм

Да отговора му леко ме изплаши. Нима бе способен на това? Да той определено бе интересна личност, която бих изследвала с удоволствие.
Следващия му въпрос бе по лек.
-Това е лесно. Вманиачена съм по вълците.-заявих гордо. Наистина обичах тези създания. Те олицетворявах сила, мощ, интелектуалност, красота и много още подобни характеристики, които на мен ми се нравеха.
-Какво обичаш да правиш през свободното си време?

985 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:36

Валанар Соул Байндър

Хареса ми отговора и честно казано иаз бях фен на вълците за това си бях взел и едно хъски защото поне то можеше да бъде опитомено което ми припомни ,че вече Кастър като го няма кой ли ми разхожда кучето ,но се сетих ,че трябва да отговоря и казах :

"-Да си играя с магията ...да пия..да изледвам нови земи ..абе с 2 думи да се лутам някъде на майанта си буквално."

Като лек осе усмихнах и добавих :

"-А ти ?"

986 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:42

Ария Чайм

Никак не си губеше времето, както разбрах от отговора му. Интересни дейности, никога не бих се сетила за това.
Върна ми въпроса, а аз започнах да изреждам.
-Ами, да спортувам, да тренирам способностите си, да снимам, да се мотая в гората и с приятели. Също така и да пия, макар че не ми се случва често.-усмихнах се.
И така стигнахме до края на ивицата. И, макар че трябваше да се разделим аз все пак зададох последен въпрос.
-Би ли повторил едно излизане с мен като това, може би през деня?-попитах леко шеговито.

987 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:48

Валанар Соул Байндър

И така като стигнахме края погледнах Алекс и тя ми зададе леко шеговития въпрос за излизането като се позамислих леко лошото беше ,че найстина ми се искаше да кажа да ,но не можех защото денем бях зает с друго което не можех да и кажа какво беше за това просто казах :

"-Ако е писано ще го повторим било то ден или нощ!"

Отговорих с лека усмивка макар и да исках да го кажа много по сериозно и дори да кажа друго ,но не можех и за това само добавих след това :

"-Май вечерта ни завършва до тук ?"

988 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:52

Ария Чайм

Интересен отговор, до такава степен че предизвика вълнението ми. Относно въпроса му, макар и леко разочарована отговорих.
-Уви,да.-тогава се замислих защо тази ивица не бе по-дълга. Не винаги става това, което искаме.
-Предполагам тук ще си кажем довиждане.-казах аз и го погледнах.

989 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 12:56

Валанар Соул Байндър

Погледнах я в очите като честно казано не исках аз да съм първия който ще каже збогом на другия за това реших да проточа това и само казах :

"-Май е така...или ако искаш може да те изпратя до някъде ?"

Изпозлвах вратички беше не уместно и за това само предложих все пак не знам да ли вече не я претисках така.

990 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 13:01

Ария Чайм

Явно не само на мен не ми се искаше да свърши. Той предложи да ме изпрати до някъде. Позамислих се, може би до парка, но пък после можеше да стане и до нас и още и още. Не исках да прозвучи грубо, но все пак отказах. За да не остане с впечатлението, че имам нещо против това да остана с него, аз се приближих и му прошепнах нещо.
-Благодаря ти, за тази вечер. Искрено се надявам съдбата пак да ни срещне.-усмихнах се, като поех две крачки назад.

991 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 13:06

Валанар Соул Байндър

Усмихнах се и кимнах леко с глава видях ,че прави това с добри намерения за това реших ,че вече май найстина това беше за тази вечер и само казах :

"-И аз се надявам..довиждане.."

И на ръката ми се появи надпис като след секунда тялото ми беше обвито в тъмнина и изчезнах като дори стъпките който бяха останали след мен бяха заличени от лек морски бриз който ги покри с пясък.

992 Re: Плаж on Пет 30 Ное 2012, 13:10

Ария Чайм

Каза довиждане и изчезна. Аз само се усмихнах и тръгнах.
Повървях съвсем малко, след което си хванах едно такси. Бях изморена и единственото, за което мислех, беше леглото ми.

993 Re: Плаж on Сря 19 Юни 2013, 09:40

Лили Милър

Денят беше страхотен, слънцето галеше кожата ми. Усещах всеки един лъч на парещото, жарко слънце, но все пак ми беше приятно. Косата ми придобиваше червен оттенък ако на слънчева светлина, под правилния ъгъл погледнеш косата ми, харесвах червеното, винаги съм го харесвала, но според мен не ми стоеше добре. Намирах се на плажа, бях се върнала от дълга ваканция в любимия Мистик Таун. Плажът беше пренаселен, както и очаквах, а пясъка, рохкав и парещ. В един определен момент се чувствах като мазохист, който гази по така нагрелия се пясък, но в друг, осъзнавах колко красиво е всичко около мен и болката не ми правеше впечатление. Разпънах кърпата си и се съблякох. Намирах се до някакъв камък, но какво от това?! И без това място почти нямаше...

994 Re: Плаж on Сря 19 Юни 2013, 10:27

Мери Сантяго

Днес беше такава жега, че не ме свърташе на едно място. Реших да отида на плажа. Хем щях да поплувам малко, хем щях да се разхладя. Сигурно се пържех вече половин час на слънцето когато някакво момиче се настани до мен. Боже, какво тяло! Дори аз като жена можех да я оценя. Завиждах й. Висока, стройна, с мека дълга кафява коса. Момиче от корица.
Реших да се запозная с момичето. Може пък да сподели тайната си за своето идеално тяло.
- Здравей! Аз съм Мери.
Молех се момичето да не е някой сноб, който да ме сметне за луда.
-От града ли си? Не съм те виждала тук?

995 Re: Плаж on Сря 07 Авг 2013, 08:33

Джилиан Драгомир

Днес отново беше горещо, а вкъщи умирах от скука, така че реших да се поразходя на плажа. Облякох си къси дънкови панталони и бяла блуза с къс ръкав. Оставих косата си пусната както винаги и единствения грим, който сложих бе гланц и малко спирала.
Навън беше все още доста горещо, но поне подухваше вятър. Плажа беше на близко и затова не ми отне много време да стигна до там. Събух се и започнах да нося сандалите си в ръка. Пясъка под краката ми беше доста нагорещен, но не обърнах внимание. Тръгнах нанякъде с надеждата да видя познато лице, стори ми се, че видях Клеъри, но беше далеч и не бях сигурна, дали е тя. А и първия, всъщност и последният път когато разговаряхме, още в началото аз се притесних толкова много, че изхвърчах от там със скоростта на светлината. Не знам какво си е помислила, но със сигурност е останала с грешно впечатление. Записах си наум, че следващия път когато я видя трябва да ѝ се извиня.
Вече започваше да ми става лошо. Знаех, че разходката по плажа или изобщо през деня е опасна за мен, защото ако постоя малко по - дълго на слънце ми ставаше много зле, можеше и да припадна. Така беше с всички вампири от моя вид - мороите. Реших разбира се да рискувам, какво толкова? Еди вече го нямаше да ме пази постоянно. Мразех когато се държаха с мен като с малко дете. Той си беше добре с Анджелина и останалите в кралския двор...
Трябваше незабавно да отида на сянка. Затичах се към близкия бар и седнах на един от високите столове. Отдъхнах си. Малко ми беше неудобен, защото и без това всички морои са си високи. До мен стоеше някой, с който барманката разговаряше. Изчаках я минута и след като не дойде се обърнах към нея:
- Извинет... - гласа ми заглъхна. До мен седеше едно наистина страхотно момче. То разбира се не обръщаше много внимание на това, което му говорят. Опитах се да проговоря отново и да погледна барманката. - М-може ли един студен чай?

996 Re: Плаж on Сря 07 Авг 2013, 08:54

Sylar

Точно се бях отегчил от това което ми говореше барманката на плажа , дойде едно сладко момиче , което беше облечено с къси дънкови панталони и бяла блуза с къс ръкав , а единствения грим на лицето и беше гланц и спирала . Тя седна на един от високите столове точно до мен .
Опита да привлече вниманието на барманката но тя не и обърна внимание , тогава се обърна пак към нея и поиска един студен чай , което беше малко странно защото аз също пиех студен чай .
Докато Лидия ( барманката ) отиде да и донесе студен чай от хладилника в задната част на бара аз опитах да се запозная с нея , да я черпя питие и да я питам да се разходим по плажа за известно време защото видях че не и е добре най-вероятно от слънцето .

997 Re: Плаж on Сря 07 Авг 2013, 09:41

Джилиан Драгомир

Барманката се намръщи и с неохота отиде да ми донесе студен чай. Тишината беше веднага нарушена. Той ме попита как се казвам. Обърнах се към него и тогава го огледах малко по - добре. Да, наистина беше красив, но изглеждаше по - възрастен. Е, какво толкова? Мика също беше по - голям от мен. Разбира се обаче като говорех с хора можех да получа инфаркт от притеснение (даа, възможно е).
- Аз-з съм Джил. - отговорих накрая, след което той ме попита дали искам да се разходим по плажа.- Ами, не благодаря. Искам да кажа, че не ми е добре, заради слънцето. - добре... жива съм. Усмихнах му се вече не толкова плахо. - Но може да се поразходим някъде на сянка.
Той отвърна на усмивката ми. Еха. Изправи се точно когато барманката се върна със студения чай. Той ѝ плати казвайки, че ме черпи. След това ме поведе нанякъде.

998 Re: Плаж on Сря 07 Авг 2013, 10:26

Sylar

След като платих  питието на Джил я отведох на любимото си място , в парка под най-голямото дърво там следователно и най-голямата сянка в парка  .
Тогава и казах своето име " Сайлар " Тя беше от рядко срещаните момичета , които бързо се сприятеляват  с непознати . От много отдавна не бях срещал такова добро момиче .
 Аз я прегърнах под сянката на голямото дърво и започнахме да разговаряме , аз започнах да я разпитвам за нея , какво обича да прави да спортува , да се разхожда с приятели,да си стои в къщи , какво работи ако работи нещо , за семейството и да ли има братя и сестри , дали си има приятел , за майка и баща какви хора са и т.н.

999 Re: Плаж on Сря 07 Авг 2013, 11:01

Джилиан Драгомир

Отведе ме до едно голямо дърво в парка. Там под сянката се почувствах по - добре. Той ме прегърна, след като видя, че не ми е много добре. След малко се почувствах по - добре и се отдръпнах понеже беше доста странно да седя в прегръдките на непознат. Името му беше Сайлар. Странно, но интересно. Започна да ме разпитва за семейството ми, какво обичам и т. н. Това беше странно. Притесних се (както винаги). Какво искаше този? А може би просто има такъв подход към всички.
-Ами...честно казано съм нова в града и все още не правя нищо особено. - замълчах за момент - Знаеш ли, трябва да ме научиш някой път. На това нещо...как се казва? - отклоних погледа си към небето за момент, след което отново го погледнах. - Ами...ъ-ъ тази...непринуденост. Може би някой друг път.
След, което се засрамих. Изчервих се и измъмрих, че трябва да си тръгвам. И побягнах. Отново.

*Аз трябва да тръгвам, ще се чуем след 11 дена :) )

1000 Re: Плаж on Сря 07 Авг 2013, 11:09

Sylar

След като ми каза че е нова в града и поиска някой път да я науча на " тази непринуденост " тя се изчерви и побягна . Аз се опитах да я настигна и да я питам поне за нейния телефонен номер или нещо с което да се свържа с нея но тя побягна прекалено бързо и аз я изгубих , после се зачудих защо тя избяга така и си помислих дали не е заради прибързаните ми реакции , за въпросите и прегръдката .
След този ден се надявах да я видя пак на следващия и затова отидох на плажа на същия бар , на същото място , пак си поръчах студен чай и просто чаках и се надявах тя да дойде .

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 40 от 41]

Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

» Плаж » Плаж